Şimdi Ara

ASUS Zenfone Max Pro M1(ZB602KL) ►ANA KONU◄ Kullanıcı İncelemesi ve Rehberler Eklendi! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.920
Cevap
29
Favori
111.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğrudur, sizdeki son sürüm oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kozmikdalga K kullanıcısına yanıt
    Ben de 1805.318 yazılı halen. Bekleyelim belki bize de gelir bu güncelleme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WaGNeRL0vE kullanıcısına yanıt
    Böyle de mantıksız ama. Aynı tlf, biri otomatik güncelleme alıyor diğeri almıyor.
    Yalnız güncelleme dosyası 1,5 GB civarında. Acaba internet kota falan gibi bir sorun mu var hocam?
    Tlf ilk açarken otomatik güncelleme olsun/olmasın gibi bir seçenek var mıydı, ben hatırlamıyorum.

• Mevcut son sürüm yükleme isteyen arkadaşlar aşağıdaki linkteki dosyayı indirip telefonun ana hafızasına atın, kabloyu çıkardığınız anda güncelleme dosyası algılandı diyecek, tıklayıp yükleyin bu kadar.

son sürüm: Andorid 8.1 v15.2016.1901.339
    https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/ZenFone/ZB601KL/UL-ASUS_X00T-WW-15.2016.1901.339-user.zip?_ga=2.264924943.1427002730.1551074878-1671930218.1543914225

indirme sayfası
    https://www.asus.com/tr/Phone/ZenFone-Max-Pro-ZB602KL/HelpDesk_Download/
  • GCam nasıl yükledin, yardımcı olabilirsen forumdaki arkadaşlarda faydalanabilirler.
  • dj_mero kullanıcısına yanıt
    Konuda hem güncelleme hem de GCam kurulumu için ayrıntılı rehberler hazırlamıştım

• Gcam ı yükledim aslında çok kolay değil yüklemesi. cmd ekranı yerine windows powershell ekranı açıldı orada da yazılan bütün komutların başına ".\" eklenmesi gerekiyor felan ama sonunda başardım. gcam ı yükleyince telefonun orijünal kamera yazılımının çöp olduğu anlaşılıyor gcam çok farklı . yalnız gcam da derinlik efekti için ya menü yü ben bulamadım ya da yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu ilk aldığımda güncelleme denetleme yapmıştım. Herhangi bir güncelleme yoktu. Bugün sabah tekrar yaptım. Sırasıyla WW-15.2016.1808.327, WW-15.2016.1810.337 ve WW-15.2016.1901.339 sürümlerine güncelleme yaptı.

Güncelleme yapmak isteyen arkadaşlar bir kaç defa denesin.
  • Sabah ben de 500 mb boyutunda bir güncelleme aldım diğerlerini bulamadı halen.

• oto güncelleme için birşey yüklemek şart mı ? herkes yapamayabilir çünkü. kendisi gelmiyor mu güncelleme ? geç geliyorsa da olsun.. sorun olmaz. ama yeter ki oto gelebilsin
  • ottoman984 kullanıcısına yanıt
    Ürünü asusa kaydettirdikten 1 gün sonra telefon güncelleme almaya başladı. Konu sahibi arkadaşımız da aynı şeyi söylemişti büyük ihtimalle onunla alakalı olabilir.

Güncelleme yapmak isteyen arkadaşlar güncelleme rehberini adım adım uygularlar ise sorunsuz bir şekilde güncellemeyi yapabilirler

• WaGNeRL0vE kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam ben kaydettireyim.
  • Emeklerin için teşekkürler. gerçekten ayrıntılı yazmışsın.

Ota falan bize basit gelebilir ancak ota vs ile uğraşacak bilgiye herkes sahip olmayabilir. mümkün olduğu kadar basit şekilde güncellemeler halledilmeli.

Telefon benim değil ve haliyle birşey de yüklemek istemiyorum. Arkadaşımızın dediği gibi basit bir kayıt ile gelecekse problem kalmaz diye düşünüyorum.
  • mstkurt M kullanıcısına yanıt
    kayıt vs yaptırmış mıydın ?
    Yok, yaptırmadım.
  • Arkadaşlar benimde acilen bir telefona ihtiyacım var ve ilk nesil zenfone 5 kullanan biri olarak bu telefonu gözüme kestirdim.Pro m2 yi beklemeye gerek değer mi yoksa boşuna telefonsuzluk çekmeyeyim mi sizce ?
  • theblackside T kullanıcısına yanıt
    1400 TL' ye varsa alın gitsin. GM 9 PRO' ya da bir göz atabilirsiniz.

• 9 saat ekran açık süresini bile zor gördüm, telefon 5000 mAh ve SD 636 ikilisinin zerre hakkını vermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-22C714979 -- 26 Şubat 2019; 20:27:4 >
  • Tel geldi arkadaslar. Kurulumda kayit sordu hemen onayladim. Simdi guncellemeler kendisi otomatik geliyor.

Ekranda kavis var vs deniyordu. Ben mi göremedim ? Bi an kutuya baktim yanlis cihaz mi geldi diye. Kavis farkedilmeyecek kadar mi ?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.