Şimdi Ara

Ataköy NEF22'den motorum çalındı, 34CEN486 Yamaha R25 Siyah (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
2
Favori
28.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
868 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçmiş olsun hocam, umarın kısa sürede bulunur. güvenlik sanırım survivor izliyormuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun umarim tez bulunur.

En son yetkili servis dışı bir ustaya götürüp adres verdiniz mi ?

Ne yazık ki popüler motorların en büyük sorunlarindan biri çalınma, panelvan ile çalınabilir ya da farkli yöntemler var.

Bir ara Ataköy icerisinde de ayni sorun vardi gecensene Fidyecilik yapacaklarsa zaten ulasirlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • Geçmiş olsun inşallah bulunur..
  • Geçmiş Olsun tez zamanda bulunur inş..

• Parçalamazlarsa bulunur merak etmeyin. Siz polise bildirin yeterli. Ergeç bi şekilde bulunuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MehmetNY kullanıcısına yanıt
    Hiç alakası yok sitenin güvenliği ve sistemi adam akıllı değildir. Bir sitede araç giriş çıkış takip sisteni yoksa ve sitede oturanlar araçlarını o takip sistemine kayıt ettirmiyorlarsa gene çalınır.Güvenlik görevlisi hafıza kartı değil.Bütün araçları ve site sakinlerinin suratından tanımasını istiyorlar genelde oda genelde olmuyor koca sitede.Kurallar katı ve sistem düzgün değildir.Öyle olursa çalınır çok rahat.

• Cok geçmiş olsun.
    Umariz bir an önce bulunur

• Anında parçalanıyor o, umutsuzluk vermek istemem ama bulunma şansı yok.

Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 16 Mayıs 2020; 13:55:48 >
  • geçmiş olsun
  • Geçmiş Olsun. Up

• Dava açın bence siteye, yönetime ve güvenliğe. Gecmis olsun

• Abi destek çıkın yazık ya üzüldüm gerçekten inşallah bulunur.

Başkalarının emeğini çalmak tam bir eziklik. Daha ağır konuşmuyorum aklıma gelen bu küfür vs de edilmez değmez hırsıza.

• Arkadaşlar, hepinize teşekkür ederim.

*Görüntüler elimde var, iki kişi bir scooter ile sitenin ana otoparkından giriyor, güvenlik durduruyor ama içeri giriyorlar, direk benim motorumun bulunduğu bölgeye geçiyorlar, ardından motoru çalıştırıp basıp gidiyorlar, güvenlik şüpheli şahıs diye anons geçiyor ama çoktan çalıp gidiyor kişiler.

*Yetkili servis dışında bir yere gitmedi motor, ki oradaki adresim de güncel değil.

*Yönetimle görüştüm, şahısları tespit ettiklerini fakat geç kaldıklarını söylediler.

*Motorumu hep güvenlik kamerasının önüne park ederim, ama ilginçtir, o kamera başka yöne bakıyormuş...

*Yine aynı sitede NEF 22'de motorumu bir kere devirmişlerdi, yine bulamamıştı güvenlik...

*Polisler, ancak asayiş kontrol veya benzinliğe gelirse motor bulunma şansı var dedi. Şahıslar motorumla E5 e bağlanıp kaçmışlar, o bölgedeki kayıtları sordum, mümkün değil göstermek dediler...

Avukatım ilgilenecek konu ile, NEF22 ve Tepe Güvenlikle görüşecek, bakalım neler olacak.

Artık evlerinizin kapalı garajlarına da güvenmeyin motor sahibi arkadaşlar, -4 bodrum katından motor çalınabiliyor, kilitleyin, disk kilidi takın, zincirleyin, aklınıza ne geliyorsa ekstra, yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: treyturop

guvenlıkle ne alakası var bunu yapan ıcerden bırılerı muhtemelen komsularınız arasında nıtelıklı dolandırıcı ve hırsızlar mevcut

Alıntıları Göster
    Adı güvenlik. İşi güvenliği sağlamak. Her gece fossur fossur uyumak değil.
  • Kamera kayıtları yok mu üstat polise gittin mi?

• siye yönetimini mahkemeye ver ve paranı almaya çalış,kamera görüntüsü yoksa zaten suçlu durumdalar hatta işin içinde olabilirler.
  • Kamera kayıtlarını burda paylaş herkez görsün bir ihbara bakar herşey site değilde güvenlik şirketi zararı karşılayabilir birinci sorumlu kendileri

• rip yamaha R25

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.