Şimdi Ara

Asus Zenfone Max Pro M2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Balıkesir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Henüz Türkiye'de satılmayan bir telefon. 4 Gb ram, 64 gb hafıza, Snapdragon 660 işlemci, çentikli full FHD+ IPS ekran. 5000 mah batarya. M1 de olan eksikliklerin düzeltilmiş modeli. Örneklemek gerekirse çentikli ekran, daha iyi kamera kalitesi, daha iyi pil performansı vs vs. Bu fiyata bedava. Çok daha çöp telefonlar daha pahalıya satılıyor. Telefon hiç kullanılmadı sadece kayıt amaçlı açıldı. Malum yöntemle kayıt altına alındı. Sağlamdır. Çıkmaz ama sıkıntı çıksa bile kolay bir işlemle hallediliyor. Sıfır kutusunda teslim edilecek. Kutusunda silikon kılıfı da mevcut. Takas yok. Tekrar yazıyorum TAKAS yok. Türkiye de en ucuz fiyat garantisi. :)

Fiyat: 1400 Lira.

Asus Zenfone Max Pro M2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgboy -- 30 Nisan 2019; 23:12:34 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hayırlı satışlar özgür abi şuraya mesaj bırakayım maaş gününe kadar kalırsa ayrıntıları konuşalım
  • slayer_00 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür. Saf, hızlı, stabil ve uzun batarya ömürlü bir telefon isteyenler için ideal. Maximum pil ömrü için Asus bu telefonda Zen Ui yerine saf google android launcher kullanmış. Bu fiyata da bulamazsınız.

• Harbiden alasım geldi ha. Hayırlı satışlar hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefon duruyor mu hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devre toplantısı için şehir dışındaydım. Mesajlara dönemedim. 2-3 kişi ile yazışmakla birlikte henüz cihaz durmaktadır.

• Arkadaşlar haftasonu il dışında olacağımdan durması ve göstermesi amacıyla bıraktığım telefoncu arkadaş tarafından cihaz satılmıştır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.