Şimdi Ara

ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL) ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi! (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.920
Cevap
29
Favori
111.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Abi sen ne ediyon ya 😊 batarya değiştim yine bu değerleri görmedim en baba %11 ile 10 saat ekran 1 gün bekleme. Seninki özel üretim zaar 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mexalon M kullanıcısına yanıt

Galiba yüklü yazılımla ilgili şu an bende Android 10 Beta 429 sürümü yüklü.

432 yi yüklemiştim bi ara 10 saati görmüyordu.

Şu da bir gerçek ki bu telefon sıcağı sevmiyor.yazın nerdeyse garantiye gönderecektim 7 saate düşmüştü ekran süresi.havalar soğuyunca normale döndü

• takozmehmet kullanıcısına yanıt

Bende şuan 1910.059 andorid 9 yüklü. Batarya değişince bununla yollamışlar ben de hiç ellemedim. Hep bozar kendini diye bekledim hep.

• Arkadaşlar merhaba,
    Benim telefonunda bataryasının değişmesi gerek genelde kaç.gün sürdü kaç günde geri geldi telefon

• Dostlar Google uygulama güncellemesi geldiği zaman ekran süresi yaklaşık iki saat kısalıyor. Sizde de böyle bir durum var mı?
  • takozmehmet kullanıcısına yanıt
    Bu ekran süresini hiç görmedim. Ayrıca bu telefonun ısındığını da hiç görmedim. 3 gün bekleme, 10 saat alırım ortalama. Telefonu mu da hiç güncellemedim. ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi!
  • Şarj olma süresi normalde %15den %100e sanki 2 buçuk 3 saatti ama bugün iyice sapıttı. Neredeyse 4 saati buldu. Sizde durum nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: mexalon

Şarj olma süresi normalde %15den %100e sanki 2 buçuk 3 saatti ama bugün iyice sapıttı. Neredeyse 4 saati buldu. Sizde durum nedir?

Hocam kablonuzda bir hasar olmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanDar05 -- 7 Aralık 2020; 7:46:46 >

Bu bana da çok oluyodu. Bi' kürdanla falan telefonun şarj soketini temizleyin oraya toz dolduğunda kablo tam oturmayabiliyor. Ben temizlediğim zaman düzeliyo, bazen telefonu kapatıp açınca düzeliyo. Bunlara alıştım artık ben ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi! 

• HanDar05 kullanıcısına yanıt

Hocam hiç sanmıyorum çünkü alındığı günden beri kabloyu öyle nazik ne geniş bir halka şeklinde koruyorum ki şekli bile bozulmadı. Bu halde hasar alacaksa helal olsun valla. Ama başka kablo ile denemekte fayda var

• Arkadaşlar Asus telefonu Asus laptop ile eşleştirdiğiniz bir uygulama falan var mı?

• Bizim android 10 ne oldu yahu

• Android 10 yalan oldu. En son çıkan betayi yükledim can sıkıntısından, ilk yükleyince biraz garip dedim telefon yavaşladı gibi oldu fln sonra düzeldi şimdi android 9dan daha hızlı çalışıyor bana göre. Performans iyi güzel ama belli başlı sorunlar ilk betadan beri var ve sorunlari bir türlü çözmüyorlar. Mesela ses kalitesi patates, ekolayzır fln baya uğraştım biraz birşeye benzedi ama 9daki gibi değil. Sonra batarya süresi bana kısaldı gibi geldi. İlk aldığımda 12 saatler görürken şimdi 10a 9a düştü, tabi bunun bir kısmı bataryanın eskimesinden de kaynaklı. Bu iki temel sorun dışında kullanılabilir gibime geldi, Google widgeti var gitmeyen bir de ama launcher yükleyince gidiyor o da.

Benim şarjda arasıra sapıtıyordu. Giriş yuvasını temizledim, daha güçlü ve kaliteli şarj cihazı ile denedim. Zaman zaman hızlı şarj yapmıyor. Bir şarj uygulaması yükledim, sanki faydası oldu. Yazılımla alakalı gibi geldi bana. Yüklediğim uygulamanın adı charge master, işe yarıyor sanırım. Şarj sıkıntısı yaşayanlar deneyebilir.

• Telefonu alırken tam bir fiyat performans canavarı gibi duruyordu ama 2 senesi daha dolmadan ufak tefek sorunlar başladı. 2 senesi dolduktan sonra da büyük sıkıntılar baş göstermeye devam ediyor. Benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Bi' arkadaşıma da önerip aldırmıştım pişman oldum.

Kafasına göre açılıp kapanması, kafasına göre yavaş şarj yapması, telefonda konuşurken kafasına göre sensörün çalışmaması sonucu yüzümün tuşlara değmesi can sıkmaya başladı. Bunları sürekli yapsa tamir olur diyeceğim ama sürekli de yapmıyor.

Şimdi de ekran sol üst köşeden aşağı doğru üç noktadan sararma yapmaya başladı. Garantisi bittikten 15 gün sonra sararması da cabası. Bundan önceki asus telefonumda da sararma sorunu vardı. Galiba bu ekran sorunu kronik. Beni 1-2 sene daha idare ederse yeter. Bundan sonraki telefonum kesinlikle Asus olmayacak orası kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: varagele46

Benim şarjda arasıra sapıtıyordu. Giriş yuvasını temizledim, daha güçlü ve kaliteli şarj cihazı ile denedim. Zaman zaman hızlı şarj yapmıyor. Bir şarj uygulaması yükledim, sanki faydası oldu. Yazılımla alakalı gibi geldi bana. Yüklediğim uygulamanın adı charge master, işe yarıyor sanırım. Şarj sıkıntısı yaşayanlar deneyebilir.

Hocam sapıtıyordu derken ne gibi mesela?

• Sapıtıyor derken şarj süresi 7 - 8 hatta bir keresinde 14 saat sürdü. Hızlı şarj ibaresi bir gözüküyor bir kayboluyor. Şarj yuvasını saf alkol ve fırça ile iyice temizledim, şarj cihazını daha güçlü ve kaliteli yaptım ancak netice değişmedi. Sorun yazılımsal bence. Bilinçli olarak yapılıyor olabilir, pazarlama taktiği. Ek şarj proğramı yüklemiştim, bu günlerde iyi.

• ucanpide kullanıcısına yanıt

Hocam maalesef sararma başladı mı gıttikçe yayılıyor sizin şanssızlığınız garanti sonrası oluşması. Bende garanti dolmadan 2ay önce olmuştu, gönderdim ekranı değiştiler

• Beta 4 ten 5 e geçen var mı? Olumlu gelişmeler var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.