Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Başladı [Arayanlar 'Case ID' alıyor] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
7.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: One-Turk

case id yi okadar büyütmeyin gözünüzde sadece işlem numarası case id aldım açılacak diye birşey yok

+1
  • Az once att yi skype ile ucretsiz aradim imei nomu verdim yarin oglen mail gelicek dedi tamam dedim :)) bakalim ne olcak
  • takip
  • Ben mail yoluyla ulaştım cevap olarak....

Dear .....

Thank you for taking the time to e-mail AT&T regarding the unlock code for your device. My name is Judy Doering, and I am happy to help you with your inquiry.

AT&T must submit a request to obtain the unlock code from the manufacturer. I have submitted a case on your behalf, case number CM201204xxxxxxx8. Our current estimate is 8 business days however due to volume the process may take longer.

SÜREÇ BASLADİMİ BENİM İCİNDE?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karacaardıç -- 11 Nisan 2012; 19:10:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

Ben mail yoluyla ulaştım cevap olarak....

Dear .....

Thank you for taking the time to e-mail AT&T regarding the unlock code for your device. My name is Judy Doering, and I am happy to help you with your inquiry.

AT&T must submit a request to obtain the unlock code from the manufacturer. I have submitted a case on your behalf, case number CM2**************8. Our current estimate is 8 business days however due to volume the process may take longer.

SÜREÇ BASLADİMİ BENİM İCİNDE?

Sayın ....

AT&T 'ye unlock kodu istemi için mail atarak zamanınızı harcadığınız için teşekkür ederiz. Benim adım Judy Doering ve sorununuz hakkında size yardım etmekten mutluluk duyarım.

AT&T, cihazın üreticisine unlock kodu için istek göndermek zorundadır. Sizin adınıza istek dosyasını açtım ve dosya numarası CM2*************8 dir. Tarafımızın tahmini ile 8 iş günü içerisinde isteğiniz gerçekleşecektir ancak işlemlerin yoğunluğundan ötürü işlem süresi uzayabilir.

Çevirisi tam olarak bu.
    Hayırlı olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZeneX -- 12 Nisan 2012; 8:02:11 >
  • Zanex
    Tesekkurler reis...gıgıldaki çeviriden birşey anlamamıştım,bakalım açılır işallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Zanex
    Tesekkurler reis...gıgıldaki çeviriden birşey anlamamıştım,bakalım açılır işallah

Rica ederim hellboy_7 arkadaş ;)

(Nickim ZeneX bu arada :))
  • Maille ulaşmaya çalışsak hangi adrese posta göndereceğiz acaba ?
  • Case ID alıp da hiç AT&T den sonra geri dönüş alan oldu mu?
    Ben Case ID'mi Türkiye saatiyle pazartesi (09Nisan) gece aldım. Bu gece 2 gün olmuş olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atombak

Maille ulaşmaya çalışsak hangi adrese posta göndereceğiz acaba ?

icare3@amcustomercare.att-mail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeneX

quote:

Zanex

Rica ederim hellboy_7 arkadaş ;)

(Nickim ZeneX bu arada :))

• Ben: Thank you for contacting Business Data Support. My name is Ben. Before we begin, can I confirm the wireless number that we will be working with is 00905348794299 ?
    Al: Hi ben
    Ben: How can we help
    Al: yes this is my mobile number
    Al: i bought an Iphone 4
    Ben: Yes
    A: which using AT&T
    A: can u unlock it for me ?
    A i bought it via ebay when i was in U.S.
    Ben: You must fax a valid proof of purchase or Transfer of Ownership letter, the IMEI, and an email address to 800-328-1677 clearly indicating it is for the AT&T device.
    Ben: Ok
    A: how i can fax u i'm in Turkey now.
    A:nd i have no idea who is that iphone 4 ?
    A: bouht it via ebay
    Ben: OK
    Ben: That is the only way I am sorry I can not do it over chat.
    Ali : i can write a mail too?
    Ben: No
    Ali k: okey than
    Ali k: thank u
    Ben: If you need additional assistance specific to your device, you can view our website athttp://www.att.com/biztech. We welcome your feedback; please take a moment to complete our Customer Satisfaction Survey. Thank you for your business and have a pleasant day.
  • İngilizcesi daha iyi olan birisi sizin adınıza tekrar konuşsun bence.
  • case ID alıp beklemeye gerek yo.
    Chat ile 2 dk da telefon unlock oluyor.
    3 gün önce Case ID almıştım. Ne geleb var ne giden. Biraz önce chat ile tekrar unlock yaptırmak istediğimi söyledim.
    2 dk da işlem tamamlandı. gavey'i çıkarıp, normal hattımı taktım. Kapatıp açtım ve itunes a bağladım.
    Ahtivasyon gerekiyor dedi.
    Telefonu pc den ayırıp açıp kapadım, hat geldi..:)
  • bende bugün 13:30 civarında skype üzerinden at&t yi arayıp yarım yamalak ingilizcemle telefonumu unlock yaptırmak istediğimi söyledim. imei numaramı istedi verdim ve mail adresimi istedi onuda verdim 1 hafta içerisinde açılacağını söyledi birde id numarası verdi cm ile başlayan. İnşallah unlock yapmak bu kadar basittir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: single1907

bende bugün 13:30 civarında skype üzerinden at&t yi arayıp yarım yamalak ingilizcemle telefonumu unlock yaptırmak istediğimi söyledim. imei numaramı istedi verdim ve mail adresimi istedi onuda verdim 1 hafta içerisinde açılacağını söyledi birde id numarası verdi cm ile başlayan. İnşallah unlock yapmak bu kadar basittir.

1 hafta falan bekleme ısrarla birkaç kez chat e gir.anında açılana kadar bunları tekrar et
  • yarın tekrar aricam ama başka bir forumda hemen açıldığını yazıyor.
  • gözümüz aydın artık telefonum simfree oldu. ]Darısı başınıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi single1907 -- 14 Nisan 2012; 22:32:34 >
  • arkadaslar, online chat e nasil giriliyor
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.