Şimdi Ara

Atanacak akraba bulamayan Aile Bakanı Kaya, kardeşinin yardımcısını müsteşar yaptı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
3.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

trump damadını kızını getirince sesi çıkmaz kimsenin.

Hayırdır, ABD'de mi yaşıyoruz? Bize ne? Sen hakikaten neyin kafasını yaşıyorsun arkadaş! Bir insanın bir tane akla mantığa uygun yorumu bulunmaz mı?

Aklınca insanlarla dalga geçmeye, laf atmaya çalışıyor işte. Düzgün yorumunun olmadığını biliyorsun zaten. O yüzden sen de onunla dalga geç. Bu konu da en kolay üyelerden biri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

quote:

Hayırdır, ABD'de mi yaşıyoruz? Bize ne? Sen hakikaten neyin kafasını yaşıyorsun arkadaş! Bir insanın bir tane akla mantığa uygun yorumu bulunmaz mı?

Aklınca insanlarla dalga geçmeye, laf atmaya çalışıyor işte. Düzgün yorumunun olmadığını biliyorsun zaten. O yüzden sen de onunla dalga geç. Bu konu da en kolay üyelerden biri.

Belki düzelme olur, biraz aklı yerine gelir diye yazıyoruz da nafile. Dalga geçilince bana aptallık yayılıyormuş gibi geliyor. Her durumda dalga geçmek, sakıncalı.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    nerede yaşadığınla ilgilenmiyorum..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Belki düzelme olur, biraz aklı yerine gelir diye yazıyoruz da nafile. Dalga geçilince bana aptallık yayılıyormuş gibi geliyor. Her durumda dalga geçmek, sakıncalı.

Ben de bir ara buna ciddi ciddi laf anlatmaya çalıştım da karşılığında neler yapmadı ki? Mesajımı alıntılayıp laf atmaya çalıştı sonra konuyu değiştirip hangi konudan bahsetmeye çalıştığımı bilmediğini söyledi, bazı mesajımlarımı uzun diye olmadığını söyledi ama okumuş gibi laf atmaya devam etti, sorduğum sorulara cevap vermeyip hangi sorular diye üste çıkmaya çalıştı, tartışma da sıkışınca önceki sayfalara gidip alıntı yaptığı bir mesaja farklı bir cevap vererek konuyu değiştirmeye çalıştı, her mesajında kasıtlı imla hatası yaparken ben ingilizce klavye yüzünde türkçe karakter kullanmayınca laf etmeye kalktı...

• Adamlar artık açık açık yapıyor. Ne utanma ne edep kalmış. Allah sizi öyle bir hale getirsin ki ne diyim

• quote:

abd israil hakkında hiç konu açmasınsın supitnikte odatvde yokmu yoksa.

Ben zaten damat olayından sonra Trump'ı desteklemeyi bıraktım. Bundan sonra demokratlara oy vereceğim.
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    Ne beyin duzeltmesinden bahsediyorsun? Senin beynin duzeltmeyip, yazdiklarimi okuyamiyorsan o benim problemim degil. Ama itiraf etmene sevindim.

Seni herkese anlatacagimi, elimden geldigince senin nasil biri oldugunu butun foruma anlatacagimi soylemistim. Ben sozumun arkasinda dururum. Simdi orada kiviramadigin icin yapacak bir sey yok. Daha cok kisi seninle eglenecek bundan sonra.
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    klavye ingilizcede olsa yazan beyinden gelen emirle otamatik olarak zaten parmak gidiyor doğru harfe.
  • quote:

klavye ingilizcede olsa yazan beyinden gelen emirle otamatik olarak zaten parmak gidiyor doğru harfe.

Sen daha ingilizce klavye nedir bilmiyorsun. Daha fazla rezil olma bence.

Bence once sen kendin yazabildigin harfleri kullanarak duzgun yaz. Senin neden bir turlu dogru harfe elin gitmiyor? Soyle bakalim.
    ayıptır kablosuz gılavye var bazen barnah yan harfe basıyo düzeltmek zor gelioo.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de bir ara buna ciddi ciddi laf anlatmaya çalıştım da karşılığında neler yapmadı ki? Mesajımı alıntılayıp laf atmaya çalıştı sonra konuyu değiştirip hangi konudan bahsetmeye çalıştığımı bilmediğini söyledi, bazı mesajımlarımı uzun diye olmadığını söyledi ama okumuş gibi laf atmaya devam etti, sorduğum sorulara cevap vermeyip hangi sorular diye üste çıkmaya çalıştı, tartışma da sıkışınca önceki sayfalara gidip alıntı yaptığı bir mesaja farklı bir cevap vererek konuyu değiştirmeye çalıştı, her mesajında kasıtlı imla hatası yaparken ben ingilizce klavye yüzünde türkçe karakter kullanmayınca laf etmeye kalktı...

Bu şahsı biliyorum. Bir konuşmayı gereksiz yere don lastiği gibi uzatır, konuyu dallandırıp budaklandırır. Bu gibi insanlarla normalde tartışmaya girmem ama forum ortamı olduğu için yazılan çizilen şeyler yüzlerce binlerce kişi tarafından okunabiliyor. Yanlış da doğru gibi hızla yayılabilir bu ortamda, o yüzden yanlışı doğruyu yeri geldiğinde troll mesaj olsa bile vurgulamak gerekir. Ki hastalıklı yalan yanlış fikirler yaygınlaşmasın, alternatifler de görülsün, bilinsin diye. Yoksa dediğin gibi troll mesajlarla bir güzel dalga geçilir.

Kablosuzu klavyeyi masaya yada baska sabit bir yere koymayi dene. Boyun yetismiyorsa yere de koyabilirsin. Ama yan harfe basiyor deme. Onu sen bile yemezsin.
    konu sahibine yazılmış soruya siz cevap vermek zorunda hissettiniz. yorum bana ait konu dışında atomu parçalıyorsa haklısınız yok değilse şikayet butonu var kullanın.
    hani sen beni bolaklamıştın nie cvp yazıyon.. bak kelimenin arasında harfler yok ama beyin gene okuyor..
  • quote:

konu sahibine yazılmış soruya siz cevap vermek zorunda hissettiniz. yorum bana ait konu dışında atomu parçalıyorsa haklısınız yok değilse şikayet butonu var kullanın.

Yazdığın şey konu sahibine olsa bile sonuçta ortada yanlış bir fikir. Ben de yanlış gördüğümü cevapladım. Ortada bir yanlış varsa cevaplamak zorunda hissetmem normal. Sen de konu sahibine soru sormak zorunda hissetmişsin? Eee?

Şikayet butonunu kullanmam bir şeyi değiştirmez, çözüm değildir. Ben orada yazdığının ne kadar saçma olduğunu cümle cümle soru soru vurguladım. Olay bundan ibaret. Küfür, hakaret, ötekileştirme, yafta vs oldu mu zaten gördüğüm yerde basıyorum şikâyeti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 3 Ağustos 2017; 16:52:42 >

konu sahibi arkadaş odatv supitnik harici kaynak gösteriyomu, yanlış derken bu vekil hakkındada açsın bi konu diyimki helal olsun taraf gözetmiyor doğrusu ne ise onu yansıyor nerede yanlış var onu dile getiriyor.
    http://www.aksam.com.tr/guncel/chpli-vekilin-cep-telefonu-faturasi-sosyal-medyayi-salladi/haber-591631
    kim bloklamisti seni? Sen gene lafi cevirmeye basladin. Hadi klasik taktiklerini yap bari.
  • Bizide atasaydi hayırlısıyla aylardır atama bekliyoruz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu şahsı biliyorum. Bir konuşmayı gereksiz yere don lastiği gibi uzatır, konuyu dallandırıp budaklandırır. Bu gibi insanlarla normalde tartışmaya girmem ama forum ortamı olduğu için yazılan çizilen şeyler yüzlerce binlerce kişi tarafından okunabiliyor. Yanlış da doğru gibi hızla yayılabilir bu ortamda, o yüzden yanlışı doğruyu yeri geldiğinde troll mesaj olsa bile vurgulamak gerekir. Ki hastalıklı yalan yanlış fikirler yaygınlaşmasın, alternatifler de görülsün, bilinsin diye. Yoksa dediğin gibi troll mesajlarla bir güzel dalga geçilir.

Boyle kisileri baskalarina anlatmak lazim. Bilen var bilmeyen var. Sonra bu tarz uyeleri ciddiye alip uzun uzun laf anlatmaya calisiyorlar. Zamanlarina yazik olmasin diye ben soyluyorum, "bosuna ugrasmayin, bu boyle yapar" diye. Bak gordugun gibi gene sacma sekilde konuyu nerelere getirdi.

ciddiye almıyorum cvp yazmam diyen başkasımıydı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.