Şimdi Ara

Atasun Optik %40 indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
4.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mersin Palm City şubesinde tüm gözlük ve çerçevelerde 18-21 Ocak tarihleri arasında %40 indirim var. Bölgesel mi yoksa genel mi sormayı unutsam da yine de sizinle paylaşmak istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Genel mi acaba?

• Galiba genel Sakarya daki dükkanlar aşırı kalabalık

• Genel ben de duydum Ankara da

• Cam fiyatları çok yüksek değil mi buranın? Yoksa her yerde bu şekilde mi fiyatlar?
  • İstanbul'da da indirim var, sanırım genel.
    İndirimde çerçeveler makul fiyatlara geliyor, anlamıyorum plastik çerçevelerin 200+ lira edecek neyi var :)

Ucuzlatsalar güneş gözlüğümüz gibi birden çok gözlüğümüz olur, kullanırız.

229 liralık bi çerçeve beğendim, 140 liraya falan geliyordu.
    2.0 miyop camlar %45 inceltilmiş, 160 liraya geliyordu (çifti)
    Arkadaşın dediği gibi camdan vuruyorlar.

300 liraya 2 sene lens kullanırım zaten (hem gözlük hem lens var)

Ama şu da bir gerçek, kemik çerçevem ve camları çok eskidi,
    Benzer durumda olanlar için iyi fırsat.
    Ben alamadım20 günle reçetem dolmuş :)
  • Genelmiş bugun faydalandık.Mesela 48 liralık çerçeve sepette %40 düşüyor.Camda kalitesine göre yine %40 düşüyor.Cam+Çerçeve 80 lira verdik.

18-21 Ocak arası yani yarıon son gün değerlendirmek isteyen bir uğrasın yarın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende %40 olmadı internette sepete attım

• Çerçeveler ne alemde bilen var mı? Reçetem yok hazır indirim varken çerçeveyi alıp camlarını sonradan almak istiyorum sorun olmaz herhalde.Cam fiyatları yüksek gelirse başka bir yerde de taktırabilirim sanırım
  • Çinden neredeyse bedavaya titanyum çerçeve alıyorum atasunu kim ne yapsın. Allah kimseyi bunların kucağına düşürmesin.
  • OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    Hocam titanyum çerçeveyi hangi siteden alıyorsun eskiden ebayden almıştım artık bulamiyorum.

• OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    Niye surekli kucaklo cumleler kullaniyorsunuz hocam hayrdir

• rescue kullanıcısına yanıt
    Aliexpresten.

• bende dün ankarada avm icindeki atasundan gözlük aldım % 40 indirim camlardada gecerliymis bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: spartakuez

bende dün ankarada avm icindeki atasundan gözlük aldım % 40 indirim camlardada gecerliymis bilginiz olsun.

Ankara’da hangi avm acaba? Bir de indirimler gerçek %40 mı yoksa şişirilip mi indirilmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: muscako

quote:

Orijinalden alıntı: spartakuez

bende dün ankarada avm icindeki atasundan gözlük aldım % 40 indirim camlardada gecerliymis bilginiz olsun.

Ankara’da hangi avm acaba? Bir de indirimler gerçek %40 mı yoksa şişirilip mi indirilmiş

yine 2 ay once atasundan inceltmesiz+ camlar gümüş paket +kemik cerceve +ekxtra mavi ısın korumasida eklettirip 220 tlye aldıydım yanlis hatirlamiyorsam suan memnun kalıp indirim oldugunu ogrenince yedek olarak almak istedim cerceveyi sistemden hangi numaralar oldugunuda gorduler camlarin daha kolay oldu siparis verirken

bu kez mavi ışın ekletmedim ama 120 küsür lira ve daha guzel bir cerceve sectim 76 tl civarina dustu camlardada %40 indirim oldugunu oanda ogrendim aslinda camlarini taktirmayacaktim ama fırsat varken yararlanayim dedim gumus paket sectim yine toplam 150 tl civarı tuttu hepsi .

butun magazalarda var dedi indirim hocam hatta diger magazalarada gidip bakayim dedim daha guzel bir cerceve bulurum diye ama usendim acikcasi vazgecip satin aldim .

valla begeni goreceli bir kavram hocam ben sahsen atasunun urunlerini begeniyorum 6 yil once aldigim ucuz fiyatli 0.50 miyoplu cerceveyi hergun sabunlayarak yikamama ragmen hic deforme olmadiydi en son 3 ay once uykudan kalkip105 kg agirligimla ustune oturdum oan camlar kirildi ipince cerceve kirilmadi kirilmadigini gorunce herhalde ruyadayim suan dedim uyku semesine oan oynarken bu kez cerceveyi catlattim .catlattigimi goruncede yedek gozlugum bile yokken nasil gozden cikardiysam artik o sinirle oan iyice evire cevire kirip cop tenekesine attiydim :)

yani 6 yil boyunca hergun yikayarak deforme olmayan gozluk tercihimi memnun kaldigimdan tekrar atasundan yana kullandim 2 adet alarak umarim tekrar memnun kalirim atasundan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spartakuez -- 23 Ocak 2018; 4:51:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Çinden neredeyse bedavaya titanyum çerçeve alıyorum atasunu kim ne yapsın. Allah kimseyi bunların kucağına düşürmesin.

Titanyum olduğunu pek sanmıyorum.

• Atasun kampanyası dün bitiyordu sanırım, ben de cam değiştirecektim, uğradım, pazartesi son gün dediler

• Halen geçerli mi indirim?

• Bu arada haber verip fırsat paylaştığınız için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spartakuez -- 23 Ocak 2018; 18:4:14 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.