Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni güncelleme sd karta kamera kayıt problemini çözmemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semiar -- 15 Şubat 2019; 10:0:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • semiar S kullanıcısına yanıt
    Zaten güncelleme açıklamasında sim card ile ilgili konular hakkında düzeltme yazıyor. SD card dan bahsetmiyor.

1.Fix sim card related issue
  • quote:

Orijinalden alıntı: smoke6666

Arkadaşlar sd kart sorunu için güncelleme geldi.guncelleme merkezini kontrol etmenizde fayda var
    Bu mesaj için yazdım zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: semiar

Bu mesaj için yazdım zaten.

Alıntıları Göster
    Güncelleme içerini yanlış okumuş olabilirim kusura bakmayin.gelen bildirimi çok incelemeden direk güncelledim

• Son 400 mblik güncellemeden sonra şarj eski haline döndü gibi şuan baya iyi .

• smoke6666 S kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah kardeşim ne kusuru hepimiz bilgi paylaşıyoruz yanlışlık illaki olur. benim sitemim Asusa piedan sonra iki güncelleme geldi SD kart problemi hala çözülmedi.İngilizce kullanınca sorun yok Asusun Türkçeyle ne derdi var acaba??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semiar -- 15 Şubat 2019; 12:11:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semiar

Estağfurullah kardeşim ne kusuru hepimiz bilgi paylaşıyoruz yanlışlık illaki olur. benim sitemim Asusa piedan sonra iki güncelleme geldi SD kart problemi hala çözülmedi.İngilizce kullanınca sorun yok Asusun Türkçeyle ne derdi var acaba??
    Asusa geri bildirimde bulunan oldu mu konuyla ilgili.sadece turkce dilinde sorun çıkartan bir hata ise asunun bu konudan haberi olmayabilir.

• Herkese merhabalar, dün itibariyle hepsiburada indiriminden 2100 TL'ye almış bulunmaktayım. Fakat android sürümü 8.0.0 görünüyor ve güncelleme kontrolünde yeni sürüm yok. Asusun web sitesinde indirdiğim iki farklı dosyayı da bilgisayarla atıp başlatmama rağmen hata mesajı verip güncelleme duruyor. Sebebi nedir acaba?
  • Benim telin ekrani kapaninca bi sure sonra mobil veriyi kesiyor ..ekrani acinca watsap mesajlari falan geliyor neden acaba. Bugun boyle yapmaya basladi

• smoke6666 S kullanıcısına yanıt
    Çok bildirim oldu ama maalesef henüz bir düzeltme yok

• ronin120 R kullanıcısına yanıt
    Bence bırak 8'de kalsın. 9 gerçekten bir sürü buglarla dolu.

• efe80 E kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu ben de yaşıyorum Türk Telekom hattı mı kullanıyorsunuz ?

• Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt
    Evet turktelekom. Daha once boyle bi sorun yoktu. Ayarlari kurcaliyorum bakalim olacak mi

Pil modunuz normal de mi, tasarrufta ise bu şekilde olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Google Camera kullanan yok mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ByEVOL kullanıcısına yanıt
    Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim. Pil modlarindan denge de olmasi gerekiyormus. Tasarrufta kapatiyormus. Yanlislikla tasarrufa almisiz demekki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe80 -- 15 Şubat 2019; 23:25:54 >
  • Merhabalar yakın zaman içinde bu cihazı almayı düşünüyorum ancak vodafone hattı kullanıyorum. Vodafone kullanıcılarının telefonda sıkıntıları olduğunu öğrendim. Hala vodafone kullanıcıları sıkıntı çekiyorlar mı ahize sorunu volte ile ilgili sorunlar yaşayan var mı şu anda? Tamamen sorunlar çözüldü denebilir mi vodafone kullanıcıları şuan telefondan memnun mu?
  • BatuhanYılmaz B kullanıcısına yanıt
    Dostum, vodafone hattayım, hiçbir problem yok. Ama aldığında android 9.0'a güncellemeni önermem, ne hata varsa o versiyonda var, dikkat et.

• ByEVOL kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam şimdi farkettim çok teşekkürler

mobil yöneticiye girin ardından Powermaster sonra pil modları. eğer sizin pil modunuz güç tasarrufunda ise bunları yapması normal. pil modunuzu dengeli seçeneğinde kullanın.
  • 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.