Şimdi Ara

ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL) ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.920
Cevap
29
Favori
111.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2.5d kıvrım diyorlar kavisten kasıtları o, Samsung' un infinify edge i olmasını beklemiyordunuz ya :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi! ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi!

• Sonuçlar üzücü :/

ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi! ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL)  ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi!

• kenarları sanırım :D ben de bekliyorum uhd tv gibi kavisli telefon :D

2-3 saat inceledim teli gayet iyi. güncellemeler bitti. kulaklıkta güzel. yüz tanıma, parmak izi harkülade. hık demiyor.

kamerası da fena gelmedi, biraz fazla tötuş yapıyor gibi. yani F/P ye göre 2 k lık telefon hissi veriyor. bu fiyatlara bence de güzel telefon. umarım bir gün kendime de alabilirim.
  • hocam pil tasarrufuna alınca, üstteki gibi kırmızı oluyor pil satırı ve sanal tuşlar. onu pil tasarruf modundaki gibi renge çevirmemiz mümkün mü ? yani hem pil tasarrufu modundayken koyu renk olsun
  • ottoman984 kullanıcısına yanıt
    En sonunda topluca rootlayacağız telefonlarımızı :D Ne istediysek telefonda eksik ne yazık ki bu sorduğunuz da dahil

• Arkadaşlar bende bu telefonu inceliyorum da Hp de 1400 tl. almayı düşünüyorum, 3 yıl civarı kullanacam, beni cezbeden bataryası, ama diğer özelliklerini yorumlarda kötülemişler baya, siz kullananların görüşlerini alsak, yani bütcem 2000 e kadar var ama hep yüksek pil hem özellikli telefon da zor bulunuyor.

görüşlerinizi yazarsanız bizede yardımcı olur.
  • travellerrr T kullanıcısına yanıt
    Ben şu ana kadar önemli bir sorunla karşılaşmadım çok güzel bir telefon bataryasi olsun kasmamasi olsun kamerası çok iyi değil ama çok kötü de değil daha güzel yapmak istersen Google camera yüklemesi konuda anlatılıyor. Ben memnunum açıkçası. Dokunmatik de sorunlu gelmedi bana. Tam istediğim gibi bir telefon.

• Fiyat 1800 tl oldu amazonda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • travellerrr T kullanıcısına yanıt
    Bu başlığın ilk mesajını okuyun lütfen.

• https://youtu.be/kB2Ju_QvFMc
    Güncelleme hakkında Asus'a ulaşan bir kullanıcı İngilizce konuşmalar var. Asus sw takımının çalıştığını Şubat bitmeden yayınlamak istediklerini belirtiyorlar.

• Camera 2 API eklendi diyor bilgili arkadaşlar bu ne oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sambacı Golcü -- 27 Şubat 2019; 16:35:19 >
  • ottoman984 kullanıcısına yanıt
    1597 TL oldu, 1800 TL' ye satan Amazon değil

• https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07J34TNK2/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

ben bu linki aldım 1400 e. aynı link 1800 olmuş siyahı. gümüş olanı dediğin fiyattan veriyorlar.

siyahı da 1600 se gene alınabilir aslında
  • Telefonun yeni OTA güncelleme dosyası elimde mevcut. 339 yazılım sürümündeyseniz üzerine yama olarak kurabileceğiniz 400 MB' lık bir güncelleme.(Yeni sürüm-340) İsterseniz paylaşabilirim ama ben olsam acele etmeden yazılımın siteye düşmesini beklerdim. Ek olarak Andorid Pie(9) güncellemesi yakın bir zamanda çıkmayacak hiç umutlanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-22C714979 -- 27 Şubat 2019; 21:17:3 >
  • Ben de ürünü yeni aldım . Şükür şu anlık tam istediğim gibi ancak şebeke sorun yaşadım. şebeke seçiminde 2g 3g ve 4g var. LTE veya 4.5 G yok. sorun sim kartta olabbilir mi . ürün 4.5 g ve hd ses kaletisi destekliyormu
  • yc18 Y kullanıcısına yanıt
    Hangi operatörü kullanıyorsunuz? TR' de Volte kullanılamıyor galiba, onu araştırıyorum.

• Vodafone . Önemli olan sizde 4.5 g var mi

• yc18 Y kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom kullanıcısıyım, bende de LTE ya da Volte seçenekleri ayarlar menüsünde yok. Hindistan' daki kullanıcılara sorduğumda sorunsuz bir şekilde bu özellikleri ayarlardan aktifleştirebildiklerini söylediler. Bir çözüm araştırıyorum, net bir yanıt bulunca sizi haberdar edeceğim.
  • Hadi ya. Benim internetim baya yavaş yani . Hatta 3g . 4 g den hızlı. İnternette test yapıyorum 8 mbs civarı çıkıyor. Zaten birşeyler indirmek baya zor yavaş çünkü. Acaba hatta mi sikinti

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.