Şimdi Ara

ASUS ZENPAD = TABLET (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
5.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sormak istediklerinizi yanıtlayabilirim.
  • jizzy quatily kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar.

http://www.teknosa.com/urunler/125045366/asus-z380c-1b062a-zenpad-8-atom-x3-c32002gb16gband

Bu urunu almayi dusunuyorum. Yorumlarinizi ogrenmek isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batarist

Hocam merhabalar.

http://www.teknosa.com/urunler/125045366/asus-z380c-1b062a-zenpad-8-atom-x3-c32002gb16gband

Bu urunu almayi dusunuyorum. Yorumlarinizi ogrenmek isterim

merhaba.

Açıkçası bizdeki cihazın neredeyse 2 katı özellikler :D

7 ve 8 inç arasında çok fark var.. 1 gb ram 2 oluyor , 2mp kamera 5 oluyor , ekran çözünürlüğü artıyor vs vs :D

giriş seviyesi için ben 7 inçi beğendim.. Eminim 8 de daha iyi olacaktır :)

hayırlı olsun şimdiden :)

Sagolun hocam :)

Sizdeki urun bu mu hocam http://m.teknosa.com/urunler/125045365/asus-z170c-1b029a-zenpad%C2%A07-atom-x3-c32001gb8gband5

Ben bu urunu teknosa da biraz inceledim. Ekran kalitesi, hizi vb iyidi. Hosuma gitti acikcasi. Sizdeki de bu mu hocam. Eger buysa, memnun musunuz ? Biraz bahsederseniz sevnirim hocam. Mesela memnun olmadiginiz vb. bi tarafi varmi hocam ?

• quote:

Sagolun hocam :)

Sizdeki urun bu mu hocam http://m.teknosa.com/urunler/125045365/asus-z170c-1b029a-zenpad%C2%A07-atom-x3-c32001gb8gband5

Ben bu urunu teknosa da biraz inceledim. Ekran kalitesi, hizi vb iyidi. Hosuma gitti acikcasi. Sizdeki de bu mu hocam. Eger buysa, memnun musunuz ? Biraz bahsederseniz sevnirim hocam. Mesela memnun olmadiginiz vb. bi tarafi varmi hocam ?

evet bendeki bu... yani genel olarak iyi ancak kamerasını beğenmedim... videoda nedenlerinden bahsettim zaten... örnekleri de kısa sürede yüklerim dilerseniz.

Bekliyorum hocam ornekleri :)
    Biraz daha anlatabilir misiniz cihazi. Hizi, isinmasi, vb konularda.
    Kasilip donma cok oluyor mu ? Biraz daha yazabilir misiniz acaba

• arkadaşlar bugun zenpad 8.0 aldım.asusun sitesinde işlemcinin 64 bit olduğu yazıyor ben asus shoptan almadım.başka bir mağazadan aldım.onun içindeki işlemci aynı ama 32 bit di buna dikkat edin alıacaksanız asus shop tan alın arkadaşlar.ben geri yolladım zenpad s 8 i bekliyorum o gelince türkiye ye onu alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adasbjk -- 3 Kasım 2015; 17:58:55 >
  • tam almaya karar verdim zenpad 8iderken s8 çıktı bekliyeli bakalım biraz daha, mevcut 8 i kullanan arkadaşlar batarya ömrü nasıl oyun falan oynarken
  • Bu modelin 8 inc 2 gb ram olan modeli nasildir kullanan varmidir acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtblkc -- 9 Kasım 2015; 17:10:42 >
  • merhaba ilk çıktığı zaman zenpad 10 aldım ve çok memnunum daha önceden ipad mini ve samsung galaxy tab kullanmıştım.Bu tablet diğer kullandığım tabletlerden daha performanslı ve başarılı bir ürün.Tavsiye ederim.
  • quote:

Bekliyorum hocam ornekleri :)
    Biraz daha anlatabilir misiniz cihazi. Hizi, isinmasi, vb konularda.
    Kasilip donma cok oluyor mu ? Biraz daha yazabilir misiniz acaba

hocam tamamen unutmuşum ya kusura bakmayın.. araya 1-2 iş girince aklımdan çıkmış...

https://drive.google.com/open?id=0B3Nbe38iJU2RM2Jnb3Z4M1RxV3M

https://www.youtube.com/watch?v=XFvYRHpcjxs

• Arkadaşlar ben tableti 2 gün önce teknosadan satın aldım.Daha öncesinde samsung tab 4 t230 modelini almıştım.Oyun oynamayı sevdiğim için gameloft oyunlarını kaldıracak bir ürün istiyordum.samsung tab4 almamla iade etmem bir oldu.Sonra asusun zenpad 8 z380c modelini satın aldım ve gayette memnunum hiç yazılanlar gibi yavaş falan değil tablet.Kamerası kötü ona diyecek birşeyim yok fakat geri kalan özellikleri açısından ben çok memnunum.Kaldırmadığı oyun yok gayet akışkan.ekran çözünürlüğüde gayet başarılı.
  • Zenpad 10'u yaklaşık bir aydır kullanıyorum. İşlemci downclocklu çalışıyor. 900mhz'de. Grafik performansı iyi değil. Asphalt 8 yüksek grafiklerde frame'i epey düşük. Orta ayarlardaki sıkıntıyı göz seçebilir. Bu durumun downclockla alakası olduğunu düşünüyorum. Cihazın tipi epey hoşuma gitti. Pili yüksek sayılmaz lâkin bu downclockunda etkisiyle sanırım verimli görünüyor. Isınmayla alakalı bir sorun yok ama oldu olacak gibi bir durumu var. Ram yeterli oluyor. Çoğu zaman bende yarısına yakını boş. Gps verimli. İncik boncuk yazılımları ile birlikte geliyor. Bir iki tanesi güzel birçoğu bana lüzumsuz. 2 sene 100gb google drive iyi. Panelin renkleri epey iyi fakat çok kaliteli sayılmaz. Sesini epey sevdim. Ses aracıda güzel basit. Günlük kullanım için uygun oyun vs için uygun bir cihaz değil. Genel olarak alma amacıma uygun bir cihaz olduğundan memnunum. Görsel açıdan epey güzel bir cihaz. Nacizane kısa zaman tecrübem kısa incelemem bu şekilde.

Düzeltme: grafiklerde zayıf olması uygulamanın optimizasyonu ile ilgilide olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birisi007 -- 23 Kasım 2015; 0:08:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar ürünü kullananlar kullanım detaylarını paylaşırlarsa güzel olur bende bu ürünü almayı düşünüyorum da?

Bir de bu ürün yeni mi çıktı sadece neden teknosada satılıyor bilen var mı acaba? Teşekkürler şimdiden
  • Tablet türkiyede yeni piyasaya çıktı sayılır.Ben kullanıyorum ve gayet memnunum.Benim için kamera hariç geri kalan tüm özellikleri tatmin edici düzeyde.Full şarjla tam 5 saat kesintisiz oyun oynama imkanı sağlıyor.android 5.0 lolipop yüklü geliyor.Tablet ısınma yapmıyor.Güç tasarrufu özelliği çok güzel.Daha başka öğrenmek istediğiniz detaylar olursa sorabilirsin videolu olarak gösterebilirim:)
  • gündelik kullanımda ne kadar ekran süresi alıyorsunuz acaba?
  • zenpad 8 siparişini geçtim, bu cihaza uyumlu ekran filmi öneriniz varmı uyduruk bir şey almıyalım
  • Zenpad 8 ı bugün aldım hemen kullanadan güncelleme geldi .yükleme yaparken hata verdi şimdide sürekli 'asist arayüzü durdu 'diye hata veriyor hiçbir şekilde kullanıma izin vermiyor sadece kapatavilitorum yada yeniden başlat yapabiliyorum hiçbir ekranı açamıyorum sürekli hata ekranı veriyor acil yardım Kliksa dan aldım sorun ne olabilir ne yapmamı tavsiye edersiniz

• Merhaba pil %15 in altına düştüğü için asist arayüzü durdu hatası alıyorsun tableti şarja tak ve güncellemelerin tamamını al sorun düzelecek eski güncelemmererde oluşan bir hataydı dediğim gibi tableti şarja tak ve son sürüme kadar güncelleme yap sorun ortadan kalkacaktır.
  • Can meşe kullanıcısına yanıt
    güncelleme yaparken hata verince ondan sandım hatayı, sanırsam güncelleme yaparken şarj % 15 geldiğinden güncellemededehata verdi zincirleme bir durum oluştu, başka güncelleme almadı tablet google sayesinde bir iki çözüm buldum ama kalıcı bir çözüm bulamadım halen güncelleme falan gelmedi başka
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.