Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon ilk çıktığında ne güzeldi ya keşke hiç güncelleme vermeselerdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu çift SIM ile kullanan var mı? İki gündür çift SIM olarak kullanıyorum. Fakat pil performansı yarı yarıya düştü gibi. Normal mi bu durum? Bu kadar etkisi olacağını tahmin etmiyordum. Bu arada son güncellemeyi de yükledim. Onunla alakalı olabilir mi? Var mı bu konuda bir fikri olan?
  • TheLegendy kullanıcısına yanıt
    Elbette normal çift sim extra pil tüketimi demek. :)
  • Son güncelleme herkese geldi mi bana halen daha güncelleme gelmedi.
  • Ofem kullanıcısına yanıt
    Evet ama bu kadar fark edeceğini düşünmüyordum. İhtiyacım olmadığı zaman birini devre dışı bırakıyım bari

Ekran 7 saati geçmez wifi ile çift sim
    4g de 4 -5saat

• inexo kullanıcısına yanıt
    Ben normalde 6 saat ekran süresi alıyorum zaten. Çift SIM takınca 4 saate kadar düştü bu süre.
    Veri açıksa düşer. Hatlardan herhangi biri 3g olunca daha çok düşüyor çift 4g yapıyorum. Sar değeri ona göre artıyor

• phorever kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Ben stok kamera uygulaması ile fotoğrasf modunda odak problemi yaşadım. Gcam de ve pro modda istediğim odağı ayarlayabiliyordum ama. Ardından stok kamera uygulamasınının bütün verilerini temizledim (kamerayı açmadan simgeye uzun basılı tut, uygulama bilgilerine giriniz, depolama & bellek ayarlarına giriniz, depolama alanını temizle tuşuna tıklayınız). Ardından kamerayı hiç açmadan telefonu kapatıp açtım. Tekrar kamera uygulmasına girdiğimde problem kalmamıştı. Sizde bu yöntemi deneyebilirsiniz. Tabii hala probleminiz çözülmediyse :)
  • Çağatay39 kullanıcısına yanıt
    Ok Google ayarlarını yaparken birincil dili İngilizce yapmanız gerekiyor. Eğer birincil dil türkçe olarak kayıtlı ise çalışmıyor.
  • idemo kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı problem var. Yeni bi bluettoth kulaklık aldım ve kullanırken aradan uzun bi süre geçince bağlantıyı unutuyor, tekrar eşleştirmek zorunda kalıyorum. Ama problem tahminimce kulaklığımda. Bir önceki kulaklığımda böyle bi problem yoktu.
  • idemo kullanıcısına yanıt
    Alirsaniz ustekini alin

• Arkadaşlar, üst ahizem bozuldu, acaba teknik servise vermeden telefonlardan bulabilirmiyiz, Gittigidiyor'da baktım ama eski zenfone 5 modeli için olanları 620kl için gibi satıyorlar.

• Merhabalar. Ben stok kamera uygulaması ile fotoğrasf modunda odak problemi yaşadım. Gcam de ve pro modda istediğim odağı ayarlayabiliyordum ama. Ardından stok kamera uygulamasınının bütün verilerini temizledim (kamerayı açmadan simgeye uzun basılı tut, uygulama bilgilerine giriniz, depolama & bellek ayarlarına giriniz, depolama alanını temizle tuşuna tıklayınız). Ardından kamerayı hiç açmadan telefonu kapatıp açtım. Tekrar kamera uygulmasına girdiğimde problem kalmamıştı. Sizde bu yöntemi deneyebilirsiniz. Tabii hala probleminiz çözülmediyse :) Daha dün bir başka kişiye bunu yazmıştım. kopyala yapıştır yaptım :D
  • brknd B kullanıcısına yanıt
    Hocam ben uzun süredir bu odak probleminden yakınıyordum yerli yabancı bütün kaynakları taradım kendi hayal gücümle de bir şeyler denedim hatta alt android versiyonlarını bile denedim olmadı. En son çare garantiye onarım talebi oluşturdum kurye geldi aldı. Ve telefon bana 5-6 gün sonra geri geldi. Kamerayı değiştirmişler. Sorun yazılımsal sanıyordum, donanımsalmış. Hatta telefonum suya düşmüş olmasına rağmen garanti kapsamında değiştirmişler kamerayı. Şu anlık memnunum bir sıkıntı olmadı hizmet hızlıydı. Bulunduğum şehir İstanbul'a 800-900km uzaklıkta olmasına rağmen. Zaten onlara ulaştı ertesi gün mail geldi telefon tamir oldu veriyoruz kargocuya teslim alırken şunlara dikkat edin diye.

• brknd B kullanıcısına yanıt
    Bendeki problem ilk bağlantıdan sonra kopmaydı. Araçtan inip tekrar binince yine bağlanıyordu ama yine kopuyordu.
    Sonra farkettim ki araçtaki multimedi cihazı kapatıp açınca bağlantı kopmuyor. Bir kaç kez böyle kullandım. Artık kapa / aç yapmama da gerek kalmıyor. Bağlantı kopmuyor.
  • talazan T kullanıcısına yanıt
    Pc ile kullanmak için alttaki ya da benzeri bir dönüştürücü daha mantıklı değil mi?
  • Arkadaşlar, arkadaşım s10 almış dedik bari fortnite oynayalım falan. İnternetten uyumlu cihazlara baktığımda zenfone 5z olduğu halde 5 uyumlu değil diyor. Bunun bir yolu var mıdır? Gerçekten hayal kırıklığına uğradım. Xiaomi cihazlarda mi5 bile desteklerken zenfone 5 neden desteklemiyor?

• Son gelen güncellemeyi kuran var mı? Kasma, parmak izi okuma vs. sorunlar düzeldi mi acaba?
  • ByEVOL kullanıcısına yanıt
    Hocam ne oldu sizin servis süreciniz, geldi mi telefonunuz?
  • 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.