Şimdi Ara

Atasun’da 250 TL üzerine 50 TL Bonus & 500 TL üzerine 100 TL Bonus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15 Mayıs 15 Haziran 2017 tarihleri arasında Atasun Optik veyawww.atasunoptik.com.tr ‘den tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL Bonus, 500 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL Bonus

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Mayıs – 15 Haziran 2017
    https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/atasun-optik-bonus-kampanyasi

• sipariş verecek olanlar, avantajix'i unutmayın %9 iade veriyor
  • Denizbank için ne yazıyoruz?
  • atasun mu iptal etmişlerdi siparişlerimizi
  • üçkağıtçılar. yeni üye indirimleri de var. İndirimi kullanmak için telefon numaranı sisteme yazman gerekiyor. Numarayı yazınca sistemde kayıtlı diyor. Abartısız 10 farklı numara denedim, hepsine sistemde kayıtlı diyip, kupon vermedi.
  • 10ly_10ur 1 kullanıcısına yanıt
    hocam bi ara beles gozluk icin 10 adet uyelik almis olmayasiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni üyeye 30 TL sepet indirimi + avantajix + bonus flaş la çok güzel gözlükler alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10ly_10ur

üçkağıtçılar. yeni üye indirimleri de var. İndirimi kullanmak için telefon numaranı sisteme yazman gerekiyor. Numarayı yazınca sistemde kayıtlı diyor. Abartısız 10 farklı numara denedim, hepsine sistemde kayıtlı diyip, kupon vermedi.

Hocam benim de başıma geldi farklı telefon numaraları girdim hepsinde aynı ama 2 dk sonra kendiliğinden bir pencere açıldı ve telefon numarası onayı ekrana geldi. Sistemde sıkıntı var ama bekleyin açılıyor.
  • Gozluk fiyatlari cok pahali.. n11, gittigidiyor ve markafoni trendyol gibi yerleerden cok daha ucuza bulabilirsiniz...
  • :D :D yok yok yapmadım öyle şey :D
  • 10ly_10ur 1 kullanıcısına yanıt
    Hocam sitedeki yeni üye indirimi bi türlü banada çıkmadı ama geçen mağazasına uğradım çoğu üründe aynı indirimi yapıyorlardı bu bonusla birliktede 300 liralık bir ürün 220 ye gelebilir haftasonu beğenirsem alacağım bitane
  • Ben mesaj atmıştım,alışveriş yapmadığım halde bugun atasun optikten kazandığınız 100 lira bonusumuzu 30 haziran'a kadar harcayabilirsiniz mesajı geldi.Baktım 100 lira bonus yatmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.