Şimdi Ara

Asus Zenfone 5z [ANA KONU] Artık buradan devam (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.621
Cevap
29
Favori
99.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iliqueur

Arkadaşlar yok mu yardımcı olacak?

Alıntıları Göster
    Hesap makinesinde .12345+= yapıp açılan menüde tek teste tıklayın orda mikrofon 1 2 3 diye seçenekler var denersiniz tek tek.Hesap makinesi tabi asusun kendi hesap makinesi olmalı bloatware olan.
  • teşekkürler hocam, sorun yok :)
  • https://www.asus.com/tr/Phone/ZenFone-5Z-ZS620KL/HelpDesk_BIOS/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Android 9 pie yükledikten sonra format attım cihaz daha stabil oldu pili yeni test ediyorum bildirim ekranı güzel olmuş mobil yöneticide performans modu kalkmış sd845 li bi cihaz için gerek yok bence asusun orjinal klavyesinde harfler doğru basmadı bende swiftkey yükledim normal çalışıyo arayüzde bazen gecikme oluyo düzelir ama güncellemeyle format atmanızı kesinlikle öneririm kamera olarak çok fark yok gibi ses tuş bildirimi yana alınmış iPhone x teki gibi alt bar gelmiş deneyimledikçe yazacam

• Beyler kulaklıkta eskiden müzikte bass vurduğu zaman hatırlarsanız ses kısılması olurdu

Şuan bu sorun ortadan kalkmış kulaklık baya iyi çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: canobeg

Beyler kulaklıkta eskiden müzikte bass vurduğu zaman hatırlarsanız ses kısılması olurdu

Şuan bu sorun ortadan kalkmış kulaklık baya iyi çalışıyor
    bende devam ediyor :(
  • Whatsapp kamerası ile selfie çekince turuncu yapıyor mu kontrol eder misiniz ? Fotoğrafı çekene kadar düzgün çekince turuncu oluyor.
  • iliqueur kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hesap makinesinde .12345+= yap çıkan menüde tek test dedikten sonra 1,2,3 mikrofon var onları sırayla test et. Benim 1. mikrofon iyi çalışıyor ancak 2 ve 3 zayıf kalıyor. Sende testi yaptıktan sonra sorun varsa çözüm öyle ararsın.
  • erlkrkmz E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, dediğiniz gibi biraz daha zayıf görünüyor onlar ama sanırım normali bu. Zaten konuşma sırasında veya pubg oynarken pasif o mikrofonlar, nedendir bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: zett89

Whatsapp kamerası ile selfie çekince turuncu yapıyor mu kontrol eder misiniz ? Fotoğrafı çekene kadar düzgün çekince turuncu oluyor.
    Hocam bende hem önde hem arkada yapıyor ama olay turuncu yapma değil.Renkler sıcaksa soğuk soğuksa sıcak yapıyor ama b*kunu çıkarıyor o yüzden bir ihtimal kasıtlı olarak konulan renk sıcaklığı dengeleme özelliğiyse bile bu güzel değil.Normalken renkler falan bi anda tupturuncu oluyo foto.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pie neden gelmiyor hala? Sitede var ama OTA'dan bekliyorum
  • Asus Zenfone 5 ile arasında çok fazla performans farkı var mı, yani 1.300 - 1.500 TL fiyat farkına değer mi?
    Fazla oyun oynamıyorum
  • Android 9 u yükledikten sonra factory Reset yapan yine de bazı uygulamalarda sorun yaşayan var mı? Mesela yapı kredi uygulamasında altta devam butonu çıkmıyor bazen bi de gelen aramalarda arama ekranı çıkmıyor telefon iconuna basmam gerekiyor factory Reset yapmadım ondan şüpheleniyorum.

• mr.jk M kullanıcısına yanıt
    Bence vardır sonuçta 5z de snapdragon 845 var . 5 de snapdragon 636 var.en yeni işlemci 855 den sonra gelen en iyi işlemci. 855 zaten daha çok yeni zaten. Hem de işlemci hızı 5z de 4 çekirdeğinde 2.8 ghz. 5 de tüm çekirdekler 1.8 ghz.fiyat farkına bence değer . Çünkü asusun amiral gemisi zaten 5z.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Android 9 pie yi otomatik yükleme gelmeden indirip yüklesek arasında bir fark var mı acaba, iyileştirme yapıp öyle mi güncellemesi çıkıyor.

• İndirip yükledim çok da farklılık yok navigasyon olayı güzel olmuş.

• selfie çekerken düğmeyi yukarı kaydırıp sayaçı kuruyorum mesela 5 saniye ye ama elimi çektikten sonra hemen çekiyor sizde de böyle bir sorun var mı yoksa ben mi yapamıyorum varsa yeni güncelleme ile düzeltilmiş mi bilgilendirirseniz sevinirim

• OTA'dan verilmeye başlanmış güncelleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: fıfa

selfie çekerken düğmeyi yukarı kaydırıp sayaçı kuruyorum mesela 5 saniye ye ama elimi çektikten sonra hemen çekiyor sizde de böyle bir sorun var mı yoksa ben mi yapamıyorum varsa yeni güncelleme ile düzeltilmiş mi bilgilendirirseniz sevinirim
    Sistem geliştirici özelliklerini açtığım da en son bende öyle oluyordu.

• Android 9 sürümüne güncelleyen arkadaşlar, Zenfone 5 kullanıcıları Pie güncellemesinden memnun değiller ve yüklenmesini önermiyorlar. Siz ne dersiniz?

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.