Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Servisin görmesi gerekiyor hiç belli olmaz ne söylesek yalan olur bu durum hakkında. En iyisi verin servise.
  • Ofem kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sorunu yaşayan varmı

• Ozzi5252 kullanıcısına yanıt
    Bu bir sorun değil. Otomatik başlamasını istemediğiniz uygulamaları kapatabilirsiniz. Ben hepsini kapatıyorum.
  • Ben açıyorum bildirim için gelmiyor

• ByEVOL kullanıcısına yanıt
    Reis telefona otg kablosu taktıktan sonra ES dosya yöneticisine girip usbnin okunup okunmadığına bakar mısın. Bende gözüküyor ama dosyaları erişemiyorum. Yani USB yi takıyorum orada gözüküyor ama dosyalara erişemiyorum ama Asus'un kendi dosya yöneticisinde erişebiliyorum. Sadece ES dosya yöneticisi için değil ayrıca Zarchiver için de geçerli. Sen de böyle bir sorun yoksa format atsam düzelir mi?

• İzinlerin baktın mı izin vermemiş olabilir misin? Şuan otg cihazım arızalı ama daha önce kendi dosya yöneticisiyle kullanıyordum bir sorun olmuyordu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ozzi5252 kullanıcısına yanıt
    Bu çeviri olsun dokümanlar olsun e tablolar olsun neden açık? Bunlardan bildirim bile gelmiyor neredeyse, bunları hem açarak şarjı fazla tüketiyorsunuz hem telefona yük biniyor, Sadece gerçekten bildirim gelmesini istediğini uygulamalara izin verin, bu şekilde ayarların uygulamayı bir defa açın sonra bildirim gelir, telefonu da kapatıp açın bir defa ayarlardan sonra, hala gelmiyor ise bildirim ayarlarını kontrol edin onda da sorun yoksa format atmanız gerekebilir

Evet iki programda da izin verdim, android 8'de problem yoktu. Bu problemi zentalkta da açtım. Programdan kaynaklandığını söylediler ama bence pie'den dolayı olabilir.

• Arkadaşlar Volte ile birini aramak istiyorum ama olmuyor. Mobil veriyi açıyorum ve ayarlardan mobil ağ kısmından volte'yi etkinleştiriyorum.Yine de aradığımda volte ile aramıyor. Çözümü var mı?

Ayrıca telefonun wifi ile arama özelliğini bulamadım. Yardım edebilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofem -- 29 Mart 2019; 12:7:29 >
  • Arkadaşlar hangi garanti servisine yollayim telefonu

• Türkiye Garantili ise buradan onarım talebi açacaksınız. Sağda soldaki bayilere verip garanti işlemi başlatamıyorsunuz.

https://rma.asus-europe.eu/tr
  • Avea kurumsal paketi volte desteklemiyormuş böyle bir saçmalık olabilir mi?

Ayrıca Avea'nın volte destek listesinde zenfone ve zenfone 5z desteği yokmuş. Yıl olmuş 2019 çamur .amr formatıyla iletişime geçiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofem -- 29 Mart 2019; 15:8:50 >
    Şuan Türkiye de sadece vodafone da aktif volte malesef, turkcell ve turk telekom da aktif değil malesef

Cevap için teşekkürler
  • Merhaba arkadaşlar. Zenfone 5 te kilit ekranında hava animasyonu çalışan var mı acaba. Önceden çalışıyordu. Son güncellemeden sonra ne yaptıysam bir türlü çalışmıyor. Ayarlarda açık olmasına rağmen bende çalışmıyor. Hani bu kilit ekranında bulutlar ve yağmur gibi animasyonlar oluyor ya ondan bahsediyorum.

Pie de geleceği.söylenen sistem üzerinden ayarlana bilen karanlık mod özelliği gelmeyecek galiba. Tüm pie alan farklı marka cihazlara karanlık mod özelliği geldi. Bi asus bu özelliği veremedi gitti..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silver47 -- 30 Mart 2019; 17:59:48 >
  • silver47 kullanıcısına yanıt
    Bende çalışıyor son güncelleme yüklü

• ergunx kullanıcısına yanıt
    Bende çalışmıyor. Ben wipe data yapmadım. Sadece wipe cache yaptım. Siz wipe data veya ayarlardan
    Cihazı sıfırlama işlemi yapmışmıydınız ?

• Tema olayını bende denedim. Ama tam sağlıklı olmuyor malesef. Atıyorum arama kısmında sağ üstteki üç noktaya tıkladığınızda seçenekler penceresi yine beyaz çıkıyor. Bazı bölümlerde tema tam uyum sağlamıyor.

Bende bu yöntemi kullanıyorum hocam garanti ile alakası yok bu olayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.