Şimdi Ara

Ataşehir Fitness Salonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Doğu Ataşehirde ikamet ediyorum, Şubat ayı gibi spor salonuna yazılmayı düşünüyorum. Daha önceden MyClub ile görüştüm salon çok hoşuma gitti ama 1 yıllık ücreti peşin istiyorlar bende 1 yıl sürekli gidemem diye kabul etmedim. Salonu kaliteli aylık ödeme kabul eden biryer biliyormusunuz? Doğu yada Batı Ataşehirde olabilir.

• Eurogym var mozaik çarşının karşısında, aylık ödeme kabul ediyorlar mi bilmiyorum ama ben memnunum istersen bir bakabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aratorn Oglu Aragorn

Eurogym var mozaik çarşının karşısında, aylık ödeme kabul ediyorlar mi bilmiyorum ama ben memnunum istersen bir bakabilirsin

Orayı biliyorum evimede yürüme mesafesinde. Aylık 90 lira yazıyordu sanırım camda. Siz direk yıllık mı ödediniz? Birde MyClubta havlu hizmeti,sauna vs vardı ordada var mı?
  • Ben yıllık üyelik yaptırdım. Saunası mevcut, duşlar ve soyunma odasıda güzel. Salon yeni açıldı zaten ekim ayında. Hocalarda ilgili bu arada

• Aratorn Oglu Aragorn kullanıcısına yanıt
    Hocam aklımda son iki soru var rahatsız ettim senide. Hoca program yazıyordur büyük ihtimalle diyetisyen var mı? Yıllık ne kadar ücret aldılar?

• Cruzer26 C kullanıcısına yanıt
    Yillik ucreti 1200 lira civarinda olmasi lazim, benim eski spor salonum kapandigi icin buraya yonlendirdiler o yuzden yillik net fiyatindan emin degilim. Hocalar program yaziyor. Diyetisyen var mi bilmiyorum ama hocalarin farkli branslari var pilates, yoga, kick box, fitness gibi alanlarda kendilerini gelistirmis hocalar var. Grup dersleri var ucretsiz katilabiliyorsun. İstersen ucretli olarak personal training de alabiliyorsun. Ama hocalar her konuda sorunu cevapliyor ilgileniyor o yuzden bence pt almana gerek yok.

• quote:

Yillik ucreti 1200 lira civarinda olmasi lazim, benim eski spor salonum kapandigi icin buraya yonlendirdiler o yuzden yillik net fiyatindan emin degilim. Hocalar program yaziyor. Diyetisyen var mi bilmiyorum ama hocalarin farkli branslari var pilates, yoga, kick box, fitness gibi alanlarda kendilerini gelistirmis hocalar var. Grup dersleri var ucretsiz katilabiliyorsun. İstersen ucretli olarak personal training de alabiliyorsun. Ama hocalar her konuda sorunu cevapliyor ilgileniyor o yuzden bence pt almana gerek yok.

Çok teşekkür ederim, Şubat ayı gibi anlaşabilirsem başlarım umarım.
  • Cruzer26 C kullanıcısına yanıt
    Baslarsan bana da haber ver. Salonda da yardimci olmaya calisirim :)

• quote:

Baslarsan bana da haber ver. Salonda da yardimci olmaya calisirim :)

Tekrardan çok teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.