Şimdi Ara

Asus Zenfone 5z [ANA KONU] Artık buradan devam (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.621
Cevap
29
Favori
99.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9 sürümüne dönmek isteyenler için asus kolay downgrade imajı yayınlamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ofem

9 sürümüne dönmek isteyenler için asus kolay downgrade imajı yayınlamış
    Güzel düşünmüşler. Bence gerek yok.

• maximilanos kullanıcısına yanıt
    Buglar var malesef. Otomatik ses kaydı çalışmıyor hard reset atsamda düzelmedi bazen kaydediyor bazen etmiyor

• quote:

Buglar var malesef. Otomatik ses kaydı çalışmıyor hard reset atsamda düzelmedi bazen kaydediyor bazen etmiyor
    Bende öyle bir sorun yok. Aynı sürümde sende olup bende olmaması çok ilginç.

Arka planda şarjı sömüren bir servis öğrendim ve devre dışı bıraktım. Facebook Services

Asus Zenfone 5z [ANA KONU] Artık buradan devam

• Ekranımda ghost screen mevcut acaba servise gondersem ne islem olur ayrıyetten naptıysam 3 saat ekran suresinide gecemiyorum en son care telefonu satacam

• UmtqnR kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorun bende de vardı servise gönderdim ekranı ve bataryayı ücretsiz değiştirdiler.

• UmtqnR kullanıcısına yanıt
    Nakit 1250 veririm hocam 😎😬

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UmtqnR

Ekranımda ghost screen mevcut acaba servise gondersem ne islem olur ayrıyetten naptıysam 3 saat ekran suresinide gecemiyorum en son care telefonu satacam
    Geçmiş olsun. Servise gönderin. Ücretsiz gerekeni yaparlar. Asus servisi iyi.

• duwar kullanıcısına yanıt
    Peki servise nasıl göndereyim anlasmalı kargo vs varmı cihazı vatandan almıstım onlar üzerindenmi göndereyim

• quote:

Orijinalden alıntı: UmtqnR

Peki servise nasıl göndereyim anlasmalı kargo vs varmı cihazı vatandan almıstım onlar üzerindenmi göndereyim
    Vatan üzerinden göndermende fayda var. Daha güvenilir olur.

Bence zaman kaybından başka birşey değil.

• Pttavm üzerinden aldığım doa cihazı zenfone 5z nin ses tuşları bozuldu . Asus rma da forum doldurdum iki gün sonra UPS kargo geldi ürünü evimden aldı . Ses tuşları ile beraber bataryayı da yazmıştım az gidiyor diye dedim değişirlerse parayla razıyım dedim . Bir buçuk hafta sonra ürünüm batarya ekran ve ses tuşları ücretsiz bir biçimde değişmiş şekilde geldi . Ekranla ilgili birşey yazmamıştım ama sagolsunlar ve ücret istenmedi . Bu kadarını beklemiyordum teşekkürler Asus .

• merhaba arkadaşlar asusun kendi sitesinde android 10dan memnun kalmayanlar ve android 9 dönmek isteyenler için bir rom yayınlandı isteyen 9 tekrar dönüş yapabilir.

Sürüm Android Q downgrade to P
    2019/12/261.72 GBytes
    ASUS ZenFone 5Z Software downgrade from Android Q to Android P for WW SKU only*. Please follow steps and ensure to backup data before the downgrade.
    ※ Before you start the downgrade, please make sure all pictures, important data finished the backup.
    The downgrade process will erase all data to be a new system. ASUS company would not not be responsible for the risk of data loss.

Steps of Update:
    1. Download the firmware to internal storage.
    2. Remove Google Account.
    3. Pull down the quick setting list.
    4. The system will pop up a message which detected a firmware update info.
    5. Execute the downgrade firmware file.

* If you skip step 5, and you don't know how to trigger the downgrade process again. Please reboot the system, and the downgrade info will pop up again.

*How to know the device model?
    Path: Settings->About-> Model number
    Example: ASUS PadFone2
    **How to know the device software version?
    Path: Settings->About-> software information->Build number
    Example: CHT_PadFone2-user-10.4.17.15-UpdateLauncher
    *System upgrade may cause part of data missing, please backup your important data before system upgrading.

yararlanmak isteyenler için link:https://www.asus.com/tr/Phone/ZenFone-5Z-ZS620KL/HelpDesk_BIOS/Asus Zenfone 5z [ANA KONU] Artık buradan devam

• Sırf avrupa ses kısıtlamasını 10 sürümünde aşamadığım için 9 sürümüne düşürebilirim. Bunu aşmayı bulana artık ödül falan vermeyi düşünüyorum

• Derken avrupa ses kısıtlamasının android 10 sürümümde çözümünü buldum, hemen kendimi ödüllendirmeliyim

• quote:

Derken avrupa ses kısıtlamasının android 10 sürümümde çözümünü buldum, hemen kendimi ödüllendirmeliyim
    Nasıl?

https://tr.aliexpress.com/item/32411678287.html

Şöyle kaliteli ve kısa ses uzatma kablosu alacağız ama 3 pin olacak 4 pin asla olamyacak. Ve ya mikrofonsuz 3 pin kulaklık olacak. Uzatma kablosunu önce kulaklığa bağlıyoruz sonra ses jakını telefona yavaş yavaş takıyoruz. Ağır çekimde takınca avrupa ses kısıtlaması tek denemede kalkıyor. Telefon mikrofonlu aygıt tespit ederse avrupa ses kısıtlaması kalkmıyor. Mikrofonsuz kulaklık tespit ederse avrupa ses kısıtlaması kalkıyor.

8 ve 9 sürümünde 4 pin mikrofonlu kulaklıkta bu yöntemi yapmanıza gerek yok söylediğim 10 sürümünde geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofem -- 8 Ocak 2020; 15:17:56 >
  • Şu telefonda bir de 5G olsa evladiyelik cihaz.

Snapdragon ve sade bir arayüz ile neler yapılabileceği ortada

Vestel, GM feyz alsın biraz
  • https://www.youtube.com/watch?v=nxcOP2-n_Ds

Telefonun kulaklık performansını beğenmeyenler ve avrupa ses kısıtlamasını kaldırmak isteyenler bu videoya bakabilir.
  • Merhaba ,
    LG v20 den zenfone 5z geçiş yaptım.Sizlerden 2 bilgi isteyeceğim.Bem bulamadım.
    1. Telefon kilitlendiğinde saat in ekranda görünmesini istiyorum. Lg de on screen Display diye geçiyordu. Ben bulamadım bilen varsa veya bir uygulama varsa yazarsınız memnun olurum.
    2. Uygulama indirdiğinizde ana ekranın yanına atıyor .Kullandığım bir sürü uygulama var nasıl alfabedik sıra yapabilirim.
    Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.