Şimdi Ara

Asus Zenfone Go ZB552KL 16 GB Cep Telefonu Siyah 698 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
1.552
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.avansas.com/asus-zenfone-go-zb552kl-16-gb-cep-telefonu-siyah.html

telefonla ilgili hiçbir fikrim yok. yalnız almak isteyen olursa pm den mesaj atsın 50 lira da düşüyor... yalnız mesajlara 11 den sonra bakarım... sadece 1 arkadaş yararlanabilir 250/50

• Asus telefonlardan uzak durun.
  • Neden ?
  • tipi berbat.. ekran tarafının yarısı kasa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: poqovic

Asus telefonlardan uzak durun.

Zenfone 4 64gb aldık hocam 1400e hatamı yaptık şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qtenplus kullanıcısına yanıt
    Yok hocam. Bence hata etmediniz. 3 sene önce 2 tane Asus zenfone 5 aldık hala gayet iyi durumdalar. Kozmetik sıkıntıları olsa da hala kullanılıyorlar.
  • Paylaşım için teşekkürler

Asus Zenfone Go ZB552KL: Snapdragon 410/2Gb Ram 13Mp/5Mp Kamera

719 TL General Mobile GM 5 Plus Android One Snapdragon 617 3GB RAM 32GB ROM 13Mp/13Mp Kamera
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/general-mobile-gm5-plus-dual-sim-general-mobile-garantili-outlet-333905902

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 1 Mart 2018; 14:50:5 >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Ürün outlet yalnız. Dikkatlerden kaçmasın.
  • 1,5 senedir zenfone 2 kullanıyorum telefonumdan hala memnunum ama xiaominin satıldığı piyasada başka telefona para verilmez arkadaşlar , zenfone menfone bırakın artık güncelleme yazılım desteği yok berbat bir firma asus
  • quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

1,5 senedir zenfone 2 kullanıyorum telefonumdan hala memnunum ama xiaominin satıldığı piyasada başka telefona para verilmez arkadaşlar , zenfone menfone bırakın artık güncelleme yazılım desteği yok berbat bir firma asus

Çok iyi diyorsunuz da; kendime 1700 tl ye note 4 edge aldım eşime 6 ay sonra 560 tlye teknosadan zenfone2 aldım.. zenfone u bir kaç kez deneme fırsatım oldu. note4 edge'nin uyuşuk birşey olduğunun farkına vardım.. bence zenfone en hızlı larından.. öğrendikki güncelleme zaten telefonu yavaşlatmak için..

• quote:

Orijinalden alıntı: armani71

quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

1,5 senedir zenfone 2 kullanıyorum telefonumdan hala memnunum ama xiaominin satıldığı piyasada başka telefona para verilmez arkadaşlar , zenfone menfone bırakın artık güncelleme yazılım desteği yok berbat bir firma asus

Çok iyi diyorsunuz da; kendime 1700 tl ye note 4 edge aldım eşime 6 ay sonra 560 tlye teknosadan zenfone2 aldım.. zenfone u bir kaç kez deneme fırsatım oldu. note4 edge'nin uyuşuk birşey olduğunun farkına vardım.. bence zenfone en hızlı larından.. öğrendikki güncelleme zaten telefonu yavaşlatmak için..

güncelleme telefonu yavaşlatmak için değildir , samsung iphonede öyle sadece , bir üst modele geçmek için tuzak gibi . zenfone 2 saçma sapan şekilde en son android 6 desteği aldı , o destekte ota üzerinden verilmedi sadece siteden yüklendi uğraştık durduk 1 hafta . şimdi bu android 6 ile 1 sene hadi öldüm desen 1,5 sene sonra marketteki çoğu uygulama desteğini çekecek . elinde rootla facebooka instagrama girebileceğin 4gb ramli bir canavar kalacak . google beş para etmeyecek telefonları sırf saf android diye piyasaya iteliyorya hani , iste sırf bu sebepten millet o paraları veriyor o dandik cihazlara . şimdi bende eski bir android 4.4.4. yüklü bir telefon var 2gb ramli 8 çekirdekli , aktif olarak kullandığım çoğu uygulamayı desteklemiyor telefon yedek olarak duruyor kenarda köşede .

• Hem outlet, hem de bu fiyat... Yazık...

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/asus/zenfone-go-zb552kl-16gb-p358565765/

(leva 2.5 tl)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.