Şimdi Ara

Asus Zenfone Selfie Ana Konu - Kullanıcı Kulübü ☆☆☆☆ (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.015
Cevap
10
Favori
25.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Denedim sıkıntısı yok play store dan uygulama yükleyip kullanılıyor gayet akıcı ama tavsiyem kumandasız al işe yaramaz. Bide arkadaşlar benim selfie batarya kapağı kırmızı ben beyaz kapak arıyorum da çok acayip fiyatlar var 60 lira yazıyor orjinal olmayan kapağa ucuza bulan varsa yada İstanbulda bulabileceğim bir yer varsa söylerseniz sevinirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Servisten telefonum geldi,yaptıkları iş yazılım güncelleme adı altında android 5.0 yükleyip geri göndermişler.Telefon aynen arızalı şekilde servise gönderdiğim gibi geri geldi.Arızaları halen devam ediyor.Şimdi ne yapmalı.Allahım sen sabır ver.Bu nasıl bir servistir nasıl bir servis anlayışıdır.Telefona dokunmamışlar bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayaga -- 23 Aralık 2016; 9:6:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayaga

Servisten telefonum geldi,yaptıkları iş yazılım güncelleme adı altında android 5.0 yükleyip geri göndermişler.Telefon aynen arızalı şekilde servise gönderdiğim gibi geri geldi.Arızaları halen devam ediyor.Şimdi ne yapmalı.Allahım sen sabır ver.Bu nasıl bir servistir nasıl bir servis anlayışıdır.Telefona dokunmamışlar bile.

Hocam ben garantiye yolladım 3 . hafta sonunda telefonum tamir edilmiş bir şekilde geldi. Ve yazılım güncellemesi adında Android 5'e düşürülmüştü. Sevindim açıkcası 5'in 6'ya göre daha iyi olduğunu düşünüyorum. Geçmiş olsun, bir daha yollamanızı tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin Cann

quote:

Servisten telefonum geldi,yaptıkları iş yazılım güncelleme adı altında android 5.0 yükleyip geri göndermişler.Telefon aynen arızalı şekilde servise gönderdiğim gibi geri geldi.Arızaları halen devam ediyor.Şimdi ne yapmalı.Allahım sen sabır ver.Bu nasıl bir servistir nasıl bir servis anlayışıdır.Telefona dokunmamışlar bile.

Hocam ben garantiye yolladım 3 . hafta sonunda telefonum tamir edilmiş bir şekilde geldi. Ve yazılım güncellemesi adında Android 5'e düşürülmüştü. Sevindim açıkcası 5'in 6'ya göre daha iyi olduğunu düşünüyorum. Geçmiş olsun, bir daha yollamanızı tavsiye ediyorum.

hocam servise geri gönderdim telefonu bu sefer tam kutu ne var ne yok herşeyi istedi vatan bilgisayardaki görevliler.Umarım değişim olur yada para iadesi olur.Bakalım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Engin Cann

quote:

hocam servise geri gönderdim telefonu bu sefer tam kutu ne var ne yok herşeyi istedi vatan bilgisayardaki görevliler.Umarım değişim olur yada para iadesi olur.Bakalım.

İnşallah hocam. Ben de çok bekledim ama iade çıkmadı. Çıksaydı S7 veya SE alıp geçicektim ama nasip olmadı . Selfieye devam :)

• Engin Cann kullanıcısına yanıt
    Ben telefonumdan memnunum iade etmeseler de tamir etsinler veya değiştirsinler o bana yeter.
  • edit : konuyu bıraktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therenos -- 1 Ocak 2017; 22:28:23 >
  • Mutlu yıllar arkadaşlar
  • Satışı üretimi durdu mu? Hiçbiryerde selfie de yok , Laser de yok ?
  • Selam arkadaşlar, telefonla gündüzleri dışarıda konuşurken cihazın yakınlık sensörü çalışmıyor. Yani arama sırasında telefonu kulağımdan çekince ekran yanmıyor. Güç düğmesine bşr kaç kez basarak güçlükle uyandırmaya çalışıyorum. Ayarlar da bi yerde bu yakınlık sensörü ile bi ayar görmüştüm sanki. Fakat neredeydi bilemiyorum.

Ekran filmi, kırılmaz cam vs. hiç birşey kullanmıyorum.
  • Alcatraz0734 A kullanıcısına yanıt
    bende zamanın da kırmızı o traşlı kapağı çok aramıştım. Bir çok kişi de benim gibi kırmızı kapağı ve nane yeşilini arıyor. Beyaz güzel değil bence. Güzel kapağı yakalamışsın daha ne istiyorsun. Ankara da balıkçıoğlu pasajı var Sıhhıye de orda tüm telefonlara envayi çeşit parça kapak vs. her şey var. Fiyatı da 20-30 tl arası..

• Arkadaşlar, bence Selfie telefonlarımız güzel. Google ın birbiri ardına telefonlara verdiği marshmallow yazılımı bizi adeta kıskandırdı ve hepimiz marshmallow güncellemesi bekledik aylarca ve marsmallow geldi ve sonra yaması da geldi.

Marsmallow telefonu biraz hızlandırdı. Uygulamalarda, ekstra özlellikler kattı. Fakat bazı uygulamalar, kendi kendine kapanır oldu, uygulama yanıt vermiyor durdur/bildir uyarıları vermeye başladı. Telefon lollipop da bence daha iyi çalışıyordu. Zaten çoğu marka telefon fabrikadan çıktığı yazılımla daha iyi çalışıyo. Android güncellemeyi yapamıyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karacomert

Selam arkadaşlar, telefonla gündüzleri dışarıda konuşurken cihazın yakınlık sensörü çalışmıyor. Yani arama sırasında telefonu kulağımdan çekince ekran yanmıyor. Güç düğmesine bşr kaç kez basarak güçlükle uyandırmaya çalışıyorum. Ayarlar da bi yerde bu yakınlık sensörü ile bi ayar görmüştüm sanki. Fakat neredeydi bilemiyorum.

Ben de aynı durumdayım , çözümünü buldum galiba , uyku moduna geçiyor telefon bu yüzden yakınlık sensörü uyandıramıyor . Ekran kapanmasını 30 dakikaya ayarlayın 2 gün deneyin telefonu .

Ayrıca bnce 6.0 a daha stabil çalışıyor . Program kapanıyor filan diyorsa hard format zamanı gelmiştir .

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem271

quote:

Selam arkadaşlar, telefonla gündüzleri dışarıda konuşurken cihazın yakınlık sensörü çalışmıyor. Yani arama sırasında telefonu kulağımdan çekince ekran yanmıyor. Güç düğmesine bşr kaç kez basarak güçlükle uyandırmaya çalışıyorum. Ayarlar da bi yerde bu yakınlık sensörü ile bi ayar görmüştüm sanki. Fakat neredeydi bilemiyorum.

Ben de aynı durumdayım , çözümünü buldum galiba , uyku moduna geçiyor telefon bu yüzden yakınlık sensörü uyandıramıyor . Ekran kapanmasını 30 dakikaya ayarlayın 2 gün deneyin telefonu .

Ayrıca bnce 6.0 a daha stabil çalışıyor . Program kapanıyor filan diyorsa hard format zamanı gelmiştir .

Ekran süresi tavsiyeni deneyecem, ama bana format deme :) zaten olduysa fabrika ayarına dönderince oldu bence. Ayarlar menüsünden yedekle sıfırla kısımı ve sıfırla dedim. Fabrika ayarına döndüm. Telefon bildiğin mal gibi oldu. 3 günde zor kendine geldi. Hard reset atmadım ama çok düşündüm. Normal reset de böyle oluyorsa hard da kim bilir nasıl olur.

• Hayır hard reset atman lazım . Başlangıçta ses ve powera basılı tutup clear chache wipe ve format demelisin .
  • Arkadaşlar, telefonu tamamen kapatıp açtığınız da açılma süresi ne kadar sürüyor ?

Ben bazen şarj tamamen bitip kendisi kapanıyor. Kapalı şarj ediyorum. Bazen de arada önbellek temizlensin diye tamamen kapatıyorum power tuşuna basıp açtığımda asus yazısı altında da o noktalar dönüyo açılması yaklaşık 1 dk yı buluyor.

Sizde durum nasıl ?
  • quote:

Arkadaşlar, telefonu tamamen kapatıp açtığınız da açılma süresi ne kadar sürüyor ?

Ben bazen şarj tamamen bitip kendisi kapanıyor. Kapalı şarj ediyorum. Bazen de arada önbellek temizlensin diye tamamen kapatıyorum power tuşuna basıp açtığımda asus yazısı altında da o noktalar dönüyo açılması yaklaşık 1 dk yı buluyor.

Sizde durum nasıl ?

O kadar sürmemesi lazım , 25-30 sn filan açılmalı , senin formata ihtiyacın var . kapatıp açmakla önbellek silinmez sadece ram boşalır önbelleği kendin temizlemelisin
  • Nova launcher prime kullanıp çift tıkla ekranı açıp, kapatabiliyor musunuz?
    Uyutma tamam ama uyandırma işini ben yapamadım sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Asus Zenfone 3 hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum konuya,

https://forum.donanimhaber.com/asus-zenfone-3-ze552kl-detayli-inceleme-yazi-video--122357049#122921417
  • Hocam Asus Zenfone 3 hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum konuya,

https://forum.donanimhaber.com/asus-zenfone-3-ze552kl-detayli-inceleme-yazi-video--122357049#122921417

@Lomax. @erdem271 @karacomert @Biutiful @sayaga @Alcatraz0734
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.