Şimdi Ara

Asus ZenFone Max ZC550KL [Ana Konu] - 5000mAh Batarya / OTG Şarj (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.902
Cevap
13
Favori
39.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: weneorn

Bu arada kılıf ve ekran koruyucu için önerisi olan var mı?

Aliexpress te super clear cover zenfone max 5 dolar civarı
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    Quick charge 2.0 adaptoru ile bir fark olusmadi ne yazik ki..
  • Arkadaşlar herkese merhaba.

3 yılı aşkın bir süredir Sony xperia p kullanıyorum. Bilen bilir Sony p de ciddi anlamda pil sorunu var. O yüzden pili çok uzun sure giden bir telefon arıyordum. Ve tabi ki karsima asus cikti

Ancak bugün telefonu almaya gittiğimde, çalışan artık asus getirmeyi dusunmediklerini söyledi.

Sebebini sorduğumda şöyle bir cevap aldım. Şarj takılan yerde zamanla sorun çıktığını, ayni zamanda ekranin sarjin takıldığı yerdeki kisminda görüntü bozulması olduğunu soyledi.

Kafam karıştı. Sizler ne dusunuyorsunuz arkadaşlar? Var mı bu sorun ile karşılaşan asus telefonlarda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • weneorn kullanıcısına yanıt
    demek ki yazılımsal desteği yok qc nin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~hsyn~ ~ kullanıcısına yanıt
    Ben 1.5 senedir zenfone 5 kullanıyorum. Ayrıca evde 1 zenfone 5 daha ve 1 zenfone 6 var. Öyle bi sorun yaşamadım hiç.
  • Max kullanıcı varmı arkadaşlar

• Bimeks bipara kampanyasıyla dün aldım beyaz modelini 847 ye mal olmuş oldu bana. 20 TL de paraf indirim 830 eder.

Mümkün mertebe kullanıcı detayları paylaşacağım.

Dün 21:30 gibi açtım %46 civarındaydı ilk şarj cihazı bütün güncelleme progrma yükleme işlemlerini yaptım 12-7 arası gece uçak moduna aldım. bugün saat 13:00 itibariyle %24 pek kurcalamadım sayılır ama bence gayet iyi batarya açışından

Sorunuz olursa lütfen mesaj atın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~hsyn~

Arkadaşlar herkese merhaba.

3 yılı aşkın bir süredir Sony xperia p kullanıyorum. Bilen bilir Sony p de ciddi anlamda pil sorunu var. O yüzden pili çok uzun sure giden bir telefon arıyordum. Ve tabi ki karsima asus cikti

Ancak bugün telefonu almaya gittiğimde, çalışan artık asus getirmeyi dusunmediklerini söyledi.

Sebebini sorduğumda şöyle bir cevap aldım. Şarj takılan yerde zamanla sorun çıktığını, ayni zamanda ekranin sarjin takıldığı yerdeki kisminda görüntü bozulması olduğunu soyledi.

Kafam karıştı. Sizler ne dusunuyorsunuz arkadaşlar? Var mı bu sorun ile karşılaşan asus telefonlarda?

Ben de yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum zenfone 5. Öyle bi sorunla karşılaşmadım.

• Problem: telefonun ahizesinden konuşma esnasında çok hafif bir cızırtı geliyor. Kulaklık takınca problem yok fakat telefonu kulağa dayayınca çok az da olsa duyuluyor.

Benzer bir problemi olan var mı ? Ya da böyle bir problemi servis tespit edebilir mi ? Değişim yaparlar mı acaba?

Asus Türkiye müşteri hizmetleriyle görüştüm. Eğer donanımsal bir hataysa ilk altı ay içinde olduğunuz için değişim yapılır dedi. Aldığınız yerden garanti belgesi kaşelenmiş olması gerekir dedi
  • arkadaşlar kullananlar yorumlarını yaparsa sevinirim, en kısa zamanda yeni telefon alacağım zenfone max veya meizu m2 note ikisinden birisi almayı düşünüyorum.Zenfone max'de kronik bir sorun veya gözünüze çarpan bir sorun varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neil deGrasse Tyson

arkadaşlar kullananlar yorumlarını yaparsa sevinirim, en kısa zamanda yeni telefon alacağım zenfone max veya meizu m2 note ikisinden birisi almayı düşünüyorum.Zenfone max'de kronik bir sorun veya gözünüze çarpan bir sorun varmı?

850 tl'te falan bulunabiliyorsa Zenfone max al geç derim Ben kullanıyorum memnunum gerek şarj süresi olsun gerek ısınmaması 32 gb kart ile de genişlettim mis
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurkillinc

quote:

arkadaşlar kullananlar yorumlarını yaparsa sevinirim, en kısa zamanda yeni telefon alacağım zenfone max veya meizu m2 note ikisinden birisi almayı düşünüyorum.Zenfone max'de kronik bir sorun veya gözünüze çarpan bir sorun varmı?

850 tl'te falan bulunabiliyorsa Zenfone max al geç derim Ben kullanıyorum memnunum gerek şarj süresi olsun gerek ısınmaması 32 gb kart ile de genişlettim mis

en ucuz 917 tl'ye buldum, hepsiburada sitesinde,resmi distribütor garantili diyor.Bu asus türkiye garantisi mi oluyor yoksa telefonu ülkeye getiren ithalatçı firma garantisi mi?

• Bimekste daha ucuz. 999 tl, üstüne 152 tl bipara veriyor. Yani 848 tl telefon.
    Ben 10 gündür kullanıyorum, Dün üçüncü kere şarz ettim. İnanılmaz uzun gidiyor. Günde en az 2-3 saat Clash oynarım, maillere bakarım, 10-15 mesaj... Bütün bunlara iyi dayanıyor. Keşke daha önce alsaymışım diyorum. Lg G3 şarzından neler çektim bir ben bilirim birde...
  • quote:

quote:

quote:

en ucuz 917 tl'ye buldum, hepsiburada sitesinde,resmi distribütor garantili diyor.Bu asus türkiye garantisi mi oluyor yoksa telefonu ülkeye getiren ithalatçı firma garantisi mi?

Onu Hepsiburada'nın destek hattına yazarak sorabilirsiniz. Bimeks'ten de alabilirsiniz ama cebinizden çıkan para daha çok olacak arkadaşın dediği hesaba katılmıyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Onu Hepsiburada'nın destek hattına yazarak sorabilirsiniz. Bimeks'ten de alabilirsiniz ama cebinizden çıkan para daha çok olacak arkadaşın dediği hesaba katılmıyorum.

bimeks bipara vermesi için bir şartı-koşulu vs. varmı?taksitli alsak yinede veriyormu?Eğer veriyorsa cebimden çıkan para daha çok olacak orası doğru ama ihtiyacım olan 1-2 ürün vardı onları bipara ile alırsam daha uyguna gelir.Bipara'yı tüm ürünlerde kullanabiliyormuyuz?

edit:web sitesinde sadece siyah üründe 64 tl bipara verdiği yazıyor,152 tl'yi nasıl aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neil deGrasse Tyson -- 1 Nisan 2016; 19:32:13 >

• Arkadaslar bu telefon kac sene goturur beni kasmadan ? Ve guncelleme destegi ne kadar devam eder sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mbrain

Bu telefonu Lenovo P1 ile karsilastiran oldu mu? Oyun oynamiyorum, sadece mail, navigasyon, muzik ve internet. Tek aradigim uzun batarya suresi ve takilmamasi. Hangisini onerirsiniz?

O şekilde iki cihaz da üzmez hatta çok mutlu eder bence. Ben p1 kullanıyorum ve şarjı ciddi iyi, malzeme kalitesi iyi, parmak izi sensoru çok iyi, ekran kasa oranı iyi ve bir iki donanımsal özelliği biraz daha iyi gibi asus'a göre. Ama kamera tarafında sanırım asus daha iyi. Bir de fiyat daha iyi asus'un. Zaten kullanan arkadaşlar detaylı bilgi verecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 2 Nisan 2016; 10:29:20 >
  • Valla sen zarar vermezsen garantisi bitene kadar çok rahat götürür. Bunun ana nedenlerinden biri android m alacak olması. Ha 2 sene sonra çıkacak oyunlar için bir şey diyemem çünkü işlemcisi günlük kullanıma uygun genel olarak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: weneorn

Valla sen zarar vermezsen garantisi bitene kadar çok rahat götürür. Bunun ana nedenlerinden biri android m alacak olması. Ha 2 sene sonra çıkacak oyunlar için bir şey diyemem çünkü işlemcisi günlük kullanıma uygun genel olarak...

1-2 oyun var oynadığım ve eminim kaldirir onlari da ve alirsam 3 sene falan kullanirim herhalde. M alacak ama ondan sonrasi ne olur acaba ? Ben genelde nette takilir spotify i acarim arka planda dh whatsapp falan takilirim telefon buna fazlasiyla yeter zaten yeter ki ksma yapmasin.

• M den sonrasının beklentisi içinde olmazdım ben olsam. Belki htc gibi bir politika izlerse Asus marka değeri adına, o zaman sonraki sürüm de gelebilir. Dediğin uygulamalarda kasma yapmaz. 3. seneyi de çıkarır gibi geliyor bana...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.