Şimdi Ara

ASUZ ROG Strix G17 aldım, ne isterseniz sorun.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 gün 2 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Merkaloff (3 mesaj) ak-r (2 mesaj) idontthinkso (1 mesaj) yulapan (1 mesaj) death44 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (2 mesaj) Uygulama (4 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Asus >> ASUZ ROG Strix G17 aldım, ne isterseniz sorun.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    64 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Redditte ki Ask Me Anything gibi bir konu açayım dedim sorusu olan yada merak eden arkadaşlar için.

Özellikler:

I7 10750h
    RTX 2070 Super
    16GB 3200Mhz RAM
    144Hz 3ms 17.3" Ekran
    Sıvı Metal Soğutma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

|
    |
  • Teğmen
    190 Mesaj
    Ryzen mi intel mi ne dersin hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    64 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Geleceğe yönelik bi makina almak istiyosan Intel diycem ne kadar ryzen demek istesemde çünkü ne yazık ki ryzenli 2070 ve üstü laptop üretilmiyor.

|
    |
    ibrahim477 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    377 Mesaj
    üstad benim konuya bakabilir misin

https://mobile.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/145451652

|
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj

Merhaba, Bende bu notebook alma arefesindeyim, şu ana kadar kullanım daki + - yönlerini yorumlarını alabilirmiyim

• Isınma sorunu oluyormu performans da, fan çalışma sesi , malzeme kalitesi vs aklıma gelmeyen olumlu olumsuz yönleri.
  • Çavuş
    64 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

BIOSa gelen yeni güncelleme ile -80mv undervolt yaptım. 90 dereceyi geçmemekte. Fan kulaklık takarken rahatsız etmiyor. Malzeme kalitesi bana göre cok iyi. Monster marka notebooktan dan geçtiğimi varsayarsak. Aklıma gelen olumlu olumsuzlardan, 3ms yazıyor ama ekran aslında 9ms, klavye çok kaliteli, ram bana tek stick olarak geldi ekstra bir tane almam gerekti dual channel olması için, 17 inch olmasına rahmen tahmin ettiğimden daha hafif, driver güncellemesi rahat ve driver sitesi her zaman güncelleniyor, 3 ssd slotu olması çok iyi (ssd fiyatları daha uygyn olabilirdi ama), thunderbolt yok ama benim için sorun olmadı, full-size ethernet portu var yani o takarken alt klibi esneyenlerden değil o yüzden daha sağlam. Başka merak ettiğin yönü varsa sorabilirsin aklıma gelenler bunlar.

|
    |
    Donzil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    121 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    enginakar

Cihazda ips glow/bleed ışık sızması var mı ekranında? Lenovo aldım bu yüzden iade ettim. Bunda da çıkmasından korkuyorum. Lenovoda işlemci 82 derecelerde ekran kartı 70 derecelerde geziyordu memnundum. Bunda ısı değerleri nasıl? Laptop ın kalitesi fiyat bandında nasıl acaba msi mi alalım bunu mu ?

|
    |
  • Yüzbaşı
    266 Mesaj

Bende G15 serisi aldım 2 gün önce vatan bilgisayardan ama ekranda bu şekilde ışık sızması var, sizce iade alabilir miyim?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a9/17/d4/a917d49af033b8789ba3ff896bd8f12f.jpeg&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/2c/f5/d3/2cf5d309ed0bbced798662e33e92a555.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Teğmen
    121 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    enginakar

Vatan'a bu konuyu ben 2 kere telefon açarak sordum. Mağazada burada kontrol ediyoruz arkadaşlarla bakarsınız eve gitmeden burada farkederseniz birebir değişim yapar başka kutu açar veririz. Ama eve gitseniz 1 gün bile geçse bu durumu kabul etmeyiz ve servise gönderilir oradan gelecek rapor ve karara bağlı demişti. Mağazada kontrol edip farketseydiniz büyük ihtimalle değiştirirlerdi başka kutu açarak. Msi GL,GE75 ve Asus G17 arasında gidip geliyorum bende vatandan gidip bakarak almak istiyorum oluşabilecek bu tip bir durum için. Tamamiyle şans işi. Lenovoyı iade edene kadar 1 ay uğraştım maalesef. Işık sızması da illet bir durum, o kadar para ver 3-5 sene kullanırım de sürekli gözüne çarpıyor ve takılıyorsun maalesef uyuz bir durum. İade şansınızı ilk önce cayma hakkı ile vatanda zorlayın diretin bu segmentteki üründe ayıplı sayılır diye. Olmaz ise servisle asusla cebelleşiceksiniz asusta kimini değiştiriyor kimini kabullenmiyor, kiminde ise doa raporunu veriyor direk. Zaman kaybetmeyin ama.

|
    |

• Yüzbaşı
    853 Mesaj
    Dadi nasil anlatsana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,484
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.