Şimdi Ara

Asus ZenPower 10050 mAH Powerbank (Grupanya Kodu İle 55 TL ) 69 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
1.593
Cevap
52
Favori
91.375
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Asus ZenPower 10050 mAH Powerbank (Grupanya Kodu İle 55 TL ) 69 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    26 Mesaj
    Arkadaşlar bende iade durumu tamamlandı yazıyor ama ürün elime gelmedi iade de etmedim ??

Hangi kargoyla geliyor acaba kargoyu arayıp sorayım ?

Orijinalden alıntı: en birinci

Arkadaşlar bende iade durumu tamamlandı yazıyor ama ürün elime gelmedi iade de etmedim ??

Bana da İade Durumu Tamamlandı yazıyor :( ne demek bu ? Kargoya verildi demek mi öyle olsa kargo takip nosu yok. Nasıl takip edeceğim bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Megathrone26 -- 21 Temmuz 2015; 5:03:26 >

Teşekkür ederim.
    |
    |
    ßlaCKFOX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Megathrone26

quote:

Bana da İade Durumu Tamamlandı yazıyor :( ne demek bu ? Kargoya verildi demek mi öyle olsa kargo takip nosu yok. Nasıl takip edeceğim bilen var mı?

Ben Yurtiçi Kargoyu seçtim hem mail hem SMS olarak bugün takip no gönderildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

quote:

Orijinalden alıntı: Megathrone26

quote:

Ben Yurtiçi Kargoyu seçtim hem mail hem SMS olarak bugün takip no gönderildi

Kargo seçtim derken bana öyle bir seçim ekranı gelmediki. Parayı hesabımdan çekti ama iade durumu tamamlandı yazıyor para iadesimi anlamadım. Maik atıyorum geri dönüş yapmıyorlar müşteri hizmetlerini arıyorum habire bekletiyorlar bakan yok. Bu ne biçim iştir ya asus dedim güvendim başıma neler geldi ya

• Binbaşı
    1405 Mesaj

Aslında bende kargo şirketi seçmedim sadece ürünleri hep şubeden aldığım için bana en yakın olan Yurtiçi Kargonun ilgili şubeyi teslimat adresi gösterdim en son bugün ürün kargoya verildi diye mail ve sms geldi

|
    |
    Megathrone26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

Aslında bende kargo şirketi seçmedim sadece ürünleri hep şubeden aldığım için bana en yakın olan Yurtiçi Kargonun ilgili şubeyi teslimat adresi gösterdim en son bugün ürün kargoya verildi diye mail ve sms geldi

Şu an bana da kargo bilgisi mesaj olarak gönderildi yurtiçi kargoymuş. Sanırım biraz aceleci davrandım ama asus gibi bir firmanın mail ile destek kısmının bu kadar kötü olacağını düşünmezdim. Gönderdiğim nerdeyse 10 emailden hiçbirine geri dönüş yapmadılar.Bilgilendirme yapılması gerekirdi en azından. Neyse inşallah sıkıntısız sağ salim ulaşır beklemedeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Megathrone26 -- 21 Temmuz 2015; 14:20:45 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    31 Not
    Xiaomi 10.000 mah powerbank 32tl ücretsiz kargo banggood.com'da.... :)

Bumperla birlikte bir tane de ben kaptım bakalım performansı nasıl çıkacak...
    |
    |
    EVGA P55 4 THE WIN - I7 860 @ 4.2 GHZ - TEAM EXTREEM 4GB 1680 MHZ CL7 - HIS 6970 2GB - 2*30GB OCZ VERTEX SSD RAID0 - SILVERSTONE STRIDER 1000W - LOGITECH G15 - RAZER DEATHADDER - STEELSERIES QCK XXL - ZALMAN MFC2 - PS4&XBOX360&WII - SAMSUNG 2333SW - SAMSUNG 46C750 3D - OPTOMA HD26 - PIONEER SC-2024S - DALI IKON 7 MK2 - HECO VICTA 702
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj
    Bu ayın 14 ünde sipariş verdim. Ödeme de sorunlar çıktı aradım fln anca p.tesi günü sıkıntıyı hallettik ve bugün sistemde 'işlem başlatıldı' yazıyor. Kaç güne kadar gelir? Bayramı saymazsak 5 gün oldu. İnsanın hevesi kalmıyo böyle

muhtemelen önce fatura bilgileriniz maili daha sonra da yarın ürün gönderildi maili alırsınız sonra da artık Kocaelinden bulunduğunuz şehire kaç günde gelirse şeklinde süreç devam ediyor
    |
    |
    slhttnshn61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: turkeytv

Xiaomi 10.000 mah powerbank 32tl ücretsiz kargo banggood.com'da.... :)

Öncelikle ben 23 haziranda sipariş verdim o zaman toplam 14.43$ fiyatla ürünüm ayın 27'sinde yola çıkttı en nihayetinde Temmuz 14'te adres olarak verdiğim şehire geldi bugün ayın 21'ydi hala ürünü getirip teslim eden yok ilgilenen yok(Edit:Dün dağıtıcıya teslim edilmiş gözüküyor) o yüzden bence Yurt dışından Alışveriş yapmayın yaparsanız da mutlaka takipli alın Takipsiz alırsanız verdiğiniz parayı çöpe atmış olursunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 21 Temmuz 2015; 17:59:11 >
    |
    |
    Konuyu açan arkadaşa teşkr fakat o kadar geç geldi erken geldi yorumlar korkuttu ama yine de dayanamayip aldım
    |
    |

Sağolun hocam. Sizim yorumunuzu okudum daha sonra asus shop a girdim 'tamamlandı' yazıyo. Mailime geldi fatura bilgileri. Bekliyoruz bakalım.
    |
    |
    Bahsedilenler: ßlaCKFOX

Bana arayacağız demişlerdi aramadılar, hala hiçbir siparişiniz yok diyor. Yarın tekrar arayacağım bakalım.
    |
    |

Arayın hocam. Onlara kalırsa hiç aramazlar. Benim ki erkenden çözüldü çok şükür.

|
    |
    Bahsedilenler: Cossie

bundan sonraki aşamada sipariş kargoya verildi diye mail gelecek takip kodu ile birlikte

|
    |

Çok sağolun hocam teşekkürler. 1 hafta olunca insan merak ediyo bi an önce kargoya verildiğini bilmek istiyo.

|
    |

Sizin ki Baya gecikmiş ne zaman sipariş vermiştiniz ki ben ayın 19'unda vermiştim 2 günde kargoya verildi

|
    |

Benim ödemede sorun oluştu hocam. 14 ünde sipariş geçtim. Hesaptan para çekildi fln ama sipariş yok. 15 inde aradım ödeme ekranını mail atmamı istediler. Akşam attım 16 sında da aradım yarım gün çalışmışlar arefe günü diye. Anca p.tesi arayıp halledebildim. Bugünde halloldu herşey. Bayramdam dolayı gecikti biraz da.

|
    |
Reklamlar
SEO
SEO
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.