Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

AT&T iphone 4 UNLOCK için müşteri hizmetleri aranır

4
Cevap
0
Favori
1.487
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Apple-Iphone >> AT&T iphone 4 UNLOCK için müşteri hizmetleri aranır
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      41 Mesaj
      Katılım Zamanı
      04 Eylül 2009

Durum
      Forumda değil

03 Nisan 2018 11:48:26 Konu Sahibi
      HALİ HAZIRDA 3 ADET İPHONE 4 İÇİN GEREKLİ BAŞVURU YAPILMIŞ OLUP ONAY MAİLİNİ BEKLİYORUZ.at&T TELEFONUNUZ var VE AÇTIRMAK İÇİN İNGİLİZCENİZ YOK İSE BİZE ULAŞIN.
      Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
      |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

10 Nisan 2012 16:18:58
      Bu hizmeti nekadara sağlıyorsunuz ve ücreti cihaz açıldıktan sonramı alıyorsunuz

Bu sorulara buradan cevap verirseniz insanlar aydınlanmış olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      04 Eylül 2009

Durum
      Forumda değil

12 Nisan 2012 14:01:51 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: yetter

Bu hizmeti nekadara sağlıyorsunuz ve ücreti cihaz açıldıktan sonramı alıyorsunuz

Hocam buradan birkaç kişi için arama yaptım, müşteri hizmetçileri bile farklı farklı, hala unlock yok diyen de oluyor ürün faturasının faksını isteyen de, tamam başüstüne hemen açarız diyen de, 5 ila 20 dk arası görüşme sürüyor, ücret 25 lira demiştim ki değil 25, 250 lirayı gözden çıkaranlar az değildi bu iş için ben dahil. Ücreti tabi ki cihaz açıldıktan sonra alacağım. Kimseden zorla para istemiyoruz, öğrenciyiz dedik bunu İŞ-ticaret olarak görmeyip öğrenciye harçlık olarak düşünün ki bir sayfa ingilizce metin çevirisi için bile 20 lira alıyor ödevciler. Burda bizi esnaf ilan edip, para koparmaya çalışan çakal gibi göstermeyin, isteyen, razı olan, parasını helal edecek olanlar pm atsın.
      Bu arada uyarı almışım ben bu başlık, banlanmak istemem. 2. el kısmından yazacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eeosman -- 12 Nisan 2012; 14:05:27 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      13 Nisan 2012 11:21:59
      quote:

Orijinalden alıntı: eeosman

quote:

Orijinalden alıntı: yetter

Hocam buradan birkaç kişi için arama yaptım, müşteri hizmetçileri bile farklı farklı, hala unlock yok diyen de oluyor ürün faturasının faksını isteyen de, tamam başüstüne hemen açarız diyen de, 5 ila 20 dk arası görüşme sürüyor, ücret 25 lira demiştim ki değil 25, 250 lirayı gözden çıkaranlar az değildi bu iş için ben dahil. Ücreti tabi ki cihaz açıldıktan sonra alacağım. Kimseden zorla para istemiyoruz, öğrenciyiz dedik bunu İŞ-ticaret olarak görmeyip öğrenciye harçlık olarak düşünün ki bir sayfa ingilizce metin çevirisi için bile 20 lira alıyor ödevciler. Burda bizi esnaf ilan edip, para koparmaya çalışan çakal gibi göstermeyin, isteyen, razı olan, parasını helal edecek olanlar pm atsın.
      Bu arada uyarı almışım ben bu başlık, banlanmak istemem. 2. el kısmından yazacağım.

ben arkadaştan yardım etmesi için ricada bulundum ve kırmadı,para falanda talep etmedi lütfen elmayla armutu karıştırmayalım cihaz açılsın istediğinden fazlası helaldir..
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      Katılım Zamanı
      30 Ağustos 2006

Durum
      Forumda değil

13 Mayıs 2012 20:52:22
      pm atıldı.
      |
      |
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
üniversite
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.