Şimdi Ara

ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL) ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi! (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.920
Cevap
29
Favori
111.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşaretlediğim yerler ne işe yarıyor bilen var mı arkadaşlar?
    ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son gelen güncellemeyi yaptım 087 oldu telefon. Bir sorun görmedim.

• Asus forumlarında yeni bir android sürümünü paylasmislar, beta 4 te olabilir stabil de henüz resmi changelog gibi birşey yok, asus tr de de yok o yüzden yüklemedim.
    Esasında android 10 için çok hevesli değilim ama Google kameranın yeni sürümleri için android 10 şart oldu. En son sürümde ki bug miktarı az olursa beta da olsa gecebilirim belki.

• Dünden beri Ağustos güvelik yamasına sahip son çıkan Beta Android 10'u kullanıyorum, herhangi bir sorun yok. Ondan öncekinde de yoktu gerçi.

• Arkadaşlar üsteki sürümü yükledim ama alt taki dikkatimi çekti.o 605mb dosya ne işe yarıyor ve nasıl yükleniyor
    ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi!

• takozmehmet kullanıcısına yanıt
    Güncellemenin kaynak kodu diyor, zaten güncellemenin içerisinde vardır o ayrıca yüklemelik birşey değil.

Son versiyonu yüklemeyi isterdim ancak bilgisayarım arızalı şu an ve yedekleme yapabileceğim biryer yok, güncelleme yüklerken şifre falan sorar reset atmam gerekir yazık olur bır ton dosyaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qromodynmc -- 25 Eylül 2020; 2:44:10 >
  • Bu telefona verilen en kötü güncelleme son güncellemedir. Şarjdeyken ısınıyor, kullanırken ısınıyor, boştayken ısınıyor. Resmen telefonu patlatmaya uğraşıyorlar. 2 yıldır böyle ısındığını görmedim telefonun.
  • Adam gibi android 10 veremediler, 9uda bozuyorlar bu Asusun yazılım konusundaki vasatligi insanı gerçekten sinir ediyor, donanım olarak hem PC ve PC bileşenleri hem de telefonlarda yaptıkları yenilikler olarak çok beğensem de yazılım olarak berbatlar.

• Arkadaşlar merhaba telefonu android 10 sürümüne güncelledim açılışta şifre soruyor, güncelleme öncesi girdiğim şifreye yanlış diyor başına gelen ya da çözümü bilen var mı teşekkürler şimdiden.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xiseyn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ben de öyle yapmak zorunda kaldım şifre sorunu çözülmeyince Allahtan sistem yedekliydi büyük sorun olmadı, genel olarak ben beğendim son sürümü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aragorn20 kullanıcısına yanıt

Ses seviyesi düşük geldi bana.tekrar bir önceki sürüme döndüm.sizde iyimi ses

• bir önceki betaya göre bence çok daha iyi olmuş bu..batarya daha iyi gidiyor ses bas sorunu da giderilmiş..

• .087 sürümünde kulaklık takınca hoparlörden ses verme olayının bir çözümü var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi!

Derleme numarası bu son güncellemeyi indirince güncelleme bildirimi çıkmıyor ne yapmam lazım?

• arkadaşlar 11 kasımda garantim bitiyor. son aylarda kendi kendine yeniden başlatma sorunu geldi.

bunun çözümü var mı ? garantiye vereyim mi telefonu çözebiliyorlar mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Kronik sorunlu bu telefon artık ondan eminim.

Benimki günde en az 1 kere yeniden başlatmazsa rahat edemiyor. Hatta telefonla görüşürken bile yeniden başlattığı oldu 3-4 kere telefonu vurup duvara kırasım geldi.

hocam sorununuz çözüldü mü bende de aynı sorun var garanti bitmeden gönder sem mi ?

• vasco1925 kullanıcısına yanıt

Çözülmedi hala arada bir yeniden başlatıyor kendisini. Garanti bitmeden gönderin derim. Benim garantinin bitmesine 6 ay var şimdilik bekliyorum o yüzden.

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt

hersey kapalı arka planda cebimde bi bakıyorum yeniden baslamış sinir bozucu.. garantiye vereceğim, sonucu yazarım buraya

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.