Şimdi Ara

ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL) ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi! (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.920
Cevap
29
Favori
111.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefona geçen hafta bi' haller oldu. Yukarıda arkadaşın bahsettiği gibi hiç bir uygulama açılmadı. Ben de telefonu fabrika ayarlarına döndürüp yeniden kurdum ve güncelledim. Telefonu kurduğumdan beri hızlı şarj olmuyor. 7-8 saatte tam şarj edebiliyorum. Bu durum çok can sıkıcı olmaya başladı. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • yeni güncelleme gelmiş, varmı bir değişiklik?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ucanpide kullanıcısına yanıt
    soketi temizleyin, ampere uygulamasını indirin kontrol edin 1500-1700 ile şarj ediyor olmalı. O da olmazsa kabloyu değiştirin.
  • viper17 kullanıcısına yanıt
    Bunları zaten yapmıştım ama çare olmadı. Bu durumu yavaş yavaş kabullenmeye başlamıştım ki telefon bugün hızlı şarj olmaya tekrar başladı. Aynı kabloyu aynı prizde kullanmaya devam ediyorum. Yani sorun donanımsal değil yazılımsal.
  • payda P kullanıcısına yanıt
    bu güvenlik güncellemeleri telefonda pek bi değişiklik yapmıyo sanırım.
  • Android 10 beta sürümü indirdim telefonla konuşurken arada ses gidiyor 5 saniye sonra geliyor bunu yaşayan var mı?
    Edit: wpden telefonla konuşurken sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sambacı Golcü -- 26 Haziran 2020; 16:7:43 >
  • Sambacı Golcü kullanıcısına yanıt
    Hayır 2 aydır sorunsuz kullanıyorum. Bana denk gelmedi.
  • Yakın zamanda 3. beta sürümü yayınlandı android için, birkaç sorun daha düzeltilmiş. Çok fazla sorun kalmamış gördüğüm kadarıyla, eğer yeni bir 9a downgrade dosyası yayınlarlarsa belki beta 3ü yükleyebilirim.
  • Ben yükledim son beta sürümü göze çarpacak can sıkacak bir hata yok.ayrıca yazılım düşürme sürümüne ne gerek var ki istediğin zaman istediğin sürümü SD karta at yüklemeyi çalıştır.

• Son güncellemeleri yükledim arkadaşlar. Yanlış hatırlamıyorsam şöyle idi:

Android güncellemesi: 1,5 GB
    Asus güncellemesi: 250 MB

Kayda değer çok olumlu değişim göremedim. Ekran kilitli halde iken bir mesaj-bildirim geldiği zaman, ekrann tam ortasında 5-10 saniye boyunca, büyük karakterlerle, bildirim uyarısı alıyorsunuz. Sonra ekran yine kararıyor. Gördüğüm tek olumlu şey bu. Artık ne işe yarayacaksa...

Saat, şarj yüzdesi gibi bilgilerin olduğu en üst satırdaki yazılar ise küçüldü, karınca duası gibi oldu. Sanki telefonun dev ekranında, alan sorunu mu vardı da bunu iyice küçülttünüz...

Bunların hepsi bir tarafa:

Şarj olayı, her türlü berbat oldu:

1- Hızlı Şarj olmuyor.
    2- Çabuk bitiyor.

Bununla ilgili bir bilgisi-önerisi olan var mı?
  • Androi1 10 Beta(3) 2 Temmuz'da .çıkanı kullanıyorum 4 gündür. Herhangi bir bug vs yok. Hızlı şarj sorunu da yok. Orjinal kablosu ile olmuyor. 1.5 senede deforme oldu sanırım. Orjinal Samsung kablosu ile hızlı şarjda sorun yaşamıyorum.
  • kukiciyo K kullanıcısına yanıt
    250 MB olan güncelleme ne.ben hiç görmedim

• 2 güncellemenin üzerine, 2 güncelleme daha geldi:

1- 173 MB
    2- 122 MB

Bunlar da "ASUS sistem güncellemesi" başlığı ile geldi.

Bataryanın hızlı bitmesi sorunu çözüldü sanırım ama Hızlı Şarj performansı eskisi gibi değil yine. Sadece biraz düzelmiş.
  • Bu güncellemeler gelmiyor bana.bootloder kilidi açık ondan mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: takozmehmet

Bu güncellemeler gelmiyor bana.bootloder kilidi açık ondan mı acaba
    Evet. Benim de açık kendim indirip kuruyorum. Bootloder kilidi açık olunca gelmiyor.
  • Şu son android 10 sürümünü yükleyenler memnun musunuz ? Android 9 dan geçme zamanı geldi mi sizce artık ?
  • Tong Yabgu Han34 kullanıcısına yanıt
    Nerden indirip nasıl kuruyorsun bi yardım etsene lütfen

• theblackside T kullanıcısına yanıt
    Evet. Hiç bug yok. 2 haftaya yakındır kullanıyorum. Şarj süresi vs olumsuz bir şey yok.
  • takozmehmet kullanıcısına yanıt
    https://www.asus.com/tr/Phone/ZenFone-Max-Pro-ZB602KL/HelpDesk_BIOS/
    ya da buhttps://www.asus.com/us/supportonly/ZenFone%20Max%20Pro(M1)(ZB602KL)/HelpDesk_BIOS/
    Buradan son güncellemeyi indiriyorsun telefona. Hafıza kartına filan değil ama. Kök depolamaya. İnince güncelleme var uyarısı veriyor zaten. Algılamaz ise yeniden başlat.https://www.asus.com/tr/support/FAQ/1009748/
    El ile güncelleme de anlatıldığı gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tong Yabgu Han34 -- 13 Temmuz 2020; 22:0:5 >

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.