Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.144
Cevap
28
Favori
240.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben mail ile yollamıştım forumdaki arkadaşlar chatten hemen yapıldığını söylediler. Bende chatten konuştum rod delbrun diye bi adam bana at&t numarası istedi ne iş ? bilen var mı ?
  • biraz önce chat te jose ile konuştum.hemen imei numarasını sordu,case id verdi 3 mayısa kadar mail geleceğinden bahsetti.
    artık beklicez...
  • ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE BURADAN BU YARALI KONU İÇİN İÇİN YARDIMLARI OLAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM.BEN DİĞER ARKADAŞLAR GİBİ DÜN MAİL ATMIŞTIM CEVAP GELMESİNİ BEKLİYORDUM
    https://sales.liveperson.net/hc/69560172/?cmd=file&file=visitorWantsToChat&site=69560172

SONRA BİR ARKADAŞIMIN VERDİĞİ YENİ ONLİNE CHAT SAYFASINDAN İLETİŞİME GEÇTİM CASE NUMARAMI ALDIM VE AZ ÖNCE YAKLAŞIK 3 SAAT SONRA MUTLU SONA ULAŞTIM GELEN MAİL
    Thank you for contacting AT&T Customer Care about unlocking your iPhone. We have reviewed your request and confirmed that you are eligible to have the requested iPhone unlocked.

To complete the unlock, simply:
    1. Open iTunes on your Mac or PC and verify that you have internet connectivity.
    2. Connect your iPhone using the dock connector to USB cable that came with your iPhone.
    3. Backup and restore your iPhone using iTunes.
    For information on backup and restore, please visithttp://support.apple.com/kb/HT1414.
    4. After restoring, your iPhone will be unlocked.
    Additional information on unlocking can be found athttp://support.apple.com/kb/TS3198.
    For questions regarding AT&T’s wireless service and iPhone, please visit the Phone/Device Learning Center. We thank you for your continued business and look forward to providing you with the best customer service.

HEMEN TELEFONUMU İTUNES BAĞLAYIP DENEDİM VE İŞTE BEKLEDİĞİM O YAZI :)) UNLOCK :) SADECE 4 SAAT SÜRDÜ.DARISI TÜM SABIRLA BEKLİYEN ARKADAŞLARIMIN BAŞINA.

• ARKADAŞLAR BİR ÖNCEKİ SAYFADA ARKADAŞIM VERDİĞİ ONLİNE CHAT SAYFASI ŞUAN ÇALIŞIYOR.
    https://sales.liveperson.net/hc/69560172/?cmd=file&file=visitorWantsToChat&site=69560172
    hemen girip kaydınızı yaptırın ben bugün saat 14:00 gibi kaydımı yaptırdım ve şuan saat 17:00 da cihazın unlock edildiği bilgisi mailime geldi sadece 3 saat içinde açtılar ve artık sim free iphone 4 sahibiyim :))
    emeği geçen herkese tekrar teşekkürler.
  • arkadaşlar ben de chatten açtırma işini. ama devamlı bana case numarasını soruyolar daha önceden aldığımı biliyorlarmı diye soruyolar ? bazı arkadaşlar hemen açtırmış anlamadım ben bu işi yaa. yardımcı olursanız sevinirim..
  • sanırım size daha önceden case number verdikleri için onun sonucu hakkında bilgi veriyorlar.
  • Arkadaslar Unlock talimatlarini iceren email geldi. Denilenleri yapmama, bir kac kez restore etmeme, kapatip acmama ragmen degisen birsey olmadi. Hala no service yaziyor. Carrier olarak da AT&T 12.0. Neyi yanlis yapiyorum acaba.
    Iphone 3GS - JB yok - Turkcell Sim
  • ben mail ile case ıd aldım ve a2 önce chat ile bağlandım

mail yoluyla case ıd aldığımı ancak sonuç alamadığımı 1 hafta olduğunu söyledim

case ıd numaramı istedi ve 27 nisan a kadar si2e gereken cvp verilecek dedi ve kibarca def etti beni başından =S
  • ben simdi yine gina edwards denen biri ile görüştüm hiç dinlemeden direk oto su linki gönderiyor.

Gina Edwards: Since I am unable to authenticate your account, you will need to contact AT&T Customer Care at 1(800) 331-0500 or 1(916) 843-4685 to have your iPhone unlocked. Agents there will be able to provide assistance.
  • quote:

Orijinalden alıntı: compradorigor

Arkadaslar Unlock talimatlarini iceren email geldi. Denilenleri yapmama, bir kac kez restore etmeme, kapatip acmama ragmen degisen birsey olmadi. Hala no service yaziyor. Carrier olarak da AT&T 12.0. Neyi yanlis yapiyorum acaba.

Aslında orada karışık bir talimat falan da yok. Sadece cihazı takıp restore edin diyor, o sırada da kendiliğinden 5.1 e güncelliyor.
    Ben mail geldikten sonra itunesa USB den bağlanıp restore ettim, o kadar. Unlock'dan kurtuldum. Şu anda 5.1 yüklü. Kafam rahat. O chat linkini veren arkadaşa tekrar tekrar teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oan

quote:

Orijinalden alıntı: compradorigor

Arkadaslar Unlock talimatlarini iceren email geldi. Denilenleri yapmama, bir kac kez restore etmeme, kapatip acmama ragmen degisen birsey olmadi. Hala no service yaziyor. Carrier olarak da AT&T 12.0. Neyi yanlis yapiyorum acaba.

Aslında orada karışık bir talimat falan da yok. Sadece cihazı takıp restore edin diyor, o sırada da kendiliğinden 5.1 e güncelliyor.
    Ben mail geldikten sonra itunesa USB den bağlanıp restore ettim, o kadar. Unlock'dan kurtuldum. Şu anda 5.1 yüklü. Kafam rahat. O chat linkini veren arkadaşa tekrar tekrar teşekkürler...

Restore ettim tabiki. Ama dedigim gibi mail almis olmama ragmen cihaz unlock olmuyor. Sorun nedir?

• arkadaşlar ben ayın 19 unda skype üzerinden görüştüm.bana case id vermedi bayan , ama 27 nisan da e-posta nızı kontrol edin gibi bişe dedi.Tam dedikleri tarihde mi gönderiyorlar e-postayı? çünkü halen bir gelişme yokda merak ettim.bilgisi olan var mı?
  • chatte benden case numarası istedi, yok diyorum olmazsa size yardımcı olamam dedi ne alakaysa cözemedim ?
    ne diyeyim ben bu elemanlara ilk olarak anlamadım ki.
  • Gina Edwards: Hello! My name is Gina Edwards and I am an International Care Representative. I’m reading your inquiry and I will be right with you.
    Kağan Karaduman: hello
    Gina Edwards: Just to confirm you would like to gather information on the unlock code for the iphone ,Is that correct ?
    Kağan Karaduman: yes
    Kağan Karaduman: AT & T operator to unlock my phone registered .. I want to open.
    Kağan Karaduman: What should I do about this?
    Gina Edwards: Thank you for waiting. I'll be with you in just a moment.
    Kağan Karaduman: I do not understand
    Gina Edwards: Have you contacted us before in regards to the unlock code request ?
    Kağan Karaduman: I just got a mail earlier, an automated e-mail me geldi.Chat of the Internet is easier to read and applied in this way.
    Kağan Karaduman: I tried to connect to from here before but had no success, I want you to help me.
    Gina Edwards: Since I am unable to authenticate your account, you will need to contact AT&T Customer Care at 1(800) 331-0500 or 1(916) 843-4685 to have your iPhone unlocked. Agents there will be able to provide assistance.

Burada ne hatası yaptımda ben bana böyle yol verdi birisi cözsün :)

• daha evel mail attım deyince kapatmıs..
  • Arkadaşlar biraz önce chat ile konuştum ve telefonumun unlock edildiğini söyledi şunları şunları yapın dedi. Bence sizde case no verip durumun akıbetini sorun.

Bir sorum olacak şimdi 5.1 e gönül rahatlığı ile geçebilirim değil mi? çünkü şu an indirip yükleyeceğim ve ardından telefon unlock mu olacak ? Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: blindearth

Arkadaşlar biraz önce chat ile konuştum ve telefonumun unlock edildiğini söyledi şunları şunları yapın dedi. Bence sizde case no verip durumun akıbetini sorun.

Bir sorum olacak şimdi 5.1 e gönül rahatlığı ile geçebilirim değil mi? çünkü şu an indirip yükleyeceğim ve ardından telefon unlock mu olacak ? Teşekkürler

Telefonun içinden gevey'i cıkartıp sadece sim kartla takıp telefonu kapat, ardından telefon kapalıyken itunes acıkken bilgisayara bagla telefon kendliğinden acılacak kısa süre sonra hat yazısını zaten göreceksin telefonda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: blindearth

Arkadaşlar biraz önce chat ile konuştum ve telefonumun unlock edildiğini söyledi şunları şunları yapın dedi. Bence sizde case no verip durumun akıbetini sorun.

ne zaman ne ile basvurmustunuz
  • Olmadı, zaten ilk başta öyle yaptım. Şimdi telefon da recovery mode da kaldı. 5.1 kurayim diyorum önce 21 hatası aldım şimdi 1602. Hiçbir şey yapamıyorum. Ne önerirsiniz.
  • Tam 1 hafta önce skype ile başvurmuştum.
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.