Şimdi Ara

Atama yazısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben devlet memuru olarak atandım güvenlik soruşturması bitti devlet personel başkanlığı tarafından atama yazım gelmedi. göreve başlamadan kaç gün önce geliyor bu yazı işten istifa edeceğim kimi göreve başlamadan 1 ay önce gelir kimi 15 gün kimi 1 hafta kala diyor...Kafam çok karıştı işten istifa da etmiyorum daha gelmedi diye atama yazısı diye bekliyorum....

Atanan arkadaşlar sizin kaç gün önceden geldi atama yazınız. Bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler şimdiden :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• en iyisi atandığınız kurumun personel müdürlüğünü arayıp sorun tebligat ne zaman çıkar diye
    Tebliğden sonra 15 gün içinde başlamalısınız ama yazınız çıktıysa tebligatı beklemenize gerek yok yeni iş yerinize gidip başlayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunushanilce

en iyisi atandığınız kurumun personel müdürlüğünü arayıp sorun tebligat ne zaman çıkar diye
    Tebliğden sonra 15 gün içinde başlamalısınız ama yazınız çıktıysa tebligatı beklemenize gerek yok yeni iş yerinize gidip başlayabilirsiniz.
    Hocam yazı devlet personel başkanlığından gelmiyor mu? Kurum telefonla arıyor diye atama yazısı geldikten sonra diye biliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Hocam yazı devlet personel başkanlığından gelmiyor mu? Kurum telefonla arıyor diye atama yazısı geldikten sonra diye biliyorum...

Alıntıları Göster
    ben atandığımda yazı atandığım kurumdan gelmişti.
  • quote:

ben atandığımda yazı atandığım kurumdan gelmişti.

Alıntıları Göster
    Kaç gün önceden gelmişti hocam ? Gelen yazıda neler yazıyordu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Kaç gün önceden gelmişti hocam ? Gelen yazıda neler yazıyordu ?

Alıntıları Göster
    belirli bir süre yoktu tebligat yapıldıktan sonra 15 gün içinde işe başlamanız lazım
    yazının içeriği kurumda hangi birime atandığıma dair yazıydı
  • quote:

belirli bir süre yoktu tebligat yapıldıktan sonra 15 gün içinde işe başlamanız lazım
    yazının içeriği kurumda hangi birime atandığıma dair yazıydı

Alıntıları Göster
    Hocam ben gerekli evrakları tamamlamaya başladım zaten sağlık raporunu aile hekiminden aldım bir sıkıntı olmaz değil mi? Fotoğraf adli sicil nüfus cüzdanı örneği askerlik durum belgesi vs hepsi tamam hatta diploma onaylı fotokopisini bile hazırladım. İnşallah sağlık raporunu kabul ederler aklıma bir o takıldı.Sizden nereden istediler sağlık raporunu atandığınızda...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.