Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Format atıp bir dene derim. Şayet düzelmez ise sıvı teması yoksa batarya kaynaklı olabilir.

• ByEVOL kullanıcısına yanıt

servisten başka yerden bulabileceğinizi zannetmiyorum hocam

• NeCRiS kullanıcısına yanıt

diğer arkadaşın da dediği gibi. format atmayı deneyin. ama kendi kendine kapanıp açılma büyük ihtimal batarya öldüğü için. bir ihtimal de anakart arızası olabilir.

• Telefonun kutusundan çıkan şeffaf kılıfın aynısından veya farklı model ama kalitelisinden arıyorum. Tavsiye verebilecek olan var mı?

• vincentusa kullanıcısına yanıt

Batarya değişim maliyeti ne kadar bilginiz var mı?

Bilgim yok ancak kendiniz değiştirebilirim derseniz Deji marka batarya var n11'de 150 lira civarı

• şarj aletim bozuldu kaç amper destekliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inexo kullanıcısına yanıt

Qualcomm'un sitesinden baktığımda Snapdragon 636'nın Quick Charge 4.0 desteklediği yazıyor ona göre alabilirsiniz.

• qc4 desteği malesef zenfone 5 de bulunmuyor. qc3 desteği bulunuyor ama. uygun şarj aleti ile kullanabiliyorum.

• Telefon yere düşüp arka kapağı kırıldı, servis e göndersem değştirirler mi ne kadar ücret çıkar?

• Arkadaşlar merhaba, ekran veya batarya değişimi yaptıran oldu mu Asus servisinde? Ekran kutudan çıkan ekran ile aynı kalitede mi? Parlaklık falan nasıl? Cevaplarsanız çok memnun olurum.

• FreeRun kullanıcısına yanıt

arka kapak için servise gönderdiğinize değmez. Büyük ihtimalle müthiş yüksek bir rakam çıkarırlar.. internetten yan sanayi kapak satın alıp herhangi bir telefoncuya taktırabilirsiniz. tek dikkat edeceğiniz nokta siyah renkli t7000 yapıştırıcı ile yapıştırsın. şeffaf renkli b700 ile yapıştırırsa aradan flash ışığı sızması oluyor.

• Ofem kullanıcısına yanıt

asus servisinde yaptırırsanız orijinal kalitede olur. fiyatı da müthiş olur. 1,5 yıl önce 800-900 lira civarı bir rakam çıakrıyorlardı. şu anda 1300-1500 civarı isterler herhalde.

yan sanayi ekran aldım taktım ben memnun değilim. parlaklık orjinalin yarısı kadardır anca. gündüz güneşin altında birşey görmek neredeyse imkansız.

• Merhaba, düşme sonucu ana kamera bulanık gösteriyor geniş açıya aldığımda normal çalışıyor. Yaptırabileceğim bir yer tavsiyesi istiyorum arkadaşlar teşekkürler..

• xeon78 X kullanıcısına yanıt

Herkes aynı durumdan muzdarip. Kameranız bozuldu değişmesi lazım.

• tns1 kullanıcısına yanıt

hocam merhaba,

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/105085-114824/asus-zenfone-5z_lenovo-z5/

bende lenovo z5 var sanıyorum asusla aynı cihaz, şuan asus cihazlar hangi sürümde yazılımsal destek devam ediyor mu onu soracaktım.

• Zenfone 5 için;

Android sürümü: 9.0

Android güvenlik yaması düzeyi: 1 Haziran 2020

Yazılım Bilgisi: WW_16.0615.2006.131

resmi olarak son sürüm bu.

• Merhaba, şarj soketini telefona takdığımda çıkan bildirim sesi değişmiş, bunun ayarı nereden yapılıyor, eski bildirim sesini kullanmak istiyorum.
    Sadece bende mi olmuş ses değişimi kimse cevap vermemiş 2 gündür...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArchituX -- 7 Şubat 2022; 2:23:20 >

Asus Servise yeni sordum. 176 ₺ batarya + 150 ₺ işçilik = 326 ₺

• Ofem kullanıcısına yanıt

ekranı 3 yıl evvel serviste değiştim.600 TL almışlardı. Orjinaldi. Bataryayı daha yeni sordum işçilik dahil 326 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surveyor72 -- 9 Şubat 2022; 13:14:17 >
  • 
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.