Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.144
Cevap
28
Favori
240.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sertac86

20 tl ye açtır 1 ay sonra kapansın görürüm ben seni burda cakalını cukalını.

Kapanmaz, insanları yanlış yönlendirmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Arkadaşlar,

1 adet att 3gs
    1 adet vodafone (ülkeyi bilmiyorum) kilitli ip4 var.

En uygun ve en sağlam şekilde nasıl simfree yaptırabiliriz?

Vodafone ülkeye göre değişir. 3GS için Ebay veya Türkiye'de en uygun fiyat.
    http://www.sanalpazar.com/Att-Iphone-3-3gs-4-4s-Unlock-Sim-Kilit-Kalici-Acilir__isp4384182

• quote:

Orijinalden alıntı: sys123

quote:

Bunların hepsini hatırlatırım size :) en fazla 1 ayı var
  • quote:

quote:

quote:

Senin yaptığın ile onun yaptığı arasında ne fark var. Bir aralar Dr Brian diye biri vardı o da kendinden çok emin konuşuyor ve sallıyordu. Actım ama ödemezsen kapatırım diye. Bende ona dedim ki kapatamazsın. Paramı ver de haklısın ama kapatamazsın. Ben bir adamı görsem biraz konuşsam veya yazdıklarına baksam anlarım. Dr Brian sen sahtekara benziyon demedim terbiyeme uymadığı için. Lütfen senin içinde terbiyemi bozdurma. Para kazanmak için milleti korkutma. Nasıl kapanacakmış açıkla da bizde bilmediğimiz birşeyi öğrenelim. Görürsünüz, hatırlatırım....yerine mantıklı bir şekilde anlat bizde öğrenelim

• Arkadaşlar AT&T'yi ikinci aramamda faturayı istemeden unlock işlemine başladılar, işlemin tamamlanması için telefonu bilgisayarınıza takın ve itunes den restore edin dediler, ben de dediklerini yaptım ancak restore işleminin sonunda hata aldım 1013 ve 3094 hatalarını almaya başladım nette host dosyası ile ilgili söylenenleri aynen yapmama rağmen telefon bir türlü recovery moddan çıkıp restore olamadı, acil yardımlarınızı rica ediyorum, telefonsuz kaldım... :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi na-nick -- 30 Ağustos 2012; 19:47:58 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Senin yaptığın ile onun yaptığı arasında ne fark var. Bir aralar Dr Brian diye biri vardı o da kendinden çok emin konuşuyor ve sallıyordu. Actım ama ödemezsen kapatırım diye. Bende ona dedim ki kapatamazsın. Paramı ver de haklısın ama kapatamazsın. Ben bir adamı görsem biraz konuşsam veya yazdıklarına baksam anlarım. Dr Brian sen sahtekara benziyon demedim terbiyeme uymadığı için. Lütfen senin içinde terbiyemi bozdurma. Para kazanmak için milleti korkutma. Nasıl kapanacakmış açıkla da bizde bilmediğimiz birşeyi öğrenelim. Görürsünüz, hatırlatırım....yerine mantıklı bir şekilde anlat bizde öğrenelim

ucuz yapan kişiler server üzerinden yasal sekilde yapmıyorlar. Telefonla AT&T operatörünü arayıp ellerinde bir tane AT&T müşterisine bağlı telefon alıyorlar ve onun üzerinden istediği kadar açtırma yapıyorlar. Ne kadar biliyorsunda konuşuyorsun?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ucuz yapan kişiler server üzerinden yasal sekilde yapmıyorlar. Telefonla AT&T operatörünü arayıp ellerinde bir tane AT&T müşterisine bağlı telefon alıyorlar ve onun üzerinden istediği kadar açtırma yapıyorlar. Ne kadar biliyorsunda konuşuyorsun?

Kardes olaya dahil değilim ancak senin söylediğin gibi işlemiyor sistem unlockfusionu takip ediyorum 2 aydır adamlar en az 15000 ref almışlar att acmaktan.Dedigin gibi olsa att aptalmi yesin bu durumu.Yani kendi ürününü satmak icin milleti kotulemeyi etik bulmuyorum koyarsın seninkini alan alır zaten.Almiyor diyede milleti kapanır bozulur gibi söylemlerle moralini bozmamak gerekir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opinion -- 30 Ağustos 2012; 21:28:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: na-nick

Arkadaşlar AT&T'yi ikinci aramamda faturayı istemeden unlock işlemine başladılar, işlemin tamamlanması için telefonu bilgisayarınıza takın ve itunes den restore edin dediler, ben de dediklerini yaptım ancak restore işleminin sonunda hata aldım 1013 ve 3094 hatalarını almaya başladım nette host dosyası ile ilgili söylenenleri aynen yapmama rağmen telefon bir türlü recovery moddan çıkıp restore olamadı, acil yardımlarınızı rica ediyorum, telefonsuz kaldım... :(

Arkadaşlar lütfen kısır tartışmalar yerine benim gibi garibanların sıkıntılarıyla ilgilenseniz eccük...
  • Bu 100-150 tl ye unlock yapanlar unlockfusion a para yollayıp ta yapmıyorlar mı bu işlemi?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen senin yaptığın gibi ebayda satın alıyorlar. Kar koyup satıyorlar. Ebaydaki satıcının 56 bin unloc ku var. Aynen Dr. Brian gibi konuşuyon. Ona ben dedim ki sahtekarlara haddini bildiren üst düzey bir yoneticiyim ( özelden ) istersen atıp tutma ben falanım onun sözüne karsı benim sözüm dedirtme dedim. Beni burdan yazdirma dedim yok adam aynı senin gibi devam. Sonra Dr. Brian magdurlari diye bir furya basladi. Biri bana yazmis dr. Brian beni kazikladi adi su, surada yasiyor diye. Bende ona tlfonunu ve elinde olan bilgileri yaz ben ilgili yerdeki ilgili arkadaslara aktarayim dedim ses cikmadi. Bir tane unlock satışın var sahibindende. Onumu referans alıp milleti kandırmaya çalışıyon. Ben bile kendime ve kardesim için senden çok unlock yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sys123 -- 31 Ağustos 2012; 1:48:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bozbirik

Bu 100-150 tl ye unlock yapanlar unlockfusion a para yollayıp ta yapmıyorlar mı bu işlemi?

Evet aynen 15-20 dolara alıp 100-120 liraya satmak istiyorlar.. 15 lira kara razı olan düşük fiyat çekenlerede sahtekar, yarın görürsünüz, yok söyle yok böyle. Ayıp ilanında yazmış ucuza yapaninkini almayın onlar dolandırıcı diye. Bu terbiyesizlikten başka bir şey değil. Adam az kara razı sende ol kardesim. Yalan dolanla, karalama ile daha çok kar elde etmeye çalışırken iftira attığının farkındasin ama 3 kuruş para için pesi pesine sıralıyorlar. Ne yapalım hep beraber olup gariban tr sen almamış ucuz diye gidip ABD den almış onunda kilitlisini almış insanları bizde burda öpmene izin mı verelim. Sinirlendim terbiyemi bozduruyorlar bana. Neyse daha yazmiyacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sys123 -- 31 Ağustos 2012; 1:58:10 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bozbirik

Bu 100-150 tl ye unlock yapanlar unlockfusion a para yollayıp ta yapmıyorlar mı bu işlemi?

Evet aynen 15-20 dolara alıp 100-120 liraya satmak istiyorlar.. 15 lira kara razı olan düşük fiyat çekenlerede sahtekar, yarın görürsünüz, yok söyle yok böyle. Ayıp ilanında yazmış ucuza yapaninkini almayın onlar dolandırıcı diye. Bu terbiyesizlikten başka bir şey değil. Adam az kara razı sende ol kardesim. Yalan dolanla, karalama ile daha çok kar elde etmeye çalışırken iftira attığının farkındasin ama 3 kuruş para için pesi pesine sıralıyorlar. Ne yapalım hep beraber olup gariban tr sen almamış ucuz diye gidip ABD den almış onunda kilitlisini almış insanları bizde burda öpmene izin mı verelim. Sinirlendim terbiyemi bozduruyorlar bana. Neyse daha yazmiyacagim

sys123 yazmayın tamam bu konuda, ama şu benim sıkıntı ile ilgili yazsanız bildiğiniz bir çözüm varsa...

• Galiba yanlış anlaşıldım. Bulunduğum pozisyon itibariyle ticaret yapmam hoş olmaz yapmıyorumda. Özelden bir arkadaş kilitli iphone var makul bir fiyata yardımcı olurmusunuz diye yazmış. Ben unlock yaptım derken şahsım için, kendi telefonlarım için ve kardeşim için satın aldım uygun fiyatlara. Yardımcı olmak isterdim ama benim için uygun olmaz. Üzgünüm.
  • http://www.sanalpazar.com/At-t-Iphone-3-3gs-4-4s-Factory-Unlock-sim-Free-yasal__isp4385434
    Benim ilanım 45 liraya ATT kalıcı unlock yapıyorum. Yasal Unlock. Kar payımı yukarda dendiği gibi düşük tutarak sürümden kazanma niyetim var. sanalpazar bildiğiniz gibi hizmeti alamazsanız ödemeyi onaylamayarak paranızı geri iade alıyorsunuz ödeme yaptığınız kredi kartına. Güvenillirlik yönünden sorun yaşamassınız. ATT kilitler öğleyin verilen siparişler akşama açılıyor. sorunuz varsa lütfen çekinmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IPHOHEUNLOCK -- 31 Ağustos 2012; 12:41:05 >
  • At&t unlock 30 tl hemde güvenilir bir üye ile :

http://forum.donanimhaber.com/m_65275068/mpage_1/f_/key_//tm.htm#65275068

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 1 Eylül 2012; 9:44:36 >
  • Arkadaşlar abimin telefonunu actiracagimda t mobile cihaz almanyadan alinma att 20 tl ye kadar dustu tmobile ne kadar bilginiz var mi?

• Arkadaşlar az önce bende ebay'dan unlock code aldım fakat herhangi bir imei numarası falan yazmadım istemedi de. Şimdi nasıl olacak bana bir kod gönderip onumu bir yere yazacam yoksa yanlış birşey mi yaptım. yardım edebilirmisiniz. aldığım yerin linki bu 12,90 $ http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=221112705049&ssPageName=ADME:L:OC:US:3160
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocuhadar

Arkadaşlar az önce bende ebay'dan unlock code aldım fakat herhangi bir imei numarası falan yazmadım istemedi de. Şimdi nasıl olacak bana bir kod gönderip onumu bir yere yazacam yoksa yanlış birşey mi yaptım. yardım edebilirmisiniz. aldığım yerin linki bu 12,90 $ http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=221112705049&ssPageName=ADME:L:OC:US:3160

Ebay'den mesaj olarak atabilirsin altta örnek mesajı yazmış :

1) 354789367456374
    2) iPhone 4S
    3) AT&T USA
    4) Click save message

• quote:

Orijinalden alıntı: ocuhadar

Arkadaşlar az önce bende ebay'dan unlock code aldım fakat herhangi bir imei numarası falan yazmadım istemedi de. Şimdi nasıl olacak bana bir kod gönderip onumu bir yere yazacam yoksa yanlış birşey mi yaptım. yardım edebilirmisiniz. aldığım yerin linki bu 12,90 $ http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=221112705049&ssPageName=ADME:L:OC:US:3160

All phones will be unlocked on Sunday morning!

Yazıyor sayfanın altında. Çok basit. İngilizce yoksa yukarıda arkadaş söylemiş. Mesaj atacaksın ebayden adama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myfranco -- 1 Eylül 2012; 11:15:45 >

• teşekkür ederim yardımlarınız için!
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.