Şimdi Ara

BİTTİ.........ASUS Zenfone Max Pro ZB602KL, 64GB 1572 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
5
Favori
18.319
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende aldım bu telefonu. zaten eşim youtube vs giriyor oyunla işi olmaz .ekranının ve bataryasının büyük olması benim için yeterli. piyasasına göre 700 lira kadar ucuz. Bence gayet uygun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mi a2 lite aldım malesef alamıyacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

mi a2 lite aldım malesef alamıyacağım
    Bende mi a2 lite almıstım iptal edip bunu aldım geri...
  • 1.620 TL'ye kuponla n11'den aldım. Amazon stok sınırlı 2 adet kaldı diyor. Fiyat gerçekten kuponsuz çok iyi. Ama 50 TL için iptalle uğraşamıycam.
  • Bende aldım bir tane az önce. Güzel bir f/p ürünü. 1600TL ye ancak ikinci el telefonlar kaldı artık. 5000mAH P2 var elimde ekranı kırıldığı için kullanamıyorum, batarya test sonuçları P2 den daha iyi. Severek kullanacağımı kuvvetle sanıyorum.

• İhtiyacım olsa kaçırmazdım. Bu fiyata bu özellikleri bulamazsınız. Eski fiyatı (+2000) olsaydı o zaman Nokia 8 veya diğer modellerle kıyaslar, 100 daha ekleyip şunu alın diyebilirdik ama; 1500 rakamı için önerebileceğimiz aynı/fazla özellikte bir telefon yok.
  • Zenfone 5 var bende. Markayı sorunca Asus deyince tuhaf tuhaf bakıyorlar ilk kez duyuyorlar. yalnız 5 olmasa bunu alırdım batarya yüksek çentik yok işlemci aynı stok Android daha iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi 6 var bende, satıcam sanırım bunu sipariş verdim ama iptal de edebilirim, ne yapsam bilemedim aslında A2 lite düşünüyordum..

Not:mi 6 satma nedenim, rengini sevmedim (mavi) ve ucuz telefon kullanmayı seviyorum psikolojik sinirim 1500 civarı, mi 6 şuan 2500e satıcam gereksiz benim için bu telefon..

• bende aldım bakalım hadi hayırlısı, arkdaslar bu telefon sevfaf silikon dort kösesınde cıkıntı olan kılıfı lazım nerden bulabiliriz ?
  • Mi a2 64 gb mi yoksa bu telefonmu arkadaşlar mia2 nin işlemcisi daha iyi bununda bataryası arada kaldım

• sar degeri batarya performansı ve işlemci hertürlü tatmin eder . 2-3 aydır arasıtırmadıgım telefon kalmadı. bunun hızlı sarz 3.0 desteği yok sadece , keske olsaydı ama yok. yinede hiç düşünmeden alın , işlemciye takılacak kadar zayıf deil
  • Alanlara hayırlısı olsun; ödemeyi yaptıktan sonra bankadan taksitlendirme mesajı gelen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: özer8376

Alanlara hayırlısı olsun; ödemeyi yaptıktan sonra bankadan taksitlendirme mesajı gelen var mı?
    Garanti Bonus karta gelen mesaj

quote:

1,572.00TL HARCAMAYI HERSEY DAHIL 221.12TL'LIK 8AYA BOLMEK VE KESILECEK IKINCI EKSTRENIZDE ODEMEYE BASLAMAK ICIN "BOL 15" YAZ 3340'A YOLLA.FAIZ %2.25 (VERGILER HARIC) TOPLAM TUTAR:1,768.92TL.SMS ALMAK ISTEMIYORSANIZ SMSIPTAL YAZIP 3342'YE GONDEREBILIRSINIZ. MERSIS:0879001756600379 B016

Bu arada fiyat 2090TL ye çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therkut -- 12 Kasım 2018; 0:8:20 >
  • Xiaomi redmi note 5 mi bu telefon mu??

• Fırsat bitmiştir dağılabiliriz

• kılıf ve kırılmaz cam arıyorum. önerebilecek varsa bende alayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kamerasında optik görüntü sabitleyici olsa direk alacaktım..ayrıca kamera resim performansı orta düzeyde.

• Ben de son anda alabildim. Sepete atmış beklerken birden 2 bin lira oldu . Allahtan sepette hala 1500 dü. Bu arada ben mi kaçırdım bilmiyorum ama 3d siz ödeme yaptım ve 3 haneli arkadaki kodu istemedi. Telefona mesaj ve mail de gelmedi. Ama amazonda siparişim tamamlandı gösteriyo. İnşallah bi sakatlık çıkmaz
  • Fiyata göre çok iyi cihaz büyük ekran ve o pille.
    İşlemcide iyidir mi max 3 dekiyle aynı çok memnunum ısınma sıfır ve beklenenden daha güçlü bir işlemci.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 12 Kasım 2018; 0:55:26 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.