Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kendin de takabilirsin o zaman. Ülkemizde 70 TL civarında, yurt dışından getirirsen daha ucuz. Fakat orijinalliği ve garantiyi etkileyip etkilemeyeceği hakkında net bir şey diyemem.
  • Daha önce bahsi geçtiyse affola.
    Telefonda çektiğiniz videoları instada story olarak paylastiginizda sizde benim gibi can sıkıcı durumla karşılaşıyor musunuz? Inanılmaz bir Frame Frame video oynuyor, kesik kesik ilerliyor video. Aynı şey insta üzerinden de video - story çekerken de oluyor.
    Bilmediğimiz bir ayar mı var? Video ayarları çözünürlüğü ne denesem aynı şey söz konusu.

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erturo

Daha önce bahsi geçtiyse affola.
    Telefonda çektiğiniz videoları instada story olarak paylastiginizda sizde benim gibi can sıkıcı durumla karşılaşıyor musunuz? Inanılmaz bir Frame Frame video oynuyor, kesik kesik ilerliyor video. Aynı şey insta üzerinden de video - story çekerken de oluyor.
    Bilmediğimiz bir ayar mı var? Video ayarları çözünürlüğü ne denesem aynı şey söz konusu.

Teşekkürler
    bende whatsup dan görüntülü konuşurken benim görüntüm karşıya gözlerim mor şekilde gidiyor, karşıdan gelen görüntüdeki kişininde yüzü mor şeklde görünüyor çözüm bulamadım, buna yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Redmi note7 ile z5 arasında kalanlar için söylüyorum.
    Kamera bariz note 7 daha iyi. Video deneyemedim.
    note 7 ye mağazada baktım hocam telefon boyut olarak çok büyük alacak olanlar mağazada bakarak alsın kesinlikle, z5 daha kompakt kalıyor onun yanında bende ilk başta note 7 arasında kaldım ama ben zaten çok büyük biri değilim telefon çok sırıtıyor
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    Ya arkadaşta redmi note 7 var, benim kamera bozulmadan önce bariz benimki daha iyi çekiyordu birkaç farklı senaryoda denedik . Özellikle renkler onunkinde daha soluktu.

• FreeRun kullanıcısına yanıt
    Hemen hemen aynılar tabi mm bile ergonomik olarak etkiler

• erturo E kullanıcısına yanıt
    instagram 51.0.0.20.85 sürümünü kullanmanız gerek.

Önce uygulamalardan instagrama girip verileri temizle, önbellek temizliği yapın. Sonra mevcut instagramı kaldırıp yazdığım sürümü apk olarak indirip telefona kurun ve hiç güncelleme yapmadan kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phorever

instagram 51.0.0.20.85 sürümünü kullanmanız gerek.

Önce uygulamalardan instagrama girip verileri temizle, önbellek temizliği yapın. Sonra mevcut instagramı kaldırıp yazdığım sürümü apk olarak indirip telefona kurun ve hiç güncelleme yapmadan kullanın.
    Hocam teşekkürler, sanırım çözüm oldu gibi bu. Ancak hep böyle eski sürüm mü devam edilecek, sürekli değişiklikler güncellemeler olmakta Instagram'da..
    Biraz kötü olmuş böyle yeni bir telefon için.

• Arkadaşlar son zamanlarda parmak okuyucu sensör ile gelen aramaları cevaplayamıyorum hiç tepki vermiyor. Sizde de var mı böyle sorun bir de bu ayarı nereden yapıyorduk?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Son güncelleme sonrası oldu herkeste mevcut, özellikle bazen 5-6 defa okutunca çağrıyı cevaplıyor.

• Bu telefon piyasadan kaldırıldı mı? İnternette bulamıyorum.

Oyun oynayan ve sosyal medya kullanan birisi değilim. Benim için önemli olan ekran kalitesi (netflix) ve ses kalitesi (kulaklıkla çok fazla müzik dinleyen birisiyim). Zenfone 5 ideal mı? Başka telefon da önerebilirsiniz.

• harun1111 kullanıcısına yanıt
    İkiside fiyat seviyesinde rakipsiz Gittigidiyor'da görmüştüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telefonum son 3 gündür aşırı yavaş şarj oluyor 8-9 saat gibi .Telefonu yeniden başlattığımda bu süre normale dönüyor .Sanırım şarj aletinde sıkıntı var. İnternetten zenfone 5in orijinal şarj aletini bulabilirmiyim yardımcı olur musunuz

• Parmak izinde gecikme ve sorun yaşayan arkadaşlar navigasyon çubuğu türlerinden "navigasyon hareketleri" seçeneğini kullanmasınlar. Diğerlerinde parmak izi sorunu yaşanmıyor. Güncelleme ile düzeltilecekmiş.

• TheLegendy kullanıcısına yanıt
    dediğinizi yaptım düzeldi, şimdilik geçici çözüm
  • Telefona gelen son güncellemeden sonra telefon absürt hareketler yapmaya ve donmaya başladı sorunun ne olduğunu bilen yada ne yapabileceğimi söyleyen biri var mı ?

• Güncelleme kaynaklı gözüküyor. Mevcut firmware sürümünüzü ve yaşadığınız sorunları ayrıntılı bir şekilde İngilizce olarak Zentalk üzerinden konu açın. Başka türlü ilgilenilmiyor bu sorunlar. Belirtilmesine rağmen bile geç güncelleme geliyor.https://www.asus.com/zentalk/forum.php?mod=forumdisplay&fid=372
  • Merhabalar aranıza yeni katıldım. İstanbulsan 5z modeli aldım Danimarkadan alınma bir cihaz IMEI kaydı yaptirmam gerek İstanbul'da tanıdığıniz kimse varmi?

• Asus markasının güncel telefon modellerinde(Zenfone 5, Zenfone 5Z vs.) varsayılan olarak bulunan çağrı kaydetme özelliğinden ve gelen giden tüm çağrıların nasıl otomatik olarak kayıt altına alınabileceğinden bahsettiğim bir yazı hazırladım. Tabi ki bunun için rehber okumaya ihtiyaç yok ama baya derinlerde olduğundan ve çeviri yetersizliklerinden dolayı standart bir kullanıcının erişmesi uzun sürebiliyor

Buyrun; Asus Telefonlarda Çağrı Kaydı Nasıl Yapılır?
  • TheLegendy kullanıcısına yanıt
    Hocam yaptım ama arama yaptığımda görüşmeler kaydolmuyor. Ve ya nereye kaydoluyor bilginiz var mı?
  • 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.