Şimdi Ara

ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL) ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi! (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.920
Cevap
29
Favori
111.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de masaya bırakıyorum hemen önümde oluyor bir bakmışım ufak bir titreme ve başlangıç ekranıASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi! 

Sonucu bekliyorum hocam.

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt

asus sitesinde garanti bitiş 12.11.2020 diyor kvk sitesinde Garanti bitiş tarihi : 04.10.2020

anlamadım bu işi... kvk yı hafta içi arayacağım

• vasco1925 kullanıcısına yanıt

Siz telefonu ne zaman aldıysanız o zaman başlar garantisi. Arayıp sorun yine de.

sordum bilgileri yok servise gelince belli olur diyorlar, nasılsa gidicez fatura var, bakalım ne olacak

Anladım hocam haberleri bekliyorum.

buraya yazdığım günden beri telefon yeniden başlamıyor hocam... 10 gün kaldı garanti bitmesine versem bi türlü vermesem bi türlü versem format atıp gönderecekler gelesiye zaten garanti bitmiş olacak.. 1,500 tl lik telefonun ömrü 2 senedir diyerek göndermekten vazgeçtim :) telefonsuz kalmak koyacak ve üstüne üstlük çözüm bulamayacaklar eminim

Benimki de şarja taktığımda yeniden başlatıyor artık başka zaman yeniden başlattığını görmedim. Çok ilginç telefonASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi! 

bu daha ilginçmiş..

• Bir önceki Android 10 Beta yı kullanmıyorum çoktandır.Dün play storede birşey farkettim Netflix telefonunuz la uyumlu değil diyor.
    İlginç geldi bu sorun bana.daha önce bu sorunu yaşayan oldumu sizce sebebi nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkeze merhaba...telefonumu alalı 15 ay oldu ve 3 gündür bataryamda şarj olmasında sıkıntı yaşıyorum..2 farklı şarj aletiyle teyit ettim %60 lardan sonra %70e doğrı gitmesi saatler alıyor , kendi kendine şarj kesiyor..garantisinden faydalanabilir miyim ,batarya değimi yaparlar mı acaba teşekkürler

• Telefonumun kutusunda zb602kl yazıyor fakat Amazon üzerinden şifre yenileme istediğim zaman telefonu zb601kl olarak algıladı. Hangisinin doğru olduğunu nasıl öğrenebilirim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İkiside aynı telefon.601 üretildiği yerdeki adı 602 Uluslararası pazardaki adı.sorun yok yani

• takozmehmet kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam...

• jiu_jitsu1905 J kullanıcısına yanıt
    Gönder bence neden yapmasınlar

• aydemir86 A kullanıcısına yanıt

sıkıntı aynı devam ediyor göndereceğim hocam sağolsın fikrin için.

• Arkadaşlar bir sorum olacak. Telefonda şöyle bir şey fark ettim. Hattım bimcell ve evde bir de zenfone 2 laser ze550kl var 4 senelik telefon o da bimcell. Benim telefon en baba 1.2 mb ile download yapıyor eski zenfone maşallah 2 mb kadar uçuyor. Bizim telefonların çekme sorunu mu var acep 🤔 yani ilk değil bir kaç kez dikkatimi çekti. Not :ikisi de aynı ortam ve konumda denedim ve 4g aktif.

• iPhone SE 2020 alarak bu telefonu 1 haftadır sadece evde sosyal medyaya bakmak vs. için kullanmaya başladım. Sağlık ile kalın. ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi! 

• ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi!
    Ne iyi yapmışım bu telefonu almakla.1 buçuk yıl oldu batarya harika hâlâ.

• Android 10 ile ilgili bir gelişme var mı?

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.