Şimdi Ara

ASUS ZENFONE MAX PRO 64/4GB 1399 HB (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
5.966
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mesajın uzunluğunu ve ilk cümleyi gördükten sonra direkt cevaplaya bastım. Muhtemelen her cümlem için bir bahane bulup kendini haklı çıkarmaya çalıştın. Cahillerle tartışmıyorum. Zira her zaman haklı çıkıyorlar kendilerine göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer arkadaşlar için tekrar söylüyorum; bu ürün yerine GM 9 Pro tercih edebilirsiniz. Fazlaca teknik özellik farkı var ve yerli üretim. Yerli üretime böyle bir cihaz için destek vermeyeceksek ne zaman ve hangi ürün için destek vereceğiz ?

• brktmr B kullanıcısına yanıt
    Hocam tabiki yerli üretim ve yerli markaya destek vermek önemli. Boşver fazla tartışma. Bu devirde kimse kimseyi ikna edemiyor zaten. Gm şu an ne kadara alınabiliyor?

DH, Teknoseyir vs vs ne kadar teknoloji ile alakalı sitenin yaptığı tanıtım var ise altında muhakkak bir bit yeniği oluyor. Bunlar afedersiniz öpmediği kuşu yuvasından uçurmazlar hocam. Bu tanıtımları yaparlarken hic ipe sapa gelmeyecek ürünleri cazip gösteriyorlar. YouTube de bunlardan daha kaliteli tanıtım yapan kişiler var ki daha gerçekçi şeyler söylüyorlar. En azından bilerek alıyorsun aldığın malı.

• beyaze80 kullanıcısına yanıt
    1575 liraya alınabiliyor hocam. Belki hediye çeki vs ile daha uygun fiyata bulunabilir.

https://m.trendyol.com/general-mobile/general-mobile-gm9-pro-64-gb-general-mobile-garantili-p-3559207?boutiqueId=200815&merchantId=105306&utm_source=aff_t&utm_medium=cps&utm_campaign=gelirortaklari&utm_subaff=21&utm_term=10245fe764ac5204525dcee81c9f40

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brktmr -- 2 Mart 2019; 21:49:21 >

• mf.kaya M kullanıcısına yanıt
    Hocam o videoyu rastgele koydum. Maksat tesisi göstermek. Yoksa videoda her söylenene inanıp körü körüne ürün almak olmaz tabi. Başka açıdan bakacak olursak; çıktığı fiyattan da alınmazdı GM 9 Pro. Şuan f/p oldu bence. O yüzden de destek vermek diye düşünüyorum.

• neyi tartışıyorsunuz ki. birisinin fikrine katılmadığınızda onu ezmek hakarete varan laflar etmek kimsenin hakkı değil. birbirimizi kırarak birşey elde edemeyiz....

ben 1300 e max pro aldım fazla uygulama sevmem kamera aramam oyun işlemci performansı yerinde 5000lik bataryası ve 64-4 hafızayla inş uzun süre beni götürür...

gm9 pro düşünülebilir elbet biraz daha uyguna bulunursa 250 tl fark benim için büyük. buradaki fabrikada üretiliyor olması memleket için bi yatırım olabilir güzel birşey fakat zamanında o yetkili servislerinde az çektirmediler onlarca ölü pikseli yoksaydılar şarj girişi 3-4 kez bozuldu her defasında para istediler. kasa desen çok dandikti bir daha telpa ya asla. ha asus servisleri çok mu iyi onu göreceğiz. Allah servise düşürmesin. kimseyi huawei Türkiye o konuda baya iyi mesela telefonumuza değişim yaptılar 2-3 ay kullanmamıza rağmen. Telpa olsa darbe görmüş sıvı teması kullanıcı hatası der işin içinden çıkardı. üçkağıtçı adam fabrika yapsa ne yazar

• Gm9 pro önerenler gm9 pro ana konusunu okumuyorlar heralde.Telefon ana görevi olan iletişim görevini yerine getiremiyor daha,istediği kadar süslü püslü olsun.
    Telefonla görüşürken boğuk ses ve kesilmelere katlanırım,yüksek baş sar değeri önemsiz,servisiyle işim olmaz diyen varsa gm9 pro alsın derim ben.

• o meseleyi tamamen unutmuştum çok önemli aman diyim sar değerine bakmadan almayın hiçbir telefonu modelin alt birimlerinde bile muhteşem farklar olabiliyor.....

GM9 PRO SAR Değeri 10g (Baş) 1.401 W/kg Vücut 0.846 W/kg

Zenfone Max PRO BAŞ 0.378 W/kgSAR 10g (Vücut) 1.464 W/k

gm9 pro alan arkadaşlar kulaklıksız konuşmasanız iyi olur sağlığınız için. birde söz konusu beyin başka şeye benzemez aman diyim. benim bu telefonu almamam için başka sebep daha...

eski telefonum kraldı ama Huawei gr5 ilk çıkan değerleri .... BAŞ 0.34 W/kg Vücut 0.49 W/kg gerçekten baha hiç rahatsızlık vermedi... daha önceki telefonumda başım ağrır telefonu taşıdığım bacağım ağrırdı...

bizim insanımız sar değerine yeni yeni bakar oldu aman diyim dikkat edin arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knight_offline -- 3 Mart 2019; 2:2:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: knight_offline

o meseleyi tamamen unutmuştum çok önemli aman diyim sar değerine bakmadan almayın hiçbir telefonu modelin alt birimlerinde bile muhteşem farklar olabiliyor.....

GM9 PRO SAR Değeri 10g (Baş) 1.401 W/kg Vücut 0.846 W/kg

Zenfone Max PRO BAŞ 0.378 W/kgSAR 10g (Vücut) 1.464 W/k

gm9 pro alan arkadaşlar kulaklıksız konuşmasanız iyi olur sağlığınız için. birde söz konusu beyin başka şeye benzemez aman diyim. benim bu telefonu almamam için başka sebep daha...

eski telefonum kraldı ama Huawei gr5 ilk çıkan değerleri .... BAŞ 0.34 W/kg Vücut 0.49 W/kg gerçekten baha hiç rahatsızlık vermedi... daha önceki telefonumda başım ağrır telefonu taşıdığım bacağım ağrırdı...

bizim insanımız sar değerine yeni yeni bakar oldu aman diyim dikkat edin arkadaşlar
    Hocam benim ilk kriterim sar değeridir.Sar değeri yüksek bir telefonla görüşme yapınca baş ağrısı ve kulakta yanma sorunları ile karşılaşıyorum ve bu gerçekten ürkütücü.

• Asus iyi güzel hoşta.. Zenfone 5 kullanıyorum, tamir yeri arıyorum. Neden çünkü asus evvelden yetkili servislerinde tamir hizmeti veriyordu yorumlar çok kötü idi. Şimdi özel yerle anlaşmış. Yorumlara bakıyorum daha da kötü. Armut.com'dan google'dan telefonlarını tamir ettiripte olumlu yorum bırakanlardan yola çıkıp sokak arası bir yere bıraktım. Özetle satış sonrası hizmeti sebebi ile iyi düşünün derim.

Örneğin Huawei Mate S'im var idi. Batarya sorunu var idi. Garantinin dolmasına 1 ay kala götürdüm. Biz bunun bataryasını temin edemiyoruz muadili olarak size Mate 10 lite vereceğiz dediler, ve telefon sıfır olarak geldi, 1 senede garanti vermişler.

Özetle satış sonrası hizmeti gözönünüze almanızda fayda var derim.

İyi haftalar.
  • Asus iyi güzel hoşta.. Zenfone 5 kullanıyorum, tamir yeri arıyorum. Neden çünkü asus evvelden yetkili servislerinde tamir hizmeti veriyordu yorumlar çok kötü idi. Şimdi özel yerle anlaşmış. Yorumlara bakıyorum daha da kötü. Armut.com'dan google'dan telefonlarını tamir ettiripte olumlu yorum bırakanlardan yola çıkıp sokak arası bir yere bıraktım. Özetle satış sonrası hizmeti sebebi ile iyi düşünün derim.

Örneğin Huawei Mate S'im var idi. Batarya sorunu var idi. Garantinin dolmasına 1 ay kala götürdüm. Biz bunun bataryasını temin edemiyoruz muadili olarak size Mate 10 lite vereceğiz dediler, ve telefon sıfır olarak geldi, 1 senede garanti vermişler.

Özetle satış sonrası hizmeti gözönünüze almanızda fayda var derim.

İyi haftalar.
  • hepsiburadadan bana gelen zenfone max pro m1 de kvk garantisi var üstünde bandrolleri ve garanti belgesi çıktı birşey ifade ediyor mu? yoksa aynı servis mi
  • knight_offline kullanıcısına yanıt
    telefon m1 diye mi geçiyor
  • Telefon şuanda vatanda sepete atınca 1376 TL, değerlendirmek isteyen varsa
    https://www.vatanbilgisayar.com/asus-zenfone-max-pro-64-gb-akilli-telefon-siyah.html
    yerli üretim mi ? Yokse anakart ekran ayrı ayrı gelip türkiye de birleştirme mi ?.Sıfırdan çip ve telefon ekranı ürettiğimizi bilmiyordum.
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Hocam firmaların hiçbiri %100 üretemiyor zaten. İşlemci, cpu, ram, hafıza ve daha birçok bileşeni dışardan alıyor. Ama adamlar 100 milyon lira yatırım yapmış, 1300 kişiye istihdam sağlamış. Keşke dışardan alınan bileşenleri üreten Türk firmalar çıksa da o bileşenler yine ülke içinden alınsa. Ben gm'nin yaptığını başlangıç olarak görüyorum. Umarım zaman içerisinde diğer firmalar da destek verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brktmr -- 5 Mart 2019; 8:14:4 >
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Samsung note 2 kullaniyorum artik sinir etmeye basladi sarj olsun hiz olsun uygulamalar olsun yoksa google maps felaket. Fakat sar degeri klavyede yazismasi tasimasi elde tutusu falan memnunum. 6 yillik cihaz hala tas gibi ama gunumuzde acil durumlarda imdada yetisemiyor cogu yerde 3g asiri yavas,keza 4g desteklese neyse.

Ne alsam etsem beklesem mi bilmiyorum. 1500 tl den fazlada telefona para vermek istemiyorum 2.el garantili bakiyorum. Redmi note7 pro var aklimda samsung a7 2017 alacaktim kimse onermedi 2 yila cop olur diye aldim mi ben 4 sene rahat kullanmam lazim. Psmart2019 da da sar degeri iyi ama ram 3 gb... adam akilli cihaz yok samsung a30 m30 bekle anam bekle.

• knight_offline kullanıcısına yanıt
    Vucut ile bas sar farki nedir ? Vucut degeri yuksek ya bas etkilenmiyor mu o degerden

Benim samsung note 2 sanirim en dusuk model dunyadaki konus konus zerre sorun olmuyor. Iphone 5s vardi kafa alev aliyordu. Vucut onemsiz mi oluyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.