Şimdi Ara

ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL) ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.765
Cevap
31
Favori
89.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 gün
  • Cevaplayan Üyeler 147
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 101
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 9
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 56
  • Favoriye Eklediklerim 32
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Qromodynmc (235 mesaj) mexalon (132 mesaj) takozmehmet (120 mesaj) Indie Sever (101 mesaj) aragorn20 (96 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (655 mesaj) Mobil (696 mesaj) Mini (85 mesaj) Uygulama (329 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Asus >> ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL) ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    125 Mesaj

Aynen hafıza kartına atıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sterdogan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Peki illa sd kart la mı yapmak zorundayız bende yok çünkü bide kullanılan sd Kart illa ki sıfırlanacak mı belki arkadaşlarımdan falan bulabilirim

|
    |
    takozmehmet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sd kart sıfırlanmıyor telefon sıfırlanıyor.sd karta birşey olmuyor.
    |
    |

SD Kart şart değil, telefon hafızasına da atabilirsin. Ve kesin sıfırlanır diye bir şey yok.
    |
    |

Orijinalden alıntı: takozmehmet

sd kart sıfırlanmıyor telefon sıfırlanıyor.sd karta birşey olmuyor.
    Saolun hocam sizi de meşgul ettim

Telefonun hafızasına attığım zaman recovery de external storage e tıkladığımda zaman /sddata bulunamadı eksik tarzı bişey yazmıştı onu halletmemim yolu var mı

Hocam telefonun hafızasına değil hafıza kartına atacaksınız.sonra o dediğin işlemi yapacaksın.kolay gelsin

|
    |
    Herkese merhaba. Telefonumda daha öncede yaşadığım ancak bu kadar uzun süreli olmayan bir sorun var. Ekranı açarken bildirim çubuğu kayboldu ve 2 saattir gelmedi. Bunun anlık olanını bazen yaşıyorum ancak işler değişti. Kilit ekranı gözükmüyor açma tuşuna basıp yüzümü tanıtıyorum ekran ancak o şekilde geliyor. Parmak izi kapalı eğer yüz tanıma da kapalı olsa ekranı açamayacağım. Muhtemelen yeniden başlatınca düzelecek ancak bunu yaşayan başkası var mı merak ediyorum. Teşekkürler.

|
    |

• Çavuş
    52 Mesaj

Orjinal kulaklığı dışında kulaklık kullanırsan ekranda anormal durum ile karşılaşabilirsin. Tavsiye olarak telefon ile uyumlu kulaklık tercih ediniz. Forumda sorun yaşayanlar var . Bende sorun yaşadım .dönüştürcü kullanarak sorun çözülebilir .

|
    |
    jiu_jitsu1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ak Kurt -- 12 Mayıs 2020; 17:53:56 >
  • Yarbay
    2691 Mesaj

Ben ihtimal vermiyorum iki güncelleme aldı zaten bizim telefon ki daha stabil 10 bile gelmedi, 11 sürümü 2 sene sonra gelir artık 😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Ak Kurt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj

Bir umut bekliyoruz işte...🙂 Umarım yakın zamanda stabil bir sürüm çıkar...

|
    |
    aragorn20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    240 Mesaj

Hiç güleceğim yoktu, bizim haber siteleri işte nerden buluyorlarsa böyle şeyleri..
    Muhtemelen rom çıkar 11 için ama resmi birsey olmaz, 10u veremedi doğru düzgün adamlar.

|
    |
    Ak Kurt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İşin ilginç yanı tarihte vermişler...Haziran başında çıkacak deniyor haberde...

|
    |
    Qromodynmc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    125 Mesaj
    Telefondan soğudum.
    Çok severek ve iyi ki almışım diyerek kullandığım telefona son beta sürüm olan 424 sürümünü yükledim ve telefon elden çıktı resmen.ses kalitesi çok düştü hızlı şarj sorunu devam ediyor du.bende tekrar 063 sürümüne döndüm ama telefon sanki başka bir telefon oldu.umarım kararlı 10 güncellemesi bir an önce gelirde kurtuluruz.aslında ilk Android 10 Beta güncellemesi iyiydi ama şarj sorunu vardı 5 saat te doluyordu.

|
    |

|
    |
    Arkadaşlar, dün gece telefon normaldi kenara koydum uyudum. Sabah bir uyandım telefonla chrome'a girdim hay aksi hatası var. Gmailde de mailler açılmıyor. Bazı uygulamalara da girince hemen atıyor. Neden bir anda durduk yere böyle oldu anlamadım. Aynı durumu yaşayan veya sorunun çözümünü bilen var mı?

Edit:

Sorunu çözdüm. Google Chrome güncellemesi nedeniyle olmuş. Güncellemeyi kaldırdım. Ama şunu anlamıyorum; Google Chrome güncellemesi diğer uygulamaları nasıl böyle etkiliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammedkrmn -- 22 Mayıs 2020; 14:33:23 >
    arkadaşlar telefonun kamera ve video çekimlerinde odaklanmada acayip sıkıntı oluyor çok tutarsız yani bugulanıp normale dönüyor falan..halbuki 2_3 gün önce güncellemede geldi fakat bu olay telefonu aldıgım 6 aydan beri böyle..öneri verebilirseniz çok mutlu olurum..google camera diye okudum daha önce ama indirmede sıkıntı yaşadım telefonunuz desteklemiyor tarzı uyarıydı..kaliteli sıkıntısız çekim nasıl yapacagım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiu_jitsu1905 -- 22 Mayıs 2020; 13:19:35 >

Sizin ilacınız google camera.Bu forumda da söylendi ama yapamadıysanız internette tonla videosu var.Bir saatinizi alır en fazla öğrenmek ve yapmak
    |
    |
    jiu_jitsu1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

If it runs,it's crackable...
  • Teğmen
    240 Mesaj

Google Camera Webview diye birşey var, uygulamalar kendi içerisinde bazı internet işlemlerini onun arayıcılığı ile yapıyor, muhtemelen güncelleme ile o kısım da bozuldu.
    Ben firefox kullandığım için chrome'u devre dışı bıraktım, bu sayede android kendi webview uygulamasını kullanıyor, chrome varken zorla chrome kullandırıyor.
    |
    |
    muhammedkrmn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: theblackside

Sizin ilacınız google camera.Bu forumda da söylendi ama yapamadıysanız internette tonla videosu var.Bir saatinizi alır en fazla öğrenmek ve yapmak
    teşekkürler araştırıp yükleyeyim bari bu odaklanmadaki durum can sıkıcı..

|
    |
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Bitcoin
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.