Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye'den bulabileceğimiz kaliteli kılıflar var mı? Şeffaf silikon dışında güzel pek bir şey göremedim. Kumaş kılıflarda ülkemizde yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TGrdL

Beta gibi bisey oldu kanımca. :) komik bu asus ya biseyi düzeltirken öteki şeyi bozuyor. Animasyon ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Uygulama giriş çıkışlarında animasyon kastiriyor bayağı. Yükleme tavsiyesi değildir.

Alıntıları Göster
    Kendi yazdığıma kendim cevap vereyim bari :) ;

Tahmin ettiğim gibi animasyon ile ilgili bir sorun olduğunu düşünmüştüm parmak izi geç açılmasını tamda öyle oldu. Çözüm için için geliştirici seçenekleriniz açık ise eğer 0.5 hızda kullanan arkadaşlar 1 e yükseltsin animasyon hızlarını, birde geçerli parmak izlerinizi kaldırıp yeniden tanımlayın. Olayı böyle çözdüm. Bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TGrdL -- 29 Temmuz 2019; 10:11:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TGrdL kullanıcısına yanıt
    Telefonu alır almaz yaptığım ilk iştir o animasyonları kapatmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: idemo

Telefonu alır almaz yaptığım ilk iştir o animasyonları kapatmak.
    telefonun animasyonla ilgili sıkıntısı var, zaten rehber galeri falan açarken önce siyah ekran çıkartıyor anlık sonra açılıyor, bazı uygulamalarda da yapmıyor.
    And 8 kullanıyorum. Bende bi bakayım dedim 8 de animasyonlar 1x ayarında.

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

• punıısher kullanıcısına yanıt
    Hocam android 8 zaten stabil çalışıyor, en son 9 için gelen güncelleme ile sorun çıkartır oldu. Hiç gecmeyecektik bazı şeylerin değerini kaybedince anlıyor insan. :) ileride degistirtmesse kendini iyi, çünkü bu fiyata bu özelliklerde telefon bulmak çok zor.

• Son iki güncellemeden sonra parmak izi okuyucusunda bariz bir şekilde yavaşlama var..Kimi zaman iki - üç kere dokunmam gerekebiliyor. Özellikle telefon kısa bir süre uyku modunda kaldıktan sonra açarken bu yavaşlamayı çok net görüyorum. Parmak izini silip tekrar tanıtsamda aynı sorun devam ediyor.
    Ayrıca son güncellemeden sonra uygulamalarda sapıttı. Bazen uygulamadan atıyor, bazen uygulama takılıyor. Bunlar şimdilik farkettiklerim. Aynı sorunları yaşayan var mı? Özellikle uygulamalarda? Hard reset atmak sorunları düzeltir mi sizce?
  • Kızılsakal06 K kullanıcısına yanıt
    Dostum geliştirici seçeneklerinde pencere ve geçiş animasyonu ölçeği seçeneklerini 1x yap sonrada parmak izlerini silip tekrar tanıt sorun çözülüyor

• Ben de geliştirici seçeneklerini açıp 1x e ayarladım gerçekten de gözle görülür biçimde hızı arttı. Halen daha ilk günkü gibi değil ama yavaş haliden daha iyi. Destek için teşekkürler.
  • Son güncelleme sonrası arka planda sıralı uygulamaları açıyorum arasında geçiş yapmak istediğimde en son açtığım uygulamayı seçiyor otomatik, telefonu kapatıp açınca düzeliyor belli bir süre sonra yine aynısı oluyor bu sorunu yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastbyrm

Bu gelen son güncelleme ile asusun kendi camera uygulaması ile video kaydı yapamıyorum. Video recording failed uyarısı aldım. Sizde böyle bir sorun var mı yoksa benim format atmam mi gerekli. Bu arada telefon dili ingilizce.
    edit google camerayla da video kaydı alamıyorum.

Alıntıları Göster
    Hocam ben Android 8 kullanmaktayim..
    Ama format atmaktan ziyade aşağıda yazdıklarımı yazarak çözmeye çalışın bence

Uygulamalar/sistem işlemlerini göster/kamera/depolama/verileri ve önbelleği temizle

telefon kapalı iken ses kısma basılı iken kapama tuşuna basılı tutun ve acilan menüde sadece wipe Cache yapın..

• Güncelleme telefonu kötü hale getiriyor neden yenisini alalım diye. Yemezler yapmıyorum arkadaş. Umarım garantiye gitmek zorunda kalmaz soruna bakmadan güncel yazılım atıp gönderirler diye çekiniyorum.

9 daki gece modu için geçmek istiyorum ama burda yorumları okuyunca boşver ya diyorum😊

• Merhaba telefonda gece modu sanırım yok bulamadım. Önerisi olan var mı

• By_Coder kullanıcısına yanıt
    Geliştirici seçeneklerinden gece modunu aktif edebilirsiniz.
  • Elimde bozulan telefonuma yedek olarak aldığım şeffaf silikon kılıf var.Telefonu iade ettiğim için ihtiyacım kalmadı. Sultanbeyli atlaspark yakınlarında ihtiyacı olup ilk pm atana ÜCRETSİZ verebilirim. Zore marka hiç kullanmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanYılmaz

Geliştirici seçeneklerinden gece modunu aktif edebilirsiniz.
    nası yapılıyor hocam?
  • Arkadaşlar iyi günler,
    tamir için verdiğim telefonum vatan bilgisayardan geldi. Ana kartın sıvı teması nedeniyle değişmesi gerekiyormus ve 1300 tl fiyat verdiler bende ürünü geri göndermelerini talep ettim. Acaba anakart değişimi veya tamiri yapan bir yer biliyormusunuz? Aradığım bir çok yer ana kart değişimi yapmadıklarını söylediler.
  • Arkadaşlar gitti gidiyor da 1700 TL ye yenilenmiş cihaz satılıyor 2 yıl garantili sizce alınır mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • seckinaday S kullanıcısına yanıt
    Sıfırı zaten 2000₺ civarı. Ne kadar pahalı ya

• 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.