Şimdi Ara

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (998. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.152
Cevap
151
Favori
679.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9969979989991000
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Otomatik baslatma yoneticisi programini acin ve (kullaniyorsaniz) whatsapp, periscope ile instagram haricindeki tum programlari durdurun. Hatta instagrami bile durdurun diyecegim ama programdan mesaj gelmez o zaman. Whatsapp'ı durdurmayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 7 Ocak 2017; 16:37:35 >
  • robotica R kullanıcısına yanıt
    O programi zaten kullaniyodum wp harici kapali zaten

Niye boyle kasmaya basladi vadesi mi doluyor acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan amca

Sayın ZF6 kullanıcıları,
    Telefonunda sim gps hafıza kartı görmememe vb donanım sorunu yaşayanlar,(telefonun garantisi bitmişse, çünkü arkadan bakınca sağ tarafta alttan ikinci vida üzerinde etiket var))arka kapağı çıkartıp iç kapaktaki 13 adet vidayı söktükten sonra batarya soketini çıkarırıp 25-30 saniye bekleyip sonra takarsanız görmeyen donanım görülüyor.
    Olaki başka bir donanımı görmedi işlemi tekrar edin düzeliyor.
    Hala olmaz ise bu sefer sol tarafta bios pilinin soketi var(kırmızı siyah kalblolu)onu da çıkarıp bekledikten sonra önce biosun soketi sonra pilin soketini takarsanız sorun çözülüyor.
    Test için hesap makinasında .12345+= e basarak testleri yapabilirsiniz.

benim gps neredeyse 30 saniyede bir kendini yeniliyor. bunu yapsam çözülürmü acaba ? sırf şu gps yüzünden yeni telefon alıcam. kıyamıyorumda 10 numara teleffonum var ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Daha evvelden telefonun ekranını kırdım ve değiştirdim, hatta geri sayfalarda yazmıştım. 20 gün kadar önce telefonu elimden düşürdüm, çok yüksekten düşmedi ancak ekranın yapışkanı aktifliğini yitirmiş, ekran ayrıldı yerinden ve dokunmatik filmini yırttım.

Servise gönderdim bir klasik olarak "ekran kırık, 325 tl onarım bedeli". Telefoncuları gezdim en ucuz ekrana 140 tl dediler, tamirle beraber 210 tl.

İş başa düştü, n11'den en ucuz satan satıcıdan ekran istedim, 88 lira kargo dahil geldi taktım, yine telefonu kullanmaya başladım. O bozuluyor ben yapıyorum, bakalım nereye kadar gidecek böyle.

Yalnız ekranda ASUS logosu yok. En tepeye logo basmamışlar.

Reklama girmeyecekse satıcı şu:http://urun.n11.com/ekran/asus-zenfone-6-lcd-ekran-citali-panelli-orjinal-full-P125983505

Hocam bende aynı sıkıntıyı yaşadım burada çerçeveli ekrana 150 tl çektiler gitti gidiyor dan 80 e aldım taktım fakat merkezin biraz sağındaki kısın çalışmıyor,siz şanslısınız (:

• hadjibekir H kullanıcısına yanıt
    Format vakti. :)
  • Arkadaşlar selam;

Benim telefonun ön cam tuz buz oldu. Nerede yaptırıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HazzaR -- 10 Ocak 2017; 9:58:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HazzaR

Arkadaşlar selam;

Benim telefonun ön cam tuz buz oldu. Nerede yaptırıyoruz

İster servise gönder uçuk parayla yaptır yada 80 100 liraya bulduğun ekranı taktir istanbul da rahat bulunur orada yaşıyorsan yoksa aliexpers vs yerden getirirsin.
  • Gitti gidiyor da 80tl gibi bir fiyata alip takabilirsin
  • Ekranin sol altinda beyaz nokta var servise yollasam mi acaba
  • to1ga T kullanıcısına yanıt
    Çok severek kullandığım telefonum son güncellemelerden sonra sorunlar çıkarmaya başlamıştı. Geçen yaz iç ekran kırılınca komple çıtalı ekran alıp taktım ve telefon çalışır hale geldi.
    Yaşımdan dolayı yakın gözlükle bile okumakta zorlanıyorum küçük ekranlı cihazları. Neyse sonrasında GPS çalışmamaya hoparlör cızırdamaya simleri görmemeye(çift hat kullanıyorum)başladı.
    Kırk senelik elektronik tecrübemle sistemi fabrika ayarlarına döndürüp batarya ve bios pilini devreden çıkarıp yeniden toplayınca sorunlar düzeldi.
    Malum cihazımız x86 tabanlı İntel işlemci, hatırlarsanız PC çalışırken ps2 maus klavye veya seri porta bağlı bir donanımı çıkarıp tekrar takarsanız görmez pc yi yeniden başlatmak gerekir.
    Aklıma buradan geldi denemek ve olumlu netice aldım sizlerle o sebeple paylaştım..
  • ekran degisimi icin gonderdim adamlar sanki cakma ekran takmışlar telefonun safti kaymış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar eşimin telefonu garantiye yollamıştık, garantiden android 5 ile yollamışlar fakat tango'da arama geldiği zaman ekrana görüntü gelmiyor, veya geç tepki veriyor, donuyor vs. Eski sürüm bir tango buldum, yükledim, durum yine aynı. Android düşürmeden çözmenin yolu var mı?
  • orhan amca kullanıcısına yanıt
    Paylaşımınız için teşekkür ederim. Ancak vidaları sökmeye korkuyorum. Kolay ayrılıyormu panel ilk defa yapacağım çünkü.
  • Dostum rahatlıkla yapabilirsin istersen youtube'da videoları da var oradan bakıp yapabilirsin
  • Emeğine sağlık kardeşim çok ama çok teşekkürler güzel konu olmuş 5.0 dan 4.4.2 ye geçtim sorun yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonuldostu82

Emeğine sağlık kardeşim çok ama çok teşekkürler güzel konu olmuş 5.0 dan 4.4.2 ye geçtim sorun yaşamadım.

Hocam 4.4.2'den memnun musunuz? Zenfone 6 için en stabil ve şarjı uzun giden sürüm bu mudur? Değilse hangisi acaba? Eşimin telefonunun gelecek ay garantisi bitiyor, bende son defa bir sürü sorun nedeniyle garantiye gönderdim, dönünce en uzun şarj hangi sürümdeyse onu yükleyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşimin telefonunu bu nedenlerle servise gönderdim, bakalım neler olacak...

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

• robotica R kullanıcısına yanıt
    aynen benimde ilk cihazlardan pilde hiçbir azalma olmadı 1 2 gün 4 saat ekran

• quote:

Orijinalden alıntı: MesutBY

quote:

Orijinalden alıntı: gonuldostu82

Emeğine sağlık kardeşim çok ama çok teşekkürler güzel konu olmuş 5.0 dan 4.4.2 ye geçtim sorun yaşamadım.

Hocam 4.4.2'den memnun musunuz? Zenfone 6 için en stabil ve şarjı uzun giden sürüm bu mudur? Değilse hangisi acaba? Eşimin telefonunun gelecek ay garantisi bitiyor, bende son defa bir sürü sorun nedeniyle garantiye gönderdim, dönünce en uzun şarj hangi sürümdeyse onu yükleyeceğim.

Hocam cihaz arkadaşımındı şarj sorunu ve donma vardı 2 defa 5.0 ı yükledim sorunlar devam ediyor dedi bende 4.4.2 yi yükledim şimdi memnun 5.0 dan daha iyi diyor tabi ben kullanmadım için çok fazla bir şey diyemeyeceğim

• Jely Bean'den (1.17.40.16) Lollipop'a güncelleme şansımız yok mu bir şekilde?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9969979989991000
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.