Şimdi Ara

Atamızın Tabutun Açıldığı Gün (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
8
Favori
6.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun zamandir kitlenerek okudugum tek yazi oldu. Konuyu 2009 daacan arkadasa ve hortlatan arkadasa tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atam sen rahat uyu bu şerefsiz itlere ülkeyi teslim etmiyeceğiz

Ah senin gibi bi adam 10 bin yılda bir gelir

Nereye gidiyor bu gençlik

Atatürk'ün izi asla bitmiyecek !
  • Güzel paylaşım teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eminim ülkesini bir yerlerden görüyordur ve içi sızlıyordur...
  • Teşekkürler

okurken baya duygulandım keske bende görebilseydim

• @AynştaynınKayıpÇocuğu denen üye aklı yettiğince çapında siyaset yapıyor provakatör
  • Yazı için saol üşenmeden okudum
    Atatürk'ü sevmeyebilirsiniz ama sevdirtmemeye çalıştıramassınız..

• İzindeyiz Büyük Önder...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eakarvardar

Okuyun genc adamlar okuyun tarihi devletin okul kitaplarindan degil degisik kaynaklardan okuyun.Son olarak bence kazim karabekir ve rauf orbay mustafa kemalden cok daha buyuk komutanlardi ve siyasi faaliyetleri,idesi daha gucluydu insana ve onun dusuncesine daha cok saygililardi

Ortaya bir iddaa atiyorsun ve bunu kanitlamak zorundasin . Bende diyorum ku Ataturk Kazim Karabekir ve Rauf Orbay dan daha buyuk bir komutan daha buyuk bir siyasetcidir. Ve kanit olarak eline koskocaman bir ulke veriyorum . Simdi sira sende
  • Güzel bir konu, huzur içinde yat Atam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sâki

Uzun zamandir kitlenerek okudugum tek yazi oldu. Konuyu 2009 daacan arkadasa ve hortlatan arkadasa tesekkur ederim.

Hortalatanda açanda benim
  • Atatürk'ün naaşından mı medet umuyorsunuz? Bozulmadıysa bu onun başarısı mıdır yani? İyi mumyalanmış o kadar. Olağanüstülük aramaktan vazgeçin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

quote:

Orijinalden alıntı: #Unique

Rahat uyu ATAM.

Son zamanlarda halk da ATAM gibi yapıyor.

Haklısın dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Echo_

quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

quote:

Orijinalden alıntı: #Unique

Rahat uyu ATAM.

Son zamanlarda halk da ATAM gibi yapıyor.

Haklısın dostum.

siyaset yapmayalım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nef'i

Atatürk'ün naaşından mı medet umuyorsunuz? Bozulmadıysa bu onun başarısı mıdır yani? İyi mumyalanmış o kadar. Olağanüstülük aramaktan vazgeçin.

Orhan her seye muhalefet gitmeyi birak. Kimse olaya politik yaklasmiyor. Diger insanlarin senden az dusundugu kanisindan vazgec. Suradaki 3 5 kelimeyle kimsenin cumleyi kurmaktaki asil amaci anlasilamaz. Yorumlara cok dikkatli bakmadim ama trollemeye calisanlari zaten mukayesenin disinda tutuyorum. Kastin oysa diyecek bir seyim yok. Pazartesi gorusuruz.

• quote:

quote:

Atatürk'ün naaşından mı medet umuyorsunuz? Bozulmadıysa bu onun başarısı mıdır yani? İyi mumyalanmış o kadar. Olağanüstülük aramaktan vazgeçin.

Orhan her seye muhalefet gitmeyi birak. Kimse olaya politik yaklasmiyor. Diger insanlarin senden az dusundugu kanisindan vazgec. Suradaki 3 5 kelimeyle kimsenin cumleyi kurmaktaki asil amaci anlasilamaz. Yorumlara cok dikkatli bakmadim ama trollemeye calisanlari zaten mukayesenin disinda tutuyorum. Kastin oysa diyecek bir seyim yok. Pazartesi gorusuruz.

Tuna isim verme.

• quote:

quote:

quote:

Tuna isim verme.

İsim verme ercument

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.