Şimdi Ara

ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL) ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi! (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.920
Cevap
29
Favori
111.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bataryasından çok memnunumda dolmuyor meret işte
  • theblackside T kullanıcısına yanıt
    Bendeki çabuk doluyor çabuk bitiyor...🙂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sokağa çıkma yasağı sebebi ile evden uzak bir yerde;

Wifi kapalı,
    Çift sim aktif,
    Otomatik parlaklık,
    Hotspot kullanımı,
    %15 den sonra pil tasarrufu aktif,
    4.5G aktif kullanım değerleri ile,

pil performansı ve ekran kullanımı

ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi!

ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çilekli yoğurt Ç kullanıcısına yanıt
    Kulaklık takılı olunca mı ekran sorunu ile karşılaşıyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Çilekli yoğurt

Telefonumun dokunmatiği sıkıntılı,
    pubg mobile oynarken crosshair'ı
    adamın üstüne bile getiremiyorum. Önceden zaten çok daha sıkıntılıydı dokunmatiği.
    Telefon sürekli takılıyor sonra da quickstep yanıt vermiyor diyor.
    Hocam hangi sürümdesiniz şu an?

• Arkadaşlar bu telefonu almak istiyorum ama saf androidi hiç sevmem, zen ui yüklenir mi buna bir şekilde

• Nisan güvenlik güncellemesi yayınlanmaya başlanmış, başka ekstra birşey yok gorunurde.

• Nerde var güncelleme

• Zentalk da gördüm, hindistan sürümü için yayınlanmış sanırım.

• Android 9 için Galiba

• ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi!

Vallaha bıktım arkadaşlar bu android sisteminin pili sömürmesinden. Uzun zamandır iyiydi. Yine hortladı. Başınıza gelen var mı? Arka planda çalışan da yok hepsini durduruyorum zorla. Şebekeden mi yapıyor anlamadım. Telefon sabit evde duruyor sürekli hareketlilik de yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Qromodynmc

Zentalk da gördüm, hindistan sürümü için yayınlanmış sanırım.
    Hindistan sürümü ülkemizde de satılan WW versiyonu.Bizden daha önce yayınlıyorlar.Ben çıktığında yükledim.Şu an sorun yok...

• Doğrudur, ben çok acele etmiyorum güncellemeler konusunda artık, batarya her güncellemeyle daha zayıf hissettirmeye başladı. Bakıyorum şimdilik bug vs varmı diye.
  • arkadaşlar herkese merhaba öncelikle telefonda sorunlar yaşanmaya başladı özellikle son güncellemeden sonra
    ilk olarak son 2 3 aydır batarya performansında ciddi düşüş var
    ikinci olarak şarj olma süresi uzadı
    üçüncü olarak ters şarj bildirimi çıkıp duruyor
    son olarak az önce telefon açıkken şarj algılamıyordu,flash belleği algıladığı halde; kapatıp şarja takınca algıladı ama dediğim gibi oldukça yavaş sanırım 5 dk %1 artıyor.
    telefonu en son açtığımda açıkken şarj oluyor ancak çok yavaş
    size sorum şu telefonu eski sürümlerine geri döndürmek istiyorum bunu nasıl yaparım ?
    lütfen bu konu hakkında bilgisi olan paylaşırsa sevinirim
  • Eski sürümlere dönmek zor, resmi bir yol yok bildiğim kadarıyla ama belki xda da vs bilen birileri vardır, ters şarj bildirimi ile ilgili şarj girişini iyice temizlemeyi deneyin, orası kirlendiğinde sorun yaratıyor bazen, batarya performansı bende de düştü, eskiden fix 12 saat ekran veren telefon 10 saate düştü, güncelleme ile düzelir diye umuyorum.
  • hocam merhaba öncelikle
    telefona güncelleme geldikçe daha kötü oluyor
    şu an ben telefonun kilidini kaldırdım yapabilirsem 0.53 sürümünü yükleyeceğim en verimli sürüm oydu bence
  • Güncelleme ile değil bu durum. Benim çok eski 8.1 Android oreo 340 sürümü yüklü. Böyle olduğu halde bazen sapıtıyor. Bu pil kullanımında "android sistemi" kısmı varya herşeyin elebaşı o bence. Pil tüketiminde en başta.

• HanDar05 kullanıcısına yanıt
    Android 9

• Telefon bir güncelleme indiriyor...geçenlerde güvenlik güncellemesi yayımlanmıştı o olabilir mi?

Evet güvenlik güncellemesiymiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ak Kurt -- 23 Nisan 2020; 17:21:18 >

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.