Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.144
Cevap
28
Favori
240.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam benim durumum bu ama adamlar açmıyor.
  • benimde case id reddedilmiş...halbuki sabah chatte konuştuğum eleman telefonunuz açılmıştır ..şunları yapın diye olayı anlatmıştı....nerdeyse benim müdürün telini güncelleyecektik, imei.infodan teyit alamayınca akşam tekrar chatte görüştüm...
    ne melanet bir aletmiş bu kardeşim...Allah'a şükür benim telefon değil ve şu anki telefonumun kıymetini daha iyi anladım...
    sadece unlock değil diğer olaylarda da insanları bu kadar kısıtlamaları parayla rezil olmak gibi....
  • AT&T beni tweeterdan takip ediyor. 2 kişi birden. Forumun linkini atacağım bunlara, ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu kamiller bana ne diyor bi yardımcı olun ya

Thank you for contacting AT&T Customer Care about unlocking your iPhone IMEI***********6158

The unlock code for this device is unavailable due to security restrictions based on the device's history. You may want to return the device and/or provide feedback to the seller.

Please note, if you are traveling internationally, iPhone is a quad-band phone and will work in many countries across the globe. Please visitwww.wireless.att.com/learn/international/ for information on traveling abroad with iPhone.

For questions regarding AT&T’s wireless service and iPhone, please contact AT&T Customer Care at (800) 331-0500.We thank you for your continued business.

Non-AT&T Customers are not eligible to have their iPhone unlocked through AT&T. At this time your request to unlock the iPhone IMEI provide is denied. If your device was purchased from an Authorized AT&T Retailer and you can provide proof of purchase we will be happy to review the eligibility of the device provided. If you purchased the iPhone from a 3rd party, such as eBay, please contact the seller regarding further action with the device.

Thank you for contacting AT&T Mobility.

• quote:

Orijinalden alıntı: 343345

AT&T beni tweeterdan takip ediyor. 2 kişi birden. Forumun linkini atacağım bunlara, ne dersiniz?

atta herkesin bireysel davranmadığını kalabalık oldugumuzu farketsinler hocam
  • att ye twitter dan bulaşmıştım cevap yazmış ama oda sallamasyon sanırım çevirebilen arkadaşım olursa belki bir faydası olur hepimize

ATTCustomerCare ‏ @ATTCustomerCare
    @ferhat_polat Are you a former customer? You can check on eligibility:http://bit.ly/IAdUCo. Follow/DM any other ?s, CathyW can help,9-6CST

bağlı sayfanın linki :http://www.att.com/esupport/article.jsp?sid=KB414532&cv=820#fbid=8fsAUfAm_p-

bu sayfaya yönlendiriyorlar yani

• quote:

Orijinalden alıntı: ferhat_34

att ye twitter dan bulaşmıştım cevap yazmış ama oda sallamasyon sanırım çevirebilen arkadaşım olursa belki bir faydası olur hepimize

ATTCustomerCare ‏ @ATTCustomerCare
    @ferhat_polat Are you a former customer? You can check on eligibility:http://bit.ly/IAdUCo. Follow/DM any other ?s, CathyW can help,9-6CST

bağlı sayfanın linki :http://www.att.com/esupport/article.jsp?sid=KB414532&cv=820#fbid=8fsAUfAm_p-

bu sayfaya yönlendiriyorlar yani

AT&T hesabı vs. bilgiler istiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 343345

AT&T beni tweeterdan takip ediyor. 2 kişi birden. Forumun linkini atacağım bunlara, ne dersiniz?

Kardes ver linkide milleti ne duruma düşürdüğünü anlasınlar . Utansinlar diyecem ama bunlarda utanma da yok üye olur yine yönlendirir bizi ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thinks -- 7 Mayıs 2012; 22:18:36 >
  • Birde bunlar çokmuş, kesinlikle yapmayalım demesinler?
    Az önce İmei min bulunmadığına dair mesaj geldi. İnsan değil bunlar. Faturayı yolladım tekrar.
  • eski musteriyim bende 2009da kullanmıstım. numaram vs duruyor hala. ama banada güvenlik nedeyile açılmadı diyorlar
  • telefonumu sorunsuz güncelledim ve kilt açıldı fakat telefonum sim kartı görmüyor bunun sebebi ne olabilir ve çözm nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsoul

eski musteriyim bende 2009da kullanmıstım. numaram vs duruyor hala. ama banada güvenlik nedeyile açılmadı diyorlar

Hocam guncel musteri olmak gerekiyor. Son 2 ay ki ödemelerine bile bakiyorlar. 2009 cok eski...

Bu arada ilgilenenler icin son 1 kisinin daha at&t locked telefonunu actirabilirim. Ucret 80 dolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: disasterrr

quote:

Orijinalden alıntı: matrack

quote:

Orijinalden alıntı: disasterrr

quote:

Orijinalden alıntı: matrack

Herkeese günaydın.at&t ile yaptığım görüşmeler sonucunda telefonu unlcock edemedim.
    daha sonra imei.info dan kontrol ettim.simlock olmadığını görüyorum.
    bu işten hiçbişi anlamadım...

model: iPhone 3GS 32GB White
    version: 5.0.1
    serial:
    mac:
    warranty coverage: AppleCare Protection Plan
    warranty period: 2010-05-27 / 2012-05-26
    purchase country: United States
    activated: yes
    carrier: vodafone Turkey
    SIM locked: no

seninki unlock olmus dostum. Yedekleyip restore edip dene bence. Basebandini korumayi unutma

imei.infoda açık olarak gözüyoken, at&t neden bana haala kapalı olduğunu söylüyo olabilir?

aynisi banada oldu. Att kapali acamayiz dedi ama su anda acildi kullaniyorm cok sukur. Versionda yukselttim sıkıntı yok. Bence restore et dene

arkadaşım dediğini yaptım,yedek alıp restore yaptım ve telefon artık unlocked. :)teşekkür ederim.
    diğer arkadaşlara da tavsiyem imei.info dan telefonlarını kontrol etsinler eğerki kilit açık gözüküyosa restore yapın.simlock açılıcaktır.

• iyi akşamlar arkdaşlar. ben de iphone 4 att magduruyum. yorumlariniz sayesinde ben de att ile chat yaparak case numarasi aldim. 7 ile 10 gün icinde unlock olacagini sölediler. tabi chat yaptiktan sonra herhangi bi mail gelmedi. sadece bana case numarasini verdiler.
    acaba gercekten acilirim mi. acilmayacaksa boşuna beklemeyelim. parali actiralim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuner106

quote:

eski musteriyim bende 2009da kullanmıstım. numaram vs duruyor hala. ama banada güvenlik nedeyile açılmadı diyorlar

Hocam guncel musteri olmak gerekiyor. Son 2 ay ki ödemelerine bile bakiyorlar. 2009 cok eski...

Bu arada ilgilenenler icin son 1 kisinin daha at&t locked telefonunu actirabilirim. Ucret 80 dolar.

eligible bölümünde former users diyo. 2 yıl şartı koşmamışlar ?
  • quote:

quote:

quote:

daha önce aldığım case itinaden bugün chat ortamında yine telefonun unlock olup olmadığını sordum.bana bi dünya sebep saydı ve yapamıcaklarıını söylediler.ama imei.info da telefon simlocksuz gözüyodu.bende restore yaptım ve şu an telefon simlock suz.bence sizde bunu bir deneeyin.

• Hey Allah im ya chatten az zorlayayım dedim ilk önce ben bakmıyorum telefonla ara dedi .. Bende yazdım telefondan aradığımda att hesabı olması gerekiyor ondan sonra yapacagım bir şey yok diye kivirdi .. Olumsuz Cevaplanmis case numberleri. Verdim Sonra bir seyler sacmaladi Sonra sen ne is yapiyorssun. Orada dedim Ona gore soru sorayim .. yazdiklarindan anlamiyorum dedi ve son .. Burdan chatten cok yardimi dokunan Omara sevgilerimi yolluyorum .. :)
  • quote:

quote:

quote:

Hocam at&t hattinizi 2 sene once kullaniyordum dediniz. Turkiyede de 2 sene kullanmayinca kapaniyor hesabinizi oyle degilmi? Yani at&t hattinizi halihazirda kullaniyor olmaniz lazim. Saygilar

• arkadaşlar biri bana şunu Allah rızası için çevirsin şöyle cevap veriyorlar:

Thank you for contacting AT&T for your iPhone unlocking request.
    Unfortunately, we are unable to unlock your iPhone IMEI***********6158 .
    For the following reasons:
    The person requesting to unlock is a current AT&T customer or a former
    AT&T customer who can provide the phone number or account number for the
    account. The iPhone was designed for use on AT&T’s network; all contract
    obligations, including any term commitment, associated with the device
    to be unlocked have been fully satisfied.
    Also, current customer accounts must be in good standing with no
    past-due amount or unpaid balance and has been active for at least sixty
    (60) days. Former customer account may be eligible for unlocking so long
    as they owe AT&T no Early Termination Fee or other unpaid balance.
    Non-AT&T Customers are not eligible to have their iPhone unlocked
    through AT&T. At this time your request to unlock the iPhone IMEI
    provide is denied. If your device was purchased from an Authorized AT&T
    Retailer and you can provide proof of purchase we will be happy to
    review the eligibility of the device provided. If you purchased the
    iPhone from a 3rd party, such as eBay, please contact the seller
    regarding further action with the device.
    Thank you for contacting AT&T we appreciate your business.

• quote:

Orijinalden alıntı: ps3mania

arkadaşlar biri bana şunu Allah rızası için çevirsin şöyle cevap veriyorlar:

Thank you for contacting AT&T for your iPhone unlocking request.
    Unfortunately, we are unable to unlock your iPhone IMEI***********6158 .
    For the following reasons:
    The person requesting to unlock is a current AT&T customer or a former
    AT&T customer who can provide the phone number or account number for the
    account. The iPhone was designed for use on AT&T’s network; all contract
    obligations, including any term commitment, associated with the device
    to be unlocked have been fully satisfied.
    Also, current customer accounts must be in good standing with no
    past-due amount or unpaid balance and has been active for at least sixty
    (60) days. Former customer account may be eligible for unlocking so long
    as they owe AT&T no Early Termination Fee or other unpaid balance.
    Non-AT&T Customers are not eligible to have their iPhone unlocked
    through AT&T. At this time your request to unlock the iPhone IMEI
    provide is denied. If your device was purchased from an Authorized AT&T
    Retailer and you can provide proof of purchase we will be happy to
    review the eligibility of the device provided. If you purchased the
    iPhone from a 3rd party, such as eBay, please contact the seller
    regarding further action with the device.
    Thank you for contacting AT&T we appreciate your business.

At&t nin guncel musterisi olmadigin icin unlock islemini yapmiyorlar kardesim :(

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.