Şimdi Ara

Ata Yazılım - aycann.com projesi hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ata Yazılım - aycann.com projesi hakkında

Merhaba Değerli DONANIMHABER.COM Okurları,

Eminim satın aldığınız yada yönetimi sizde olan alan adı sizin için özeldir o halde neden özel kayıt satın alarak alan adınızı korumuyorsunuz?

Değerli TURKTİCARET.NET YAZILIM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET.A.Ş. firması özel kayıt satarak alan adımızı koruyor ve içimiz rahat alan adımızın başka bir kuruluşa transferi söz konusu değil!ek olarak alan adı tescil belgemizi hem online hem yazılı aldık belgelerimizi avukatıma verdim.şimdi artık içim rahat kurduğum,yönettiğim projem-iz olan Ata Yazılım projesi özel kayıt ile güvenli bir şekilde korunuyor.

Sadece alan adı satan ve indirimli alan adı satışı yapan firmalardan uzak durun yenilemelerde iyi yada kötü sizi üzeceklerdir..üzmenin iyisi olmaz tabiki..

Sadece alan adı kaydı yapacak kadar ucuz hayaliniz yada projeniz yoksa değerli TURKTİCARET.NET YAZILIM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET.A.Ş. firması ile çalışmaya başlamalısın.

Kurup yönettiğim Ata Yazılım projem için alan adı kaydımla birlikte özel kaydım yazılı ve online tescil belgemiz var geçmişte TURKTİCARET.NET YAZILIM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET.A.Ş. firması ile çalışmayarak çok büyük bir hata yaptığımı düşünmekle birlikte yeni bir hayaliniz için yada mevcuttaki projeniz için alan adınızı TURKTİCARET.NET YAZILIM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET.A.Ş. firmasına transfer ederek alan adınıza özel kayıt satın alın ve hem yazılı hem onlne alan adı tescil belgenizi alın saklayın veya benim gibi avukatınıza veriniz.

Bakınız:http://aycann.com/belge/

herşey bir yana hukuk! var bunun bilişim hukuku oyununa gelmeyin belgeleriniz,faturalarınız varsa bilişim hukuku nedir ki :)

W. SHAKESPEARE ne güzel demiş 'ÖNCE HAYALLER ÖLÜR SONRA İNSANLAR'

Online tescil belgem-iz ektedir.

belgelerimiz var ve bu belgeler şuan avukatımda.. faturalarımız edevlet faturası olması güven veriyor

varsayalım üzmek istediler..

değerli türk ticaret'ten özel kayıt satın alındı ve bizi koruyor..

faturalarım-ız edevlet faturası ilgili belgeler şuan da avukatımda..

projem-iz zarar alırsa maddi tazminat ile karşılık vereceğim ama zarar alacağımızı da düşünmüyorum bizim özel kaydımız var! geçmişte türk ticaret ile marka tescil başvurumuz var yakın zamanda da niye olmasın ki..

benim anlamadığım şey şu: hukuk var bunun bilişimi,ırkı cırkı yoktur o zaman dini davalarda avukat değil hoca çağıralım yok böyle bir saçmalık etrafta bilişim avukatınız diye dolaşan sayısızca dolandırıcı var hukuk hukuktur yoktur bunun bilişim avukatı yada namaz hocası yoktur!
    http://aycann.com/ : ay [a]ta [y]azılım cann (ing:can) . com ! lütfen mesajım reklam olarak algılanmasın alan adı hırsızı sanan insanlar hukuk! var bilişim hukukundan bahsetmiyorum!

2 adet yazılı tescil belgesi satın alındı her ikisi şuan güvenli ellerde,avukatımda..

değerli beyler bayanlar alan adı hırsızlığı diye birşey yoktur çok canınızı yakarlarsa icann ile iletişim kurabilirsiniz!

alan adınızı satın aldığınız firmadan şikayetiniz varsa onlar size bir form verecek formu doldurup konuyu takip etmeniz yeterli.

alan adı hırsızlığı nedir allah aşkına sanki bu alan adlarını icann vermiyorda kim veriyor!

lütfen biraz düşünün bu alan adları nereden çıkıyor bir araştırın!

unutmayın hukuk var!

icann form larını araştırırken değerli alantron un şu sayfası dikkatimi çekti buyurun
    https://www.alantron.com/__ZHE0aGlkMjRxbXhvMnd4NGVmNjNzb2V5bmRmb3JjcDAxdW5sMGs4cW13c2FwNHczczhfQDIwMTgwMTI2/turkce/icann/antispam.to

ayrıca bakınız: icann iletişim bilgileri şöyledir (telefon ile türkçe destek alabileceğinizi lütfen unutmayın!

Istanbul, Turkey
    Hakki Yeten Cad. Selenium
    Plaza No:10/C K:10
    34349 Istanbul, Turkey

TAM OLARAK BEŞİKTAŞIN ARKASINDA ŞİŞLİYE ÇIKMADAN ÖNCE ESKİ EVİMİN TAM KARŞISINDAYMIŞ GİDİNCE BEN BURAYA DAHA ÖNCE NİYE GELMEDİM DEDİM

Tel: +90 212 999 6222

yalnız değilsiniz hiç bir zaman unutmayın!

:) korkmayın ancak satın aldığınız veya yönettiğiniz alan adı özel ise özel kayıt satın alın ki ileride bir sorun yaşarsanız hukukii yollarla hakkınızı arayabileceğinizi unutmayın neticede siz özel olan alan adınız için özel kayıt satın almış olacaksınız ek olarak hayaliniz veya projeniz önemli ise yazılı tescil belgenizi alıp saklamanızı veya benim gibi avukatınıza vermenizi şiddetle öneririm :)

bakınız:http://aycann.com/belge/

birde kendilerini iyi pazarladıklarını düşünen avukatlara tek sözüm var!

hukuk tektir yoktur bunun bilişimi,dini..o zaman dini sorunlarda din hocası çağıralım bırakın bilişim avukatlığını sanki savcalık bakmıyorda siber savcılık ilgileniyor..

bakınız şuan fetö sorunumuz var ben ortada avukat yerine hoca göremedim

çok insan dolandırıp parasını yediniz fakat bu yazıyı okuyan değerli donanımhaber.com okurun parasını yiyemeyeceksiniz!!!

ayrıca icann kurumuna alan adınızı satın aldığınız firma hakkında şikayet formu doldurarak şikayet edebilirsiniz tekrar üstüne basa basa söylüyorum özel kayıt satın alın bunun tescilini belgeleyen tescil belgenizi satın alın!

ayrıca başta engelsiz müşterilerini akabinde projesi olan aycann.com alan adını özel yaptığı için TURKTİCARET.NET YAZILIM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET.A.Ş. firmasına teşekkür ederim

son olarak firmaların a.ş. olmuş ltd. şti. olmuş ne fark eder o zaman gidelim türkiyemin ilk bankasına ltd. şti. olsun

hukuk yanınızda!

ek olarak dayanamadım bu yazımın tamamını değerli TURKTİCARET.NET YAZILIM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET.A.Ş. firması ile birlikte avukatım ile birlikte bağlı olduğum firmanın yöneticileri ile yazımı paylaştım!

Bakınız:

ayrıca şimdi admin uyarısı dikkatimi çekti bazı üyelerin saygısız konuştuğunu belirtti hiç uğraşmaya gerek olmadığını düşünüyorum hukuk var hukuk!

aycann.com projesi oğlum ile yiğenim değerli ayaz ölmez e miras bırakacağım!

ayrıca siz hukuka ne kadar yardımcı oluyorsunuz !?

bakınız: web.archive.org/web/20180307150540/aycann.com/belge.jpg ve web.archive.org/web/http://aycann.com/

linkleri lütfen manuel yazın.. ?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber eki geliyor sanırım istatistik tutuyorlar olmamış!

bir adresi arşivlemek için örnek: web.archive.org/save/http://aycann.com/

Oluşturulma Tarihi 1995-12-14T05 !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AY-EROL -- 8 Mart 2018; 14:53:45 >

• yorumunuz için teşekkür ederim icann demişken 2015 yılında istanbul beşiktaş fulyada selenium tower var orada icann ofisine tekerlekli sandalyem ile hastabakıcım ile gidip *** hanım ile görüştüm ve 2017 aralık tarihinde telefon ile destek aldım ve sayısızca gerek türkçe gerek ingilizce destek alarak haberleştik bu bir yana özel kaydımız var ücretsiz özel kaydı hizmeti veren firmalardan uzak durun adı üstünde özel..

alan adınızı ücretsiz özel yapan firmalardan uzak durun adı üstünde özel kayıt belgeniz var mı?

yazılı belgeniz var mı?

hukuki sorun yaşarsanız savcılığın önüne belgesizmi çıkacaksınız evet faturada belge sayılabilir adı üstünde 'sayılabilir' dedim elinizde belge olsun ki savcılığa mert çıkın özel kayıt 'satın alın' eğer bedavaya özel kayıt satıyorsa o özel değildir!

kim para kazanmak istemezki.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AY-EROL -- 5 Mart 2018; 15:19:33 >
  • Yazdıklarınızdan pek birşey anlaşılmıyor Türkticaret.net reklamı yapmak istemişsiniz sanırım. Anladıklarımı aşağıda iletiyorum.

Türkticaret.net alan adı tescil belgesi veriyor ve güvenli demek istemişsiniz.
    Fakat satın alacağınız alan adı tescil belgesi A4 kağıttan başka birşey değildir. ICANN böyle bir hizmet sağlamaz.

Ek olarak süpriz fiyatlar yaşamazsınız felan demişsiniz.

Aşağıda saçma sapan bir fiyat çıkartıp insanlardan yüksek mebla isteyen Türkticaret.net

https://www.r10.net/domain-firmalari/1819219-turkticaret-net-te-domain-yenileme-290-tl-olmus.html

Ayrıca geçmişte paracı bir şirket olduğunu .TR uzantılı alan adı yönlendirmelerinden ve Nameserver oluşturma işleminden aldığı paraları hatırlatmakta fayda var şuan halen alıyormu bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hukuk var faturalar ile ve belgeler ile satın aldığım ve yönettiğim alan adının bana ait olduğunu kanıtlayabiliyorsam hiç sorun yok sonuç olarak faturalarım ile birlikte 2 adet yazılı belgem avukatımdadır!

alan adı çalınsa sanki icann altında alt bayilerine gitmiyor sanki :)

icann bulamaz sanki,korkmayın!

korkmayın fakat hayaliniz yada projeniz özel ise değerli türk ticaret gibi özel kayıt satışı yapan firmaları tercih edin

özel kayıt satın alın! özel kayıt ile satın aldığınız veya yönetimi sizde olan alan adınız transferi söz konusu değildir!

hayaliniz yada projeniz önemli ise ve özel ise 5-10 liranın lafını yapmayın!

şiddetle yanılıyorsun!ben havale yaptım ve bu tatarın hesabıma yüklenmesini istemiyorum dedim..

kabul etmediler!

özel olan alan adı için özel kayıt satışı yapıyor bedavaya vermiyor bundan daha değerli ne olabilir ki..

özel kayıt satın alarak satın aldığın yada yönettiğin alan adının transfer edilmesi söz konusu değildir..

varsayalım transfer edilirse edevlet! faturalarım ile birlikte yazılı 2 tane tescil belgem avukatımda!

adı üstünde özel :) hala yurdumun işini bilmeyen insanlar yada kuruluşlar özel kaydı bedavaya veriyor ki o zaman nerde kaldı benim özelliğim :)

komik olma komik oluyorsun :) sanki savcılıkk kağıdın tipine bakacak yok bu kağıt olmaz a5 ile gel :) faturalarım var! :)

sözüm natro.com , ihs.com.tr , turhost.com gibi devlere :)

sana göre TURKTİCARET.NET YAZILIM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET.A.Ş. paracı bana göre tam anlamı ile MARKA!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AY-EROL -- 8 Mart 2018; 10:30:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bakınız [1]:https://web.archive.org/ata-yazilim-aycann-com-projesi-hakkinda--131637423

bakınız [2]:https://web.archive.org/web/20180315175445/http://erol.aycann.com/2018/03/aycann.html

bakınız [3]:https://web.archive.org/web/20180315174639/http://erol.aycann.com/

bu arşive gerekte yok belgelerim,faturalarım avukatımda sadece önem verdiğiniz projeler için ilk mesajımda belirttiğim gibi projenizi arşivleyin!

iyiki türk ticaret var ve iyiki özel kayıt satışı yapıyor bedavaya verseydi özel olduğumu anlamazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AY-ERSIN.O -- 15 Mart 2018; 21:17:15 >

bakınız:https://web.archive.org/web/20180324140314/https://forum.donanimhaber.com/ata-yazilim-aycann-com-projesi-hakkinda--131637423

hayalinizi,projenizi ilk mesajımda verdiğim örnek ile arşivlemeyi öğrenin hukuk var!

üstüne basa basa söylüyorum özel kayıt satın alın ve bu özel kaydınızı belgeleyen tescil belgenizi satın alın ki ileride hukuki problem yaşayacak olursanız savcılığın önüne mert çıkın!

yazılı iki tane tescil belgem-iz (2 adet) avukatımda ancak buyurun online tescil belgesinim yukarıda ilk mesajımda ek olarak ekledim

@ChRiSTiaN, ayrıca bir markaya paracı diyorsun ya sen marka ol ve özel kayıt ile birlikte tescil belgesi sat güven sat da para istemediğini göreyim komik olma

korkmayın fakat hayalinizi yada projeniz için özel kayıt satın alın bunu belgeleyin ki hukuki problem yaşayacak olursanız savcılığın önüne mert çıkın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH-EROL -- 27 Mart 2018; 19:44:56 >
  • Dostum sen ne anlatıyosun ya? 10 günde bir gelip gelip yazıyosunuz ne dediğiniz de anlaşılmıyor zaten. Domain register olayını allayıp pullayıp çakıyorsunuz bir de reklam mı yapıyorsunuz özel hissetmek falan? Durduk yere kaç kişinin alan adı çalınıyor? Hayır neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz iki kafadar onu da anlamış değilim. ICANN'dan çakma AYCANN diye isim bulmuşsunuz tatava yapıyorsunuz burda. Yaratıcı isimmiş dedim sonradan yav uğraştığım işlere bak dedim ben utandım sildim hala boş işler peşindesiniz burda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

Dostum sen ne anlatıyosun ya? 10 günde bir gelip gelip yazıyosunuz ne dediğiniz de anlaşılmıyor zaten. Domain register olayını allayıp pullayıp çakıyorsunuz bir de reklam mı yapıyorsunuz özel hissetmek falan? Durduk yere kaç kişinin alan adı çalınıyor? Hayır neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz iki kafadar onu da anlamış değilim. ICANN'dan çakma AYCANN diye isim bulmuşsunuz tatava yapıyorsunuz burda. Yaratıcı isimmiş dedim sonradan yav uğraştığım işlere bak dedim ben utandım sildim hala boş işler peşindesiniz burda.

merhaba alpmirza, cevabın için teşekkür ederim

alan adı hırsızlığı nedir? alan adını kayıt edip özel kayıt satın aldıktan sonra alan adının başka bir kayıt kuruluşuna transferi söz konusu değil varsayalım transfer edilirse ki belgelerim,faturalarım güvenli ellerde..avukatımda.

HUKUK VAR HUKUK! bırakalım bilişim avukatlık saçmalığını belgeleriniz,faturalarınız varsa hukuki yollarla hakkınızı arayabilirsiniz!

bizim özel kaydımız var ve özel kaydımızı belgeledik

bir markayı reklam yapmıyorum sadece şiddetle TURKTİCARET.NET YAZILIM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET.A.Ş. firmasını öneriyorum

özel kayıt satın alın ve bu kaydınızı belgeleyin ki ileride hukuki problem yaşayacak olursanız savcılığın önüne mert çıkın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH-EROL -- 28 Mart 2018; 13:16:33 >
  • https://www.turkticaret.net/Iletisim kurumsal!

siz kontrol panellerine göre firma seçe durun değerli türk ticaret bize özel kayıt ile birlikte tescil formun satışını yapsın bize güven satsın!

komik olmayın beyler/bayanlar savcılık kağıdın ne tipine bakar ne kalitesine!

ilgili evrağın kimden çıktığı önemlidir! ek olarak edevlet faturanızıda savcılığa sunabilirsiniz!

maddi tazminat davası açıpp benide mutlu edebilirsiniz şaka bir yana keşke dememek için türk ticaret ile çalışmaya başlayın

tekrar tekrar söylüyorum da söyleyeceğim bıkmayacağım özel kayıt satın alın ve bunu belgeyen tescil formunuzu yazılı olarak saklayın veya benim gibi avukatınıza verin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AY-ERSIN.O -- 1 Nisan 2018; 22:27:59 >
  • Anladığım;

Türk Ticaret
    HUKUK VAR HUKUKKK!
    Tescil Belgesi
    Avukat
    Tescil Belgesi
    HUKUKKKK
    Hepimiz Hukukçuyuz!
    Tescil Belgem Elimde keyfim Yerinde!
    Benim belgem benim kararım
    HUKUK VAR!

Bu ne ya? :D Arkadaş ne komik insanlar var. Ne olacak yani fotoşoktan daha güzelini yapayım basayım benim mi olacak domain?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YSFKLS

Anladığım;

Türk Ticaret
    HUKUK VAR HUKUKKK!
    Tescil Belgesi
    Avukat
    Tescil Belgesi
    HUKUKKKK
    Hepimiz Hukukçuyuz!
    Tescil Belgem Elimde keyfim Yerinde!
    Benim belgem benim kararım
    HUKUK VAR!

Bu ne ya? :D Arkadaş ne komik insanlar var. Ne olacak yani fotoşoktan daha güzelini yapayım basayım benim mi olacak domain?
    merhaba mesajından hiçbir şey anlamadım hepimiz hukukçuyuz elinde belgen var mı!

savcılığa sunabileceğin belgen var mı?

özel kayıt satın almışsanız alan adınızın transferi mümkün değildir inatla alan adınızı çalmak isterse maddi tazminat açabilirsiniz!

özel kaydım,e-devlet faturalarım güvenli ellerde,avukatımda!

varsayalım özel belgemin üstün akıllıkla kopyasını yaptın diyelim bu belgeyi kim veriyor onlarda bir kopyası yok mu?

faturalarım var! bunuda değiştirecek s*lak olursa yüklü maddi tazminat davası açarım

ve ilgili belgelerim ve 'e-devlet' faturalarım güvenli ellerde,avukatımda!

faturalarım da özel kayıt 'satın' aldığıma dair faturalarım var!

komik olma TURKTİCARET.NET YAZILIM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET.A.Ş. firması ile çalış özel kayıt 'satın al' ve bu özel kaydını belgele,e-devlet faturalarını sakla yada benim gibi avukatına ver!

icann bile özel kaydın üzerinde dururken bedavaya veren kurum,şahıslardan uzak durmayın kaçın!

savcılık senimi dikkate alır yoksa TURKTİCARET.NET YAZILIM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET.A.Ş. fırmasınımı dikkate alır tekrar düşün öyle cevap ver bana

işte budurhttps://www.turkticaret.net/Iletisim

Created on 1999-11-16 -http://whois.domaintools.com/turkticaret.net

hukuk nedir ne değildir öğren öyle gel ve bana öyle yaz!

alan adı çalmak hırszlık sınıfına giriyor da bu alan adlarını yaratmıyorsunuz satın aldığınızı unutmayın!

alan adınız çalınırsa icann ile iletişime geçebilirsiniz ve yasal olarak hakkınızı savunabilirsiniz şikayetiniz olursa TURKTİCARET.NET YAZILIM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET.A.Ş. firmasına yasal olarak bildirmeniz yeterlidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AY-ERSIN.O -- 8 Nisan 2018; 10:35:23 >
  • Buradan Türk Ticaret'e sesleniyorum. Sayın savcılığın çok dikkate aldığı Türk Ticaret, ha bunlara güven sattığın gibi huzur da satabiliyorsan bunları buradan al parası neyse vereyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YSFKLS

Buradan Türk Ticaret'e sesleniyorum. Sayın savcılığın çok dikkate aldığı Türk Ticaret, ha bunlara güven sattığın gibi huzur da satabiliyorsan bunları buradan al parası neyse vereyim.
    mesajından hiçbir şey anlamadığım için seni dikkate almıyorum!

huzur satmak nedir!

güvenin olduğu yerde huzur! vardır!

bunlar dediğin insanlar biz değerli TURKTİCARET.NET YAZILIM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET.A.Ş. müşterileri isek hoşçakal!

türk ticaret senden para istemeyeceğini bildiğin için palavra! atmak hoş olsa gerek

TURKTİCARET.NET YAZILIM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET.A.Ş. kurumsaldır! sen ne kadar parasıysa vereyim desende kabul etmez!

ilkeleri vardır! ve bunu bildiğin halde TURKTİCARET.NET YAZILIM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET.A.Ş. firmasına kötü yorumlarda bulunuyorsun! garip,anlayamadım seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AY-ERSIN.O -- 10 Nisan 2018; 15:12:1 >

Merhaba Değerli DONANIMHABER.COM Okurları,

Ata Yazılım olarak iki internet sitemiz var aycann.com ve atayaz.com

atayaz.com projesi natro.com da tescil edilmiştir fakat tescil tarihden 6 ay kadar hırsızlık girişimini önlemek için gece gündüz kontrol eder oldum epey sıkıldım alan adım olan atayaz.com alan adını farklı müşteri paneline taşıdım natro.com güven vermediğini anlayıp alan adım olan atayaz.com alan adını ihstelekom a transfer ettim burdada sorun yaşayınca atayaz.com alan adını değerli godaddy firmasına transfer ettim özel olan alan adım-ız için özel ayıt satın aldım fakat bu özel kayıt devredışı bırakılıp transfer kodu alınması canımı sıktı ihs telekom yeni adıyla ihs teknolojiye geri döndüm fakat çokk yıprandım her 2 günde bir transer kodu istenmişmi diyerek yıllarca hergün kontrol ettim neden ihs telekom / ihs teknolojiye geri döndüm daha özel kaydı satmıyor dedim atayaz.com alan adını name.commmm a transfer ettim özel kayıt satın aldım sonra savcılık durumlarını göz önüne alıp aycann.com alan adımızı değerli türk ticaret firmasında tescil ettim özel kayıt satın alındı akabinde atayaz.com alan adı türk ticaret firmasına transfer edildi özel kayıt satın alındı,hesap güvenliği için ödemeler havale/eft yapılmıştır olurda projem zarar alırsa maddi tazminat ile karşılık vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AY-ERSIN.O -- 19 Nisan 2018; 22:14:53 >
  • Canım benim, acaba kaç lira verdi türkticaret sana.
    2000 li yıllardan beri üyeliğim var ve 2014 Yılından itibaren Reseller Hosting Paketi Satın Aldım, 10 a yakın web sitesi barındırıyor ve bunların parasını peşin veriyorum.
    23.05.2019 yılında süresi dolan web ismim (Domain) için beni aradıklarını söylediler, yalan. Ayrıca süresi geçtikten 5 gün sonra yenilemek istediğimde 500 TL'ye yakın yenileme ücreti istediler. Normalde tüm hosting firmalarında ilk bir hafta ek para alınmaz, 45 günü geçmediği sürece de ceza ödemezsiniz, sadece ortalama 5 dolar farkla yeniden alırsınız. Birkaç gün öncesinde de Reseller Paketinin günü geçmiş, geçem sene 350 TL'ye (günü geçmiş olmasına rağmen) yeniledik, bu sene 650 TL vermek zorunda kaldım, şirket maillleri bekliyordu. Anlaşılacak durum şu, sizin sitenizin özel bir ismi varsa, pazarlığa değerse veya mail ve web sitesi önemli ise sizi yolmak için her şeyi yapıyorlar. Anladığım kadarıyla benim site ismimi başkasına satmak için bekletiyorlar.

Yani dolandırıcı bunlar.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.