Şimdi Ara

Asus ZenFOne GO Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
5.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus ZenFone serisinin Fiyat ve Donanım olarak en alt üyesi olacak olan Asus ZenFone GO modelinin Teknik Özellikleri ve Türkiye Satış Fiyatı belli oldu.

Asus ZenFone 4 serisinin yerini alması beklenilen Asus ZenFone Go modeli 2015 Ekim – Kasım ayı gibi Türkiye Pazarında resmi olarak satışa sunulacak.

2015 Computex Fuarında gün yüzüne çıkan Asus ZenFone Selfie serisini satışa sunan Asus firması Asus ZenFone Go serisi içinde ilk adımlar attı.

Asus ZenFone Go Serisi Ne Kadar Olacak?

ZenFone serisinin en uygun fiyatlı akıllı telefon üyesi olacak olan Asus ZenFone Go modeli 699 TL’den alıcı bulmaya çalışacak.

Ancak 699 TL fiyatına rağmen ZenFone Go yine birçok konuda oldukça başarılı ve fiyatına göre iyi seçeneklere sahip olarak kullanıcılara sunulmuş olacak.

Asus ZenFone GO Teknik Özellikleri

Seri İsmi ZC500TG
    Boyutar (mm) 144.50 x 71.00 x 9.98
    Ağırlık (g) 135.00
    Batarya (mAh) 2070
    Renk Seçenekleri Siyah, Beyaz, Kırmızı

Ekran Boyutu 5.0 İnç
    Çözünürlük 720x1280 pixels
    İşlemci Hızı – Çekirdek 1.3GHz Dört Çekirdek
    İşlemci Marka Modeli MediaTek MT6580
    RAM 2GB
    Dahili Depolama Alanı 8GB
    Micro SD Kart 64 GB’a Kadar
    Arka Kamera 8 MP – Flash Destekli
    Ön Kamera 2 MP
    İşletim Sistemi Android 5.0 Lollipop
    Ara Yüz ZenUI
    Wi-Fi Var
    GPS Var
    Bluetooth Var
    NFC Yok
    Kızılötesi Yok
    FM Radyo Var
    Çift Sim Kart Var
    3G Desteği Var
    4G/LTE Desteği Yok

Asus ZenFone GO serisi bir anlamda pazarda Uygun Fiyatlı Ürün arayan kullanıcılar için sunulmuş, Oldukça başarılı bir seri olacak gibi görünüyor.

Ürünün 4G/LTE Desteği olmaması özellikle Nisan 2016 gibi ülkemizde başlayacak olan 4.5G Yatırımları açısından bir sorun oluşturduğu ortada.

Ancak 600 – 700 TL bandında satışa çıkacak bir üründen 4G Desteği beklemekte biraz fazla olur gibi.

2 GB Ram olmasının yanında 8 GB yerine 16 GB Dâhili Depolama Alanı konulsa idi çok daha güzel olurdu.

INTEL İşlemci, SnapDragon İşlemci derken Asus şimdi de MediaTek İşlemci ile çalışmaya başladı. Yani fiyat seviyesine göre 3 farklı seride 3 farklı işlemci ailesi bizleri karşılıyor.
    Ürünle alakalı olarak yakın dönemde Asus ZenFone Go modeliyle alakalı Video İnceleme hazırlayıp sizlere ulaştırma gayreti içerisinde olacağız.

Asus ZenFOne GO Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü

• 600 - 700 tl verdigim alette tabiki 4g ararim kusura bakmayin. Guzel bir tanitim hazirlamisiniz ama 4g kismi komik olmus. Rakipleri denicek gm 4g ve sony e4g direk 4g isimli destekli telefonlar. Gm de ayrica google destegi var. En buyuk handikapi bu gibi gorunuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanıyorum memnunum, tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu destekleme amaçlı birkaç video çektim. İlgilenen arkadaşlar için.

ASUS Zenfone Go - Kutu Açılışı

ASUS Zenfone Go Benchmark Testi #1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onlyilkr -- 27 Ekim 2015; 16:48:02 >

• olmamış.400 TL ederi var, yoksa o fiyata ya da + 50 / 100 Tl ye dişli rakipleri var.
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Şuan 400 TL bazında pek cihaz yok zaten. Muhtemelen vergilerden dolayı cihazın fiyatı bu seviyelerde.
  • iPhone 5 kullanıyodum, emekli oldu artık tamir ettirmeye gerek duymayıp sattım, iPhone'ların fiyatı da artık iyice uçtuğu için idareten kullanırım diye ZenFone Go'yu aldım. Şimdilik memnunum. Özellikle ekranı konusunda çok memnun kaldım. Tek sevmediğim özelliği hoparlörün sesi çok az ve tiz çıkıyor onu da idare edicez artık :)

Bu arada hocam 8 GB yerine 16 GB depolama olsa daha iyi olur yazmışsınız da cihaz zaten 16 GB depolama alanıyla geliyo, onu düzeltir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordOfSummer -- 28 Ekim 2015; 7:04:09 >
  • o batarya o telefonda 4 saat ekran süresi verirse tadından yenmez
  • tadından yenmez derken güzel olur
  • Arkadaşlar bu telefonda OTG desteği, HDMI desteği falan var mıdır? Deneyen oldu mu hiç?
  • zenfone go 699 TL ama 750 TL ye Asus Zenfone 2 Laser satan yerler var yani bunu almak yerine 50-60 lira fazla verin , hem lazer odaklamalı kamerası olan, hem 4g destegi olan hem 16gb dahili hafızası olan laser modeli tercih etmekte fayda var.
  • arkadaşlar telefon nasıl? kasma yavaşlama gibi sorunu varmı? ahize sesi nasıl? gürültülü ortamlarda konuşan kişiyi duyabiliyor muyuz?
  • Arkadaşlar bu telefon internet sitesinde 16gb olarak görünüyor. 8gb olduguna emin misiniz?
  • Gps si berbat 10 yil onceki gpsli pocketpc ler bile 10 kat daha iyiydi. Adamlar resmen yaptik yaptik bari icine birde gps koyalimda koymadi demesinler diye eklemis

• quote:

Orijinalden alıntı: Xenom

Arkadaşlar bu telefon internet sitesinde 16gb olarak görünüyor. 8gb olduguna emin misiniz?

Ogrenebildiniz mi doğrusunu? Hepsiburada özelliklerde 16 diyor ancak yorumlarda 8 diyenler var

Kullanan arkadaşlar da varsa dahili bellek kaç gb?

• quote:

Orijinalden alıntı: syerturan

quote:

Orijinalden alıntı: Xenom

Arkadaşlar bu telefon internet sitesinde 16gb olarak görünüyor. 8gb olduguna emin misiniz?

Ogrenebildiniz mi doğrusunu? Hepsiburada özelliklerde 16 diyor ancak yorumlarda 8 diyenler var

Kullanan arkadaşlar da varsa dahili bellek kaç gb?

Babama aldım kullanıyor. Kamerası hariç güzel telefon. dahili 16 gb
  • Uyumlu kilif oneriniz var mi? Aldiginiz yeri de belirtirseniz sevinirim.

• Arkadaşlar kardeşim için aldığım zenfone go ya kırılmaz cam aldım. gelen camın üzerinde "ZC500TG" modeli yazıyor ama telefona uymuyor. derken telefonun kendi üzerindeki model numarası "Z00VD" yazdığını fark ettim. konu hakkında bilgisi olan var mı?
  • Uygulama kurunca uygulama yüklü değil diyor bi kaç uygulamaya girip çıkınca açılıyor uygulama yinede sinir oluyorum çözümü varmı zenfone go da oluyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.