Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Memnunum hocam ben 2000'e almıştım. Aynı param olsa yine bunu alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hangi garanti bakıyor titreşimin çalışmaması ve 4.5g bağlanmaması sorunu için nereye göndermem gerekiyor peki?

• https://rma.asus-europe.eu/tr/info/warranty

Onarım talebi kısmına seri numarasını yazın ve adımları takip edin.
  • Ofem kullanıcısına yanıt
    Bunu biliyorum hocam teşekkür ederim yalnız ben Ankara'da ikamet ediyorum kendim gidip elden verirsem sürecin hızlanacağını düşünüyorum. Yani KVK mı Teleservice mi bakıyor onu bilmiyorum.

• Asus Türkiye garantiliyse Sms Infocomm bakıyor. Ankaradaki herhangi bir yere verip garanti kapsamında onarım gerçekleştiremezsiniz.
    Anladım hocam, sağolun bilgi için.

• Beyler 30tlye baseus earbuds aldım bu fiyata efsane tam kulak içi kullanamayan varsa kacirmasin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ergunx kullanıcısına yanıt
    Bunun bluetooth olmayan düz versiyonu yok mu?
    Düz olanı zaten aldığım, baseus encok mus kutuda earbuds yaziyordu

Baseus Encok H06 mı? Aynı kulaklık bende var Zenfone 2'de çok iyi ses veriyor fakat Zenfone 5'de çok kötü. Bass vurunca ses kısılıyor. Ne yapsam çözemedim. Sizde de durum aynı mı?
    Evet aynı kulaklık biraz ince ayarla süper oldu bı sıkıntı yok

Hocam ben kafayı yemek üzereyim lütfen bana bir detay atın hangi ayarları yaptınız kulaklık profiliniz nedir hangi müzik playeri kullanıyorsunuz lütfen detay verin iki telefonla gezmek zorunda kalıyorum bu muhabbet yüzünden.
    Kulaklık ayarları var audio wizardda seçili kulaklık earbuds diğer ayarlarida dinleyerek yaptım bende bı sorun yok

Kafayı yiyeceğim kendi kendine düzelmiş kaç aydır şununla uğraşıyorum şaka gibi gerçekten.

EDİT: Sorunun kaynağını buldum. Kulaklığı yarım çıkarıp takınca ses engeli kalkıyor. Hem ses seviyesi yükseliyor hem bass vurunca ses kısılmıyor. Sorunu kökten çözdüm artık sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofem -- 11 Nisan 2019; 19:36:41 >
  • Sheron kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğini sonunda yapabildim ve o yüksek ses kısıtlaması kalktı. Bunun kalıcı olan yamasını falan bulabilir miyiz her seferinde böyle uğraşmayalım.
  • Güç düğmesi , ses düğmelerine kıyasla baya hassas bazen kendi kendine basıyor, baya yumuşak bir basma hissi veriyor, sizde de böyle mi ?

Ayrıca arada bir telefonun güç düğmesi basarken takılıyor gibi hissediyorum bu sorunu yaşayan var mı ?
  • muhammedcy M kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz sıkıntılar bende mevcut değil gayet düzgün çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ofem

2014'den beri her sene aynı terane. Çekilmiyor ve çekilmeyecek. Telefon her konuda efsane almayı düşünüyorsanız alabilirsiniz.
    Merhaba dün bende gümüş rengi zenfone 5 aldım kamera konusunda daha önce ilk sayfalarda arkadaşların çekmiş oldukları fotoğraflar var ben o kadar net ve düzgün çekemiyorum başka bir kamera uygulaması mı kullanılıyor yoksa güncelleme vs. mi ? Hangi ayarlarda düzgün çekim yapabilirim.
  • -10uR- kullanıcısına yanıt
    Google Cam ile çekiyorlar
  • ByEVOL kullanıcısına yanıt
    Bende geçtim 2-3 hafta oldu. Şebeke Turkcellinkine göre 3g - 4g arası çok git gel yaptıgı için şarjı biraz fazla götürüyor. Turkcell her yerde full çektiği için böyle olmuyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi punıısher -- 13 Nisan 2019; 22:13:11 >
  • 
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.