Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başka bir launcher kullanıyorum. ASAP isminde. Parmak izi ile açamıyorum kilidi. Var mı bir bilen?

Cevabı öğrendim. Başka bir launcher ile ekrana çift tıklayarak kilitleme yapmak isterseniz bu durumda parmak izi ile telefon kilidini açamıyorsunuz. Onun için çift tıklama özelliğini aktif etmemek gerekiyor. Çift tıklama ile ekranı kilitlemeye devam edebilirsiniz. Bunun için sadece durum çubuğuna çift tıklama yapmak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theman32 -- 22 Mayıs 2018; 21:40:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByEVOL

bildirim ledi çok renkli hocam onu ben cevaplayım

Alıntıları Göster
    Bana göre çok renkli değil, mavi ve beyazı vermedikçe öyle sayılamaz.. sadece yeşil kırmızı ve turuncu gibi bir renk var.. yani 3 üde birbirine çok yakın.. ben şahsen beğenmedim ledini.. 2018 de çok daha güzel rgb led kullanabilirlerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cengizguven61

Bana göre çok renkli değil, mavi ve beyazı vermedikçe öyle sayılamaz.. sadece yeşil kırmızı ve turuncu gibi bir renk var.. yani 3 üde birbirine çok yakın.. ben şahsen beğenmedim ledini.. 2018 de çok daha güzel rgb led kullanabilirlerdi.

Alıntıları Göster
    evet haklısın sen dedikten sonra led testi yaptım, kırmızı yeşil sarı gibi renkler yanıyor, beyaz ve mavi led yok içinde yanlış bilgilendirme için kusura bakmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: complete_

Arkadaşlar bildirimleri nasıl açıyoruz, Outlook, sahibinden v.s kullanıyorum, uygulamaların içine girmedikçe bildirim alamıyorum..
    biraz geç oldu ama şu şekilde

mobil yönetici > power master > otomatik başlatma yönetici > buradan uygulamaya izin ver

ve

mobil yönetici > power master > pil tasarrufu seçenekleri > askıda temizleme yi kapat
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Vallahi S9 Plus da ben kapatıyordum ekranı zaten çünkü bayağı bir şarj harcıyordu.

Arkadaşın dediği gibi LED ışığı gayet kuvvetli ekranı çift tıkladığın zaman bildirimi görüyorsun

Alıntıları Göster
    Ben şuan note fe kullanıyorum ve bu sürekli açık ekrana çok alıştım, yapacak bir şey yok, diğerine de alışırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByEVOL

biraz geç oldu ama şu şekilde

mobil yönetici > power master > otomatik başlatma yönetici > buradan uygulamaya izin ver

ve

mobil yönetici > power master > pil tasarrufu seçenekleri > askıda temizleme yi kapat

Alıntıları Göster
    Tamamdır hocam teşekkür ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: terliktengiiriyorum

Gittigidiyor'da satışa sunulup kapandı. Fiyatı 2150TL'ydi bizi mi trollediler anlamadım ki.
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/asus-zenfone-5-siyah-cep-telefonu-en-son-model-352422804?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*1408323066*63946123668*270243279251***&gclid=CjwKCAjw_47YBRBxEiwAYuKdwynmE2Ahgl18WJgzNJgz4mdIxL7tKUscCICiZDit-R2wNChI5LCK2xoCQG8QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0
    Dolar artmıştır hocam aynı fiyattan çıkarsa asus'u tebrik ederim maliyeti 200.-tl arttı telefonun..

• complete_ kullanıcısına yanıt
    Dolar beni bekliyor zaten. Ben telefon aldıktan sonra 3'e kadar düşer bendeki şans bu... Umarım Honor10'da uyguna çıkar da ikisi de düşük fiyat için kapışırlar, kazançlı biz çıkarız.

• grolof kullanıcısına yanıt
    Ooo, baya dikdörtgen'e dönmüş. Garip görünmüş

• grolof kullanıcısına yanıt
    Çentik kapama nerden oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ykuru

Çentik kapama nerden oluyor
    Ayarlar-ekran- çentiği gizle
  • Fizy uygulaması zıp zıp zıplıyor uygulama içinde birşeyler yaparken. Sizde de böyle mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Gittigidiyor'da satışa sunulup kapandı. Fiyatı 2150TL'ydi bizi mi trollediler anlamadım ki.
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/asus-zenfone-5-siyah-cep-telefonu-en-son-model-352422804?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*1408323066*63946123668*270243279251***&gclid=CjwKCAjw_47YBRBxEiwAYuKdwynmE2Ahgl18WJgzNJgz4mdIxL7tKUscCICiZDit-R2wNChI5LCK2xoCQG8QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0
    Ara ara gg ye bakıyorum ama bulamadım hiç.

Nerden alabiliriz 0 olarak bilginiz var mı?

• selmand kullanıcısına yanıt
    ASUS'a mail attım en geç Haziran'ın 2. haftası gelir dediler ama bu kurla 2499 civarında satılır.
    Oneplus5T ile arasında kaldım hangisini alsam bilemedim...
  • quote:

ASUS'a mail attım en geç Haziran'ın 2. haftası gelir dediler ama bu kurla 2499 civarında satılır.
    Oneplus5T ile arasında kaldım hangisini alsam bilemedim...
    2000 iyidi aslında 2500 çok olur, o fiyata mi 8 alınır.

Hocam asus artarken mi yerinde saymayacak oda artacak mi 8 bu kurla 3299tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickimsonikimsi -- 23 Mayıs 2018; 9:48:2 >
    https://tr.store.asus.com/mobil/zenfone-5-serisi/zenfone-5
    Asus fiyatları şimdiden arttırmış bile. 2033 + KDV
    Yazık şu ülkede 2000 TL bile fazlayken orta segmentteki bi telefona 2500 TL vericez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhuntus81 -- 23 Mayıs 2018; 10:10:21 >
  • nickimsonikimsi kullanıcısına yanıt
    Mi8 ülkeye 5000TL'den falan girer artık bu hızlı artışa dur denilmezse. Ama maalesef durdurulamayacak....
    Asus'un suçu yok ön siparişe girdiğinde dolar 4'dü şimdi 4.80 eğer bir indirip yapmazlarsa telefon 2499'a satılacak.
    Şu görseli de buraya bırakayım •• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

• quote:

Mi8 ülkeye 5000TL'den falan girer artık bu hızlı artışa dur denilmezse. Ama maalesef durdurulamayacak....
    Asus'un suçu yok ön siparişe girdiğinde dolar 4'dü şimdi 4.80 eğer bir indirip yapmazlarsa telefon 2499'a satılacak.
    Şu görseli de buraya bırakayım
    merkez bankası neden faiz artırmıyor anlamıyorum 5 puan artırsa döviz bu kadar artmaz,suriyelilere 40 milyar dolar harcadık yine harcarız diyen ülkenin merkez bankasının rezervi 22 milyar dolar,işini bilmeyen kasap ne bıçak kor ne masat

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.