DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
20.150
Cevap
182
Favori
629.625
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Asus >> ★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      730 Mesaj
      05 Şubat 2016 20:00:37

Direk video ile cevap vereyim size birebir tatbik ederseniz zaten bir sıkıntı olmaz.

https://www.youtube.com/watch?v=PmtGeAtmDng

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GA-H55M-S2V -- 5 Şubat 2016; 20:00:58 >
      |
      |
      KdrBrknt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      50 Mesaj
      05 Şubat 2016 20:16:45
      quote:

Orijinalden alıntı: GA-H55M-S2V

Direk video ile cevap vereyim size birebir tatbik ederseniz zaten bir sıkıntı olmaz.

https://www.youtube.com/watch?v=PmtGeAtmDng

Teşekkür ederim

• Er
      2 Mesaj
      06 Şubat 2016 00:35:18

Hocam inşallah halletiniz sorunu.Bende lolipop 3.24.40.87 sürümündeyim ve can sıkıcı sorunlar yaşıyorum. (örnek:Telefon çekmeyen bir yerden geçerken metro marmaray gibi tekrar çeken bir yere ulaştığımda telefonu yeniden başlatmadığım sürece hiç bir şekilde şebeke kendine gelmiyor hard reset vs. herşeyi yaptım .%15 altına düştüğün de pil simgesi çıkıyor ve asla gitmiyor 2. sorun olarak ilk yazdığım sorun kadar can sıkıcı olmasa da ). V2.21.40.39 söylediğiniz bu sürüme geri dönüş yapacağım bende siz geri dönüş yaptınız mı izlenimlerinizi aktarabilir misiniz.Nerede gördüm hatırlamıyorum ama en fazla pil dayanıklılığı bu versiyonda diye birşey görmüştüm sanki hiç bir fikrim ve iddiam olmamakla beraber.Denediyseniz ilk izlenimlerinizi bizimle paylaşır mısınız? Stabil bir lolipop gelene kadar kitkata geri dönüş yapıyorum bu mesajımdan sonra işlemlere başlıyorum bir sorun çıkmaz ise detayları kullandıkça yazıp herkes ile paylaşırım.İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !MACHETE! -- 6 Şubat 2016; 0:55:30 >
      |
      |
      KdrBrknt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      406 Mesaj
      06 Şubat 2016 15:11:42
      Dün gece sorunsuz bir şekilde cihazımı şarj ettim fakat şimdi şarj almıyor düşme vs. olmadı acaba sorun sokette midir arkadaşlar?

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
    • Yüzbaşı
      406 Mesaj
      06 Şubat 2016 15:27:01
      Telefon kapalıyken şarj cihazını takınca şarj aldığına dair bir titreme oluyor telefonda ekrana batarya işareti geliyor ama şarj ilerlemiyor bomboş duruyor ayrıca.
      |
      |

• Yüzbaşı
      730 Mesaj
      06 Şubat 2016 15:48:31

Bana sokette gibi geldi zarar görmüş anlattığınız duruma göre açıkken şarj olmuyorsa servise gönderin. Birde başka şarj aleti varsa onunla deneyin.Kullandığınız priz topraklı ve değil veya düzegün V: veremiyorsa sıkıntı oluyor benimde eski bir telefonumda bir arkadaşımın evine gitmiştim en başta şarj olduğunu farkettim sonrasında telefon ısınmıştı elime aldığımda bi 1 saat sonra fişten çektim ne yaptıysak olmadı şarj.
      |
      |
      jAkz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      406 Mesaj
      06 Şubat 2016 17:07:17
      quote:

Orijinalden alıntı: GA-H55M-S2V

Bana sokette gibi geldi zarar görmüş anlattığınız duruma göre açıkken şarj olmuyorsa servise gönderin. Birde başka şarj aleti varsa onunla deneyin.Kullandığınız priz topraklı ve değil veya düzegün V: veremiyorsa sıkıntı oluyor benimde eski bir telefonumda bir arkadaşımın evine gitmiştim en başta şarj olduğunu farkettim sonrasında telefon ısınmıştı elime aldığımda bi 1 saat sonra fişten çektim ne yaptıysak olmadı şarj.

Hocam çok garip ama telefon kapalıyken şarj cihazını takınca titriyor telefon batarya işareti geliyor karışmayınca kendiliğinden kapanıp açılıyor falan ama şarj oluyor makine. PC USB denedim olmadı kablo değiştirdim olmadı adaptör değiştiremedim ama henüz.
      |
      |

• Onbaşı
      21 Mesaj
      06 Şubat 2016 17:11:59
      z002 var güncelleme dosyalarını indiriyorum telefon görmüyor elimdeki telefon asustan değişimle geldi önceki telefona lollipop yüklemiştim fakat buna bir türlü yükleyemedim söylediğiniz yöntemleri denedim neden görmediği hakkında bir fikri olan var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      112 Mesaj
      06 Şubat 2016 20:58:48

Servis konusunda haklısın geçen hafta telefon yolladık ekranı sol alt köşeden kalkıyordu vatanbilgisayar vasıtası ile yolladık 10 gün dolmadan geldi ve telefonun metal anten kısmını da değiştirip geri yollamışlar bunu nüzerine aynı sorun bendede vardı bende telefonumu yolladım bakalım nasıl olacak 03.02.2016 tarihinde vatan trabzon şubesine teslim ettim telefonu beklemedeyim :D
      |
      |
      GA-H55M-S2V kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      308 Mesaj
      06 Şubat 2016 22:17:36

Aynı şey bende de var. Ne işe yarıyor bu gri çubuk?

|
      |
      HankMoodies kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1142 Mesaj
      06 Şubat 2016 22:41:32

Arkadaşlar, herkese merhaba. Geçen sene (ekim 2014) teslim alıp o zamandan beri yaklaşık 1,5 senedir kullandığımız 2 adet Zenfone 6 halen sorunsuz kullanımda. Biz radyo normal çalıştığı için en son güncellemeleri yapmayıp, halen WW_3.23.40.52 sürümü kullanıyoruz 2 telefonda da. Kullanım ve pil performansında değişiklik yok, şarj süresi minimum 30-36 saat, çoğunlukla 48 saat. Yani 2 gün kullanıp, 2. günün gecesinde şarja takıyoruz. Telefonda kasma,donma vb. hiç bir sorun yok. (Maşallah diyeyim. )

Zaman zaman arkadaşların WW_3.23.40.52 sürüme dönmek istediğini görüyorum. Bu arada radyo ile de ilgili sorunlar var. Çalışan radyo apk sı acaba sizlerin son yüklediği sonu 78 veya 87 ile biten sürümlerle uyumlu olabilir mi? Denemek isteyen arkadaşlar mesaj atarsa apk yı deneyelim, eğer işe yararsa ana sayfaya yükleriz.

Ayrıca WW_3.23.40.52 sürümü de bir arkadaşım için gerekliydi, biraz arayınca internette buldum, ancak UL-ASUS_T00G-WW-3.23.40.52-user.zip ile UL-ASUS_T00F-WW-3.23.40.52-user.zip arasındaki fark nedir? Benim bulduğum dosya T00F olanı. Bu bizimkine aynen uyuyor mu? Yoksa T00F olandaki F harfini G ile değiştirmek gerekir mi?

Eğer sorun olmazsa linki paylaşırım, indirip başka bir yere yükleyebilirsiniz, yine kaybolmaz.
      |
      |
      Bahsedilenler: Cenkay KESER , GA-H55M-S2V

• Yüzbaşı
      582 Mesaj
      06 Şubat 2016 22:55:54

şimdi dikkat ettim yok olmuş kendi başına.

|
      |
      tufan1990 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam Profilim
      # Akeno Himejima #
    • Yarbay
      2892 Mesaj
      06 Şubat 2016 23:08:34 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: jass

Arkadaşlar, herkese merhaba. Geçen sene (ekim 2014) teslim alıp o zamandan beri yaklaşık 1,5 senedir kullandığımız 2 adet Zenfone 6 halen sorunsuz kullanımda. Biz radyo normal çalıştığı için en son güncellemeleri yapmayıp, halen WW_3.23.40.52 sürümü kullanıyoruz 2 telefonda da. Kullanım ve pil performansında değişiklik yok, şarj süresi minimum 30-36 saat, çoğunlukla 48 saat. Yani 2 gün kullanıp, 2. günün gecesinde şarja takıyoruz. Telefonda kasma,donma vb. hiç bir sorun yok. (Maşallah diyeyim. )

Zaman zaman arkadaşların WW_3.23.40.52 sürüme dönmek istediğini görüyorum. Bu arada radyo ile de ilgili sorunlar var. Çalışan radyo apk sı acaba sizlerin son yüklediği sonu 78 veya 87 ile biten sürümlerle uyumlu olabilir mi? Denemek isteyen arkadaşlar mesaj atarsa apk yı deneyelim, eğer işe yararsa ana sayfaya yükleriz.

Ayrıca WW_3.23.40.52 sürümü de bir arkadaşım için gerekliydi, biraz arayınca internette buldum, ancak UL-ASUS_T00G-WW-3.23.40.52-user.zip ile UL-ASUS_T00F-WW-3.23.40.52-user.zip arasındaki fark nedir? Benim bulduğum dosya T00F olanı. Bu bizimkine aynen uyuyor mu? Yoksa T00F olandaki F harfini G ile değiştirmek gerekir mi?

Eğer sorun olmazsa linki paylaşırım, indirip başka bir yere yükleyebilirsiniz, yine kaybolmaz.

Güncelleme görmeme sorunlarını nasıl çözeceğini ilk mesajda belirttim, daha önce bunu çözmek için 50-60 sayfa önce denemeler yapıp vermiştik. Radyo sorununa şimdiye kadar çözüm bulamadım wipe cache vs. kısa süreli çözümler oldu. Çalışan radyo apk diye bir yol yok. Başlarda konuya eklemiştim ama zaman ilerledikçe bir işe yaramadığını görünce geri kaldırdım.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    • Yüzbaşı
      582 Mesaj
      06 Şubat 2016 23:11:56
      modern combat 5 telefonumuz ile uyumlu hale gelmiş.

|
      |

Steam Profilim
      # Akeno Himejima #
    • Teğmen
      170 Mesaj
      06 Şubat 2016 23:34:53
      Arkadaşım sorun olmadığını belirttiği bu model telefonu bana 500.00 TL ye verebileceğini söyledi.

Ederi bumudur ?

Alınırmı acaba ?
      |
      |

• Binbaşı
      1142 Mesaj
      07 Şubat 2016 00:00:17

Benim anlatmaya çalıştığım şeyler farklıydı ama.

Arkadaşımda güncelleme sorunu yok. Güncellemek istediği versiyon siteden kaldırılmış. Benim bulduğumda T00F yazıyor. T00F ile T00G arasındaki fark nedir? İkisi de kullanılabilir mi bizim telefonlara? Bende UL-ASUS_T00F-WW-3.23.40.52-user.zip dosyası var. İsteyen var mı diye sordum. Ayrıca bu dosyadaki radyo proramı çalışıyor. Şu anda radyosu çalışmayanlardan denemek isteyen varsa ona gönderebilirim, deneme yapabilir.

Söylemeye çalıştığım bunlardı. Bizim evdeki 2 telefonda sorun yok. Ben sorunu olanlara yardım etmek için yazmıştım.
      |
      |
      Cenkay KESER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2605 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Adolf Mogolo

07 Şubat 2016 09:09:28
      sarj adaptörü bozuldu nereden bulurum

|
      |

• Yarbay
      2892 Mesaj
      07 Şubat 2016 10:04:00 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Adolf Mogolo

quote:

WW_3.23.40.52 surumundr otomatik baslatici var mi arka planda ki gereksiz uygulamaları kapatacak

Tüm lollipop yani 3 ile başlayan sürümde başlangıçta çalışan programları kapatma özelliği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenkay KESER -- 7 Şubat 2016; 15:53:24 >
      |
      |
    • Teğmen
      194 Mesaj
      07 Şubat 2016 15:49:27
      Arkadaslar telefonun on kamerası cok kotu acaba bır ayar var mı yapılacak ¿

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2892 Mesaj
      07 Şubat 2016 15:55:48 Konu Sahibi
      quote:

Benim anlatmaya çalıştığım şeyler farklıydı ama.

Arkadaşımda güncelleme sorunu yok. Güncellemek istediği versiyon siteden kaldırılmış. Benim bulduğumda T00F yazıyor. T00F ile T00G arasındaki fark nedir? İkisi de kullanılabilir mi bizim telefonlara? Bende UL-ASUS_T00F-WW-3.23.40.52-user.zip dosyası var. İsteyen var mı diye sordum. Ayrıca bu dosyadaki radyo proramı çalışıyor. Şu anda radyosu çalışmayanlardan denemek isteyen varsa ona gönderebilirim, deneme yapabilir.

Söylemeye çalıştığım bunlardı. Bizim evdeki 2 telefonda sorun yok. Ben sorunu olanlara yardım etmek için yazmıştım.

T00F de T00G ortak yazılım kullanıyorlar. Yani bir telefon T00G güncellemesini görmüyorsa dosyasının adını T00G olarak değiştirince sorun olmuyor. Güncelleme dosyaları birebir aynı, build.prop verileri dahi aynı. Dosyalar MD5 değerlerine kadar aynı. Radyo nasıl diğer sürümde çalışıyor pek anlamadım ama deneyip çalışıyorsa bilgilendirme yaparım.
      |
      |

Reklamlar
Erkek yüzük modelleri
SEO
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,031
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.