Şimdi Ara

Asus Zenfone 5z [ANA KONU] Artık buradan devam (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.621
Cevap
29
Favori
99.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bi çözümü yok mu bunun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyasiyabend

Sistem geliştirici özelliklerini açtığım da en son bende öyle oluyordu.

Alıntıları Göster
    bi çözümü yokmu bunun

• Asus'un sitesinden link kaldırılmış. Umarım, bahsettiğiniz sorunları gidermek içindir. Resmi olarak ne zaman yanınlanacak aceba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fıfa

bi çözümü yokmu bunun

Alıntıları Göster
    Hocam sistemden geliştirici seçenekleri açıksa kapat bi olacak mı bende öyle sorun oldumu öyle yapıyordun sorun gidiyordu, dene olur belki.

• Herkese iyi forumlar, bende Asus zenfone 5z kullanıcısıyım. Daha alalı 1 hafta oldu, telefondan çok memnunum ama telefon boştayken bile ramin 4gb'ı kullanılıyor. Bu fazla değil mi? 6gb'lık telefon 4gb sürekli kullanımda nedeni nedir? Normalmidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyasiyabend

Hocam sistemden geliştirici seçenekleri açıksa kapat bi olacak mı bende öyle sorun oldumu öyle yapıyordun sorun gidiyordu, dene olur belki.

Alıntıları Göster
    eyvallah işe yaradı

• İstip53 İ kullanıcısına yanıt
    4 Gb cok fazla. Ben max 2.9 gordum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nasıl çözerim bu sıkıntıyı
  • İstip53 İ kullanıcısına yanıt
    Arka planda calisan uygulamalara bakmalisin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • barissaritas kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu ilk aldığım günden beri aynı kullanmadığım uygulamaları devredışı bıraktığım halde sonuç aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstip53

Herkese iyi forumlar, bende Asus zenfone 5z kullanıcısıyım. Daha alalı 1 hafta oldu, telefondan çok memnunum ama telefon boştayken bile ramin 4gb'ı kullanılıyor. Bu fazla değil mi? 6gb'lık telefon 4gb sürekli kullanımda nedeni nedir? Normalmidir?
    Benim de 4gb larda.onemli olan performans ve pile etki edip etmedigi

• technoB T kullanıcısına yanıt
    Pile etki etmedi, pilden memnunum, performansta da Bi sıkıntı yok ama pubg açılış hızı yavaş gibi geldi ve oyun içi de arada sırada kasılma oluyo. Rami bence fazla kullanıyor gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstip53

Pile etki etmedi, pilden memnunum, performansta da Bi sıkıntı yok ama pubg açılış hızı yavaş gibi geldi ve oyun içi de arada sırada kasılma oluyo. Rami bence fazla kullanıyor gibi
    Mobil yoneticide ram kullanimi daha dusuk gosteriyor.2.8 benim suan.pubgde de son grafik ayarlarinda oynadim baya isindi.kasilma yok gibi ama.one plus kullananlar pubgde cok isinma olmuyor diyor anlamadim valla

• Herkese merhaba. Bu telefonu almayı düşünüyorum. Asus Mobile Türkiye'den çekildi. Telefona yazılım desteği devam ediyor mu? Birde cihazın kronik sorunu var mı?
  • maximilanos kullanıcısına yanıt
    Çekildiğini nereden duydunuz hocam kronik bir sorunu yok cihazın temmuzdan beri onsiparis ile aldım cihazdan son derece memnunum. Oyun da oynadığım zaman oldu, bı kere bile pişman etmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: maximilanos

Herkese merhaba. Bu telefonu almayı düşünüyorum. Asus Mobile Türkiye'den çekildi. Telefona yazılım desteği devam ediyor mu? Birde cihazın kronik sorunu var mı?
    Asus mobilin cekilme durumu yok.Sony ile ilgili bir haber okuduysaniz ordan yanlis aklinizda kalmis olabilir cunku onlar cekildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technoB -- 6 Ocak 2019; 23:10:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: technoB

Asus mobilin cekilme durumu yok.Sony ile ilgili bir haber okuduysaniz ordan yanlis aklinizda kalmis olabilir cunku onlar cekildi

Alıntıları Göster
    İlk olarak Vatan bilgisayardan öğrendim onlar öyle söyledi. Daha sonrada çevremden birkaç kişiden daha duydum

• quote:

Orijinalden alıntı: maximilanos

İlk olarak Vatan bilgisayardan öğrendim onlar öyle söyledi. Daha sonrada çevremden birkaç kişiden daha duydum

Alıntıları Göster
    https://www.log.com.tr/asus-tan-sevindirici-zenfone-akilli-telefon-aciklamasi/ yeni bir aciklama bu.giris ve orta seviye cihaz cikarmayacaklarini acikladilar sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technoB -- 7 Ocak 2019; 1:41:7 >

• bu yeni güncelleme ne zaman gelicek bilgisi olan var mı ?

• Android 9 hayal kırıklığı oldu bence, pil de iyileştirme olacak şu bu haberleri dolandı ancak pil sürem çok azaldı, umarım güncelleme ile düzeltirler.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.