Şimdi Ara

Asus zenfone 6 kapanma sorunu yardım...??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
14.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün yeni almış olduğum Asuszenfone 6 marka telefonum %70 şarj dolu olduğu halde kapanıyor. Yazılım güncelledim sorun hala devam ediyor.. Bilgisi olan var mı arkadaşlar?

• Aynı sorun bende de var.sarj %15 ve altındaysa kapattıgım zaman açılmıyor sadece sarj takıyken acılıyor.
  • cixjoseph kullanıcısına yanıt
    Telefonu fabrika ayarlarına al, gene düzelmezse servise verirsin.
  • bendede % 15'de kapanıyor şarja takınca açılıyor. %100 şarj ettim bu sefer % 80'ne geldi ve yine kapandı. Şimdide şebeke sorunu var.

Fabrika ayarlarına döndüm bakalım bu sefer ne olacak sonucu buraya yazarım.
  • Fabrika ayarlarına döndüm, kitkat sürümüne geçtim. Sonuç koca bir 0... Sürekli olarak kapanıyor ve şebeke çekmiyor. Araştırmalarıma göre pek çok kişi bu telefondan muzdarip... Bugüne kadar asus'un kullandığım bütüm ürünlerinde hep sorun yaşadım. Özellike Anakart ve modem yüzünden çok başım ağrıdı. Bu telefonu geniş çaplı olarak araştırdım videolarını izledim.. herkes olumlu yorum yazmış ama bir Allah'ın kulu - yanlarını ve problemlerini yazmaya tenezzül etmiyor.

Alacak arkadaşlara yardım amacıyla bu yorumu yazıyorum. Lütfen siz siz olun bu markadan uzak durun. Şunu anladım UCUZ etin yağnisi olmuyormuş bir kez daha anladım.

ASUS ZENFONE almayın aldırmayın... yoksa başınız çok ağrır. Allahtan ben netten aldım. mesafeli satış sözleşmesi var diye ger iade ettim.
  • aynı ürün bendede var asus zenfone6 açılıp kapanma ve şebekelrede ara sıra çekmeme problemi oluyor haklısınız........ dual sim kart var bazen iki anten gidiyor bazen iki anten geliyor anlamadım valla
  • Zenfone 6 kullanicisiyim cebimdeyken telefonum kapanıyor neden kaynaklanıyor acaba??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simiego123

Zenfone 6 kullanicisiyim cebimdeyken telefonum kapanıyor neden kaynaklanıyor acaba??

Sd kartı çıkartırsan sorunun çözülür.

• Zenfone 6 kendi kendine kapanma sorunu bende de vardı. Yerli, yabancı forumlardaki sayfaları okuyup tüm söylenenleri yaptım ama çözüm bulamadım. Neredeyse servise göndermek üzereyken yabancı bir forumdaki öneriyi uyguladim.
    Telefonu kapatıp yaklaşık 7-8 saat boyunca kapalı halde sarj edince sorun çözüldü. Neredeyse hergun enaz bir defa telefonum kendi kendine kapanırken 3 gündür hic boyle bur sorunla karşılaşmadım.

Umarım sizlerin telefonunda da ise yarar...

• Sadece bundan dolayı servise göndericekseniz göndermeyin , çözüm bulmaya çalışmak lazım derim..
    Aynı sorunları yaşadım sık sık kapanıyordu , geçen sene nisanda almıştım ama şu an tamamen kesildi.
    Pilden olabilir , MicroSd karttan , programlardan olabilir..Hatta belki baz istasyonundan çekimle alakalı
    bile olabilir , neden çünki 1 ay boyunca denedim bir caddede arabayla aynı yerden geçerken telefon
    aynı yerde kapanıyordu alakası yok diyceksiniz ama aynen böyle oldu , güncelleme yaptım Android
    yükselttim , Sd kartı filan değiştim sorun yok aylardır...Bir de bataryayı tam bitirip sıfırlayıp öyle şarj
    etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.....daha iyi gidiyor sanki pil..
  • benimde konuşurken konuşma bitiyor.3. dk.5.dk kapanıyor.bazen kapanmıyor ama genelde konuşurken kapanıyor.

değiştirip başka aldım onda da aynı sorun var.konuşurken kapanması insanı sinir ediyor.acaba sim kart mı arızalı diye düşünüyorum.

aslında kullanım ve akıcılık bakımından memnunum ama kapanması artık bıktırdı.2 telefonda da konuşurken konuşma sonlanıyor.

telefon kapanmıyor sadece konuşma sonlanıyor.varmı fikri olan.
  • Güncel :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technological -- 24 Şubat 2016; 21:40:36 >
  • hattı 3 g ye açtırdım ama konuşurken konuşmanın kapanma sorunu devam ediyor.sim kart kesik diye olabilir.

4,5 g olayı yüzünden hiç bir yerde sim yok.sim değiştiği zaman durum hakkında bilgi vereceğim.
  • bu sorun bendede var. Sorunu olan arkadaşlar çözdü mü acaba ?
  • Yil 2017 30 Haziran

Sd kart ara sira çıkıyor veya bicimlendir diyor.

Sim ara sira cikiyor bir anda geri geliyor.

Ve masada dururken bile bazen kendi kendine kapaniyor.

3yildir kullaniyorum bu yil basimi cok ağrıttı varsa çözüm oneri alirim.

• aynısı bende de oluyor. Sorunu çözebilen oldu mu?
  • hafıza kartını çıkartın kart içinde virüsten kaynaklı dır kartın içindeki dosyaları tamamen silin ve yeniden takın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.