Şimdi Ara

Asus Zenfone Selfie Ana Konu - Kullanıcı Kulübü ☆☆☆☆ (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.015
Cevap
10
Favori
25.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BU CM SECURİTY,vs. Clean Master uygulamasına uyuz olmaya başladım. İki de bi bildirim geliyo yok. Pili çok kullanan uygulamalar, yok bilgilere biri erişebilir. Ulan sürekli çalışıyon pili sen biyiriyon..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar benim telefonda sıkıntı olmaya başladı ya telefonun çekim gücü full ama beni arayanlar uzun bekledikten sonra ulaşılamıyor diyor ben birini arasam uzun bekliyor ama çalıyor hattım avea ve hattı kontrol ettirdim sıkıntı görünmüyor aynı problemle karşılaşan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet2353

Merhaba arkadaşlar benim telefonda sıkıntı olmaya başladı ya telefonun çekim gücü full ama beni arayanlar uzun bekledikten sonra ulaşılamıyor diyor ben birini arasam uzun bekliyor ama çalıyor hattım avea ve hattı kontrol ettirdim sıkıntı görünmüyor aynı problemle karşılaşan varmı?

Telefonu formatlayıp bir yazılım at bakalım ne olacak ? Bir ara başka marka bir telefonda bende de benzer bir hata vardı , kendiliğinden düzeldi
  • tomb.raider kullanıcısına yanıt
    birebir aynı durum benim telefonda da var. eşimde s3 neo var süreyi ölçmedim ama onun telefonda da pil seviyesi sıfıra ne kadar yakınsa şarj olurken % 50-60 a gelmesi o kadar çabuk oluyor.
  • erdem271 kullanıcısına yanıt
    Format attım olmadı yine garantiye yolladık bakalım bekliyoruz
  • quote:

Merhaba arkadaşlar benim telefonda sıkıntı olmaya başladı ya telefonun çekim gücü full ama beni arayanlar uzun bekledikten sonra ulaşılamıyor diyor ben birini arasam uzun bekliyor ama çalıyor hattım avea ve hattı kontrol ettirdim sıkıntı görünmüyor aynı problemle karşılaşan varmı?

Avea dışında diğer hatlar ile denedin mi ? Senin durumun aynısı babamın telefonu sony c4 de oluyo. Fakat Turkcell hat bizim burda kısmen çeliyo akıllı telefonlarda. Aynı telefonu ben Vodafone ile denedim sorun yok. Bul6ğun bölge de 4G baz istasyonu yok veya sim kart 800/900 şebekeye göre 900 ve üzeri sorunlu çalışıyor galiba. Bence durum tamamen şebeke hatalı. Başka operatörün hattı ile kullan sorun çözülür.

• Selam beyler,
    sizin telefonlar da şarj olurken ısınıyor mu ?
    Benim tel şarj olurken, görüntülü konuşma yaparken, full hd video izlerken, üst kısımdan orta kısma kadar çok sıcak, ortadan alt kısım soğuk.

• Telefonda antivirus için hangi uygulama kullanıyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: karacomert

quote:

Avea dışında diğer hatlar ile denedin mi ? Senin durumun aynısı babamın telefonu sony c4 de oluyo. Fakat Turkcell hat bizim burda kısmen çeliyo akıllı telefonlarda. Aynı telefonu ben Vodafone ile denedim sorun yok. Bul6ğun bölge de 4G baz istasyonu yok veya sim kart 800/900 şebekeye göre 900 ve üzeri sorunlu çalışıyor galiba. Bence durum tamamen şebeke hatalı. Başka operatörün hattı ile kullan sorun çözülür.

Malesef bütün operatörlerle denedim olmadı aynı hatayı verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: karacomert

Selam beyler,
    sizin telefonlar da şarj olurken ısınıyor mu ?
    Benim tel şarj olurken, görüntülü konuşma yaparken, full hd video izlerken, üst kısımdan orta kısma kadar çok sıcak, ortadan alt kısım soğuk.

Genel bir ısınma sorunu var haklısın . Ne yapsan ısınıyor telefon . Sürekli arka plandaki programları kapatmak lazım soğuk tutmak için , şarj olurken de kapalı şarj et , o zaman ısınmıyor
  • arkadaşlar geçen şarjım %15 kaldıydı arkadaş aradı üşendim şarj aletini almaya sonra unuttum bi baktım 1 saat geçmiş %10 bide performans modundaydı 2 saat konuştum %6 oldu dedim daha zorlıyım açtım film uzliyim dedim filmi yarıladı şaşırttı bide devinim hareketleri çok sağlıklı çalışmıyor doğru iptal etmek zorunda kaldım format istedi bide geçen gün aldığımdan beri atmamıştım kasmaya başladı uygulama yanıt vermiyor demeye başladı gilan arada format lazım haberiniz olsun :DDD[size="2"]
  • Alcatraz0734 A kullanıcısına yanıt
    Normal sesli Konuşmada pek şarj gitmiyor. %6 şarj ile filmi yarılaması biraz garip, filmin kalitesi düşüktür ve tarayıcı üzerinden değil de uygulama üzerinden açmıştırsınızz ve telefonunuzda pili kullanan uygulama sayısı çok azdır. Pili en çok harcayan uygulamalar, konumu kullanan sesli ve görüntülü aramayı destekleyen anlık yazışma uygulamaları çok götürüyo....

• Slm arkadaslar benim twlefon garantiden geldi sikintisi giderilmis ama simdide ekranda mesela facebooktayken bi islem yapmadan sanki saga sola gidiyormus gibi islem yapiyo durduk yere islem yapiyo sizce nedendir

• Selam arkadaşlar, gündüzleri dışarıda iken cihazın yakınlık sensörü çalışmıyor. Yani arama sonrası telefonu kulağımdan çekince ekran yanmıyor. Güç düğmesi ile uyandırmaya çalışıyorum. Oda iki üç basışta.

Ayarlar da bi yerde bu yakınlık sensörü ile bi ayar görmüştüm ama neredeydi ?
  • Hesap makinesinde sırasıyla .12345+= yazın. Test menüsünden kontrol edin.

• Arkadaşlar mailleriniz için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz?Ben telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm mailler için Gmail uygulaması kuruldu ama eskiden başka bir uygulama vardı adını hatırlayamadım şimdi ama o daha iyi bir uygulamaydı ama bulamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayaga

Arkadaşlar mailleriniz için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz?Ben telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm mailler için Gmail uygulaması kuruldu ama eskiden başka bir uygulama vardı adını hatırlayamadım şimdi ama o daha iyi bir uygulamaydı ama bulamıyorum.

en iyi uygulama aquamail dir , hem pop3 hem imap için , ben iş ve özeli bir arada kullanıyorum çok memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayaga
    Arkadaşlar mailleriniz için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz?Ben telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm mailler için Gmail uygulaması kuruldu ama eskiden başka bir uygulama vardı adını hatırlayamadım şimdi ama o daha iyi bir uygulamaydı ama bulamıyorum.

Sanırım daha önce kurulu olan uygulama Asus'un kendi mail programıydı.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.asus.email&hl=tr

Eğer marketten indiremezseniz;
    http://www.apkmirror.com/apk/zenui-asus-computer-inc/email-zenui-asus-computer-inc/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 9 Aralık 2016; 23:35:29 >

• Telefonumu dün itibariyle servise göndermiş bulunuyorum şikayetim devam ediyordu daha öncede yazdığım gibi.Hücresel veri bazen takılıp çalışmıyordu,ve görüşme sırasında benim sesim karşı tarafa ulaşmıyordu bazen.Artık dayanamayıp gönderdim servise bakalım ne olacak.
  • Arkadaşlar sanal gerçeklik olayını deneyen var mı? bizim telefonlara en uyumlu gözlük hangisidir ?
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.