Şimdi Ara

Atatürk camileri yıktı kuranı ezanı türkçe okuttu (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
8.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnanmıyorsun, sanmıyorsun o zaman bilimsel kanıtın var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

İnanmıyorsun, sanmıyorsun o zaman bilimsel kanıtın var.
    İnaniyorum tabi tum benligimle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koroglu69 kullanıcısına yanıt
    tamam işte. inandığın için öyle düşünüyorsun, elinde bilimsel kanıt var da o yüzden değil.
  • Gençler bu işler boş işler boş konular. Geleceğe dönüp o yönde ilerleyip gelecek hakkında konuşmak tartışmak gerekir. Kutuplaşma gayretiniz ancak vaktinizi boşa geçirir.
  • Artık buna inananlar kaldıysa bir zahmet ırak Suriye sınırına alalım vizesiz geçis var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Atatürk camileri yıktı kuranı ezanı türkçe okuttu

• paşalar karışmış
  • bedrettin123 B kullanıcısına yanıt
    cadirindan cik da etrafa bir bak hele bedevi kardes..1000 yil once oldu o dediklerin..yok medeniyeti araplardan farslardan ogrenmisiz de bilmemne..nerde simdi o medeniyet? bak bakalim simdi o medeniyetiniz ne hallerde? "Türk'üm" demek ırkçılık oldu haa öyle mi? !! işte sizin beyinleri böyle bir güzel yıkayıp istedikleri kıvama getirdiler..elbette Türk gibi yaşamak istiyorum bu topraklarda,, çünkü o cok methettigin arap kafasi hala 100lerce yil geriden geliyor,biz hiç olmazsa çağa ayak uydurmayi becerebiliyoruz.. şu ırkçılık sacmaliklarini kim o minik beyinlerinize sokuyorsa artik iyi becermis..ulan Turk um diyorsun,yok ırkçılık da bilmemne de hemen zipliyorsunuz biryerlerden..senin araplari yuceltmen ırkçılık olmuyor mu?! araplar ya da baska milletler söyledir tu kakadir diye bir kelime yazmış miyim bak bakalim? sunlari bunlari sevmiyorum demis miyim? o kadar hayransan sen neden orada o kültür içinde yaşamıyorsun madem? çadırda yaşa hatta !!
    Müslüman olmak icin bedevi gibi görünüp düşünmeye gerek yok.. kitap oku diye yollanmış,okuyor gibi yapip anlamadan gevelemek için degil..sorun gayet basit,ne okuduğunu anlamadan okuyan milyonlar var,sorsan Kur'an i okudum derler..dua anlamlarini bilmezler..iman ya da İslam sartlarinda arapça bilmek yok bildiğim kadariyla ! yaradan sana rehber yollamış ama ne yazdığını bilmeden okuyorum diye geciniyor bicareler,sorsan mümin im derler !! kendi dilinde okusun ve ibadetini yapsin ne çıkar bunda !! yaradan Türkçe bilmiyor mu?!!
    Türk üm demeye bile imtina etmeyen,cahil beyni yikanmis, asırlar öncesinin kafasini yasayan,hayal aleminde yaşayıp çağın gerekliliklerini reddeden bir zihniyet türedi ne yazik ki..baska bir toplumu yüceltmeye çalışır,sen Türk üm deyince sana ırkçı ve CAHİL der..size bu cesareti verende kabahat!!!

• General Tao kullanıcısına yanıt
    Sen nasıl bir trollsün ? Soruların hep kışkırtıcı arkadaşlar 10 numara söylemişler neden arapları sevmediğimizi ama tatmin olmamışsın Sen hangi cevabı istiyorsun söyle onu söyleyelim,

Arap haindir, sapkındır, arap eğitilemez cahiller sürüsüdür, hastanade yaralı halde yatan mehmetçiği süngüden geçiren, arap yarım adasında araplar tarafından şehit edilen 50bin mehmetçik için sevmem, daha buraya destan yazarım ama sen yine tatmin olmazsın.
  • Sen kimsin ki Atatürk'e müslüman değildi iması yapabiliyorsun? Ozaman Senin mantığınla sende Türk Değilsin, Bahsettiğin diyanet Atamın Denize Döktüğü Yunan İçin "keşke yunan galip gelseydi" diyen fesli deli kadirin leşinin cenazesine giden miydi?
    Tao Kan (259–334), Jin Dynasty Chinese general and governor
    General tao gerçekte yaşamış bir çinli. Ha sadece oyun karekteri bile olsaydı bir çinli ismi hele şimdi çok ironik, bilnem anladın mı bu karantina günlerinde.
    Herneyse herkese inatla neden arapları sevmediğini soruyordun. Ben sevmiyorum. Türk’ün Türkten başka dostu yoktur kardeşim. Sen yurtdışına çıkmadın galiba, bi çık anlarsın.

Senin şu yorumundan sonra seni ciddiye alıp cevap yazdığım için kendime kızdım. Sen Hiçbir konuya aşina değilsin amacın sadece provakatörlük.
  • Türk gibi yaşamak at binip kılıç kusanmaksa sen de git çölde çadırda yaşa bedevi kardeş..kafani da bir guzel göm çöl kumuna tam olsun

• İlk olarak elinizdeki kafir icadı olan bilgisayar, telefon vs.'yi bırakıp Arabistan'a gitmelisiniz...
  • Fazlalık camileri kapatıp , ezanı cahil insanların anlaması için türkçe okutması zaten mantıklı bir şey.Bunu yapmış olsa bile doğru bir şey zaten anormallik yok.

Osmanlı zamanında osmanlıyı defalarca satan ve defalarca sırtından bıçaklayan uslanmayan bir millettir ve tarih boyunca güvenilmemesi gereken bir millettir

• storm350 S kullanıcısına yanıt
    Ama artık hakaret edicem yeter ha. Arap kültürünü severim diyorum. Arap seviyorum demedim. Algılama sorununuz mu var sizin ? Ne trolluğumu gördün bi söyler misin ?

Ülke ve dünya gündemine girip mesaj atan bende kabahat var. İlla "türkler adamdır araplar, kürtler, ermeniler, batı vs hain hepsi kâfir"diye ağlamam mı lazım sizin gibi?

Rezillik ya resmen rezillik. Dışarıdan bakan kişilerin niye dh nin siyaset forumu rezalet dediğini artık anlamaya başladım. Sizde anlasanız da millet sizle dalga geçmese bari.

• ms_coskun M kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=QHHg07WnBTw&feature=youtu.be

?

200 lü yıllarda nükleer güç taktiği kullanan bir çin generali daha mı varmış üstelik adları da aynı. Bak üstad, arap seviyorum demedim. Arapların kültürünün sadeliği hoşuma gidiyor siz niye sevmiyorsunuz diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General Tao -- 6 Mayıs 2020; 10:20:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm350

Senin şu yorumundan sonra seni ciddiye alıp cevap yazdığım için kendime kızdım. Sen Hiçbir konuya aşina değilsin amacın sadece provakatörlük.
    Asıl ben bu mesajdan sonra az önceki attigim mesaj için geçen zaman kaybına üzüldüm.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.