Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar , telefon güncelleme öncesi 7 saatin altında ekran süresine düşmüyor , minimum 2 günü aşkın kullanım sağlıyordu , pie güncellemesi sonrası pil tüketimi anlamsız şekilde hızlanmış gibi , buna bir çözüm varmıdır , factory reset ise yarar mi ne yapmak , nasıl yapmak lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhan2707 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler çözüldü problem

• quote:

Orijinalden alıntı: Jerzynowka

Arkadaşlar merhabalar , telefon güncelleme öncesi 7 saatin altında ekran süresine düşmüyor , minimum 2 günü aşkın kullanım sağlıyordu , pie güncellemesi sonrası pil tüketimi anlamsız şekilde hızlanmış gibi , buna bir çözüm varmıdır , factory reset ise yarar mi ne yapmak , nasıl yapmak lazim
    Pie öncesi bu süre fazlaymış zaten genelde 4-5 saat alınıyordu normale dönmüş..

• Enam60 E kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    Valla enteresan geldi 😀 normalde iyileştirme olur , niye bu şekilde pil performansı düşer anlayamadım ben yinede bi factory reset deneyeyim teşekkürler cevap için

• Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt
    Ben bu FOTA'yı uygulamalar ve bildirimler bölümünde de bulamadım. Nereye saklandı acaba?
  • phorever kullanıcısına yanıt
    Uygulamalarda sistem uygulamalarını göster dediğinizde gelmesi gerekiyor ben direkt ayarlardaki arama sekmesinden buldum

• Pie fiyaskosunu yükleyecek değildim bildirimleri kapattım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni güncelleme geldi sonunda

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

• Arkadaşlar bu telefonu almak şu zamanda mantıklı mı? Yoksa bunun yerine telefon önerebilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dostum bugün bu fiyata honor play, pocophone f1 varken bu telefonu alma

• smoke6666 S kullanıcısına yanıt
    evet dostlar yeni fix güncellemesi sonunda geldi ancak, bazı problemler hala devam ediyor. Mesela ram tüketimi hala çok fazla. güncellemeden önce 2.8 gb iken şimdi 2.9 gb oldu. Sonra kamera uygulaması hala SD karta kayıt yapamıyor. diğer problemlere de bakıyor olacağım.
    Azıcık ta pie dokunuşları gelmiş bazı şeylerin görseli değişmiş.
  • gokhan2707 kullanıcısına yanıt
    Bu sorun Pie dan sonra gelen fix güncellemesi ile kısmen çözüldü. Önceden geçiş animasyonu ve pencere animasyonu ölçeği 2x'te takılı kalıyordu, bu sorun çözüldü. Ancak Fix güncellemesinde pencere animasyonu ölçeğini 0.5x'e aldıktan sonra, telefonu kapatıp açınca buradaki ölçek tekrardan 1x'e çıkıyor.
  • brknd B kullanıcısına yanıt
    Sonsuz ekran özelliği Fix güncellemesi ile geri geldi :) Ana ekran ayarlarına girip sonsuz ekranı tekrar aktif hale getirmeniz gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brknd -- 21 Ocak 2019; 15:29:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brknd

evet dostlar yeni fix güncellemesi sonunda geldi ancak, bazı problemler hala devam ediyor. Mesela ram tüketimi hala çok fazla. güncellemeden önce 2.8 gb iken şimdi 2.9 gb oldu. Sonra kamera uygulaması hala SD karta kayıt yapamıyor. diğer problemlere de bakıyor olacağım.
    Azıcık ta pie dokunuşları gelmiş bazı şeylerin görseli değişmiş.
    Ram kullanımı bende bu şekilde 2.1 2.2 GB arasında seyrediyor.arka planda çalışan hiç bir uygulama yok

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

Son olarak klavyenin köşeleri ekrana giriyor

Edit.aldigim ss e telefondan bakınca görünen şey foruma attigime görünmüyor çok enteresan bir durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smoke6666 -- 21 Ocak 2019; 16:58:22 >

• brknd B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar merhaba 9.0 PİE güncellemesinden sonra telefon bekleme halindeyken şarjı hızla azalıyor örnek olarak gece %35 civarındayken bırakmıştım sabah uyandığımda telefon kapanmıştı bu sorun sizde de oluyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurtlar Vadisi 2003

Arkadaşlar merhaba 9.0 PİE güncellemesinden sonra telefon bekleme halindeyken şarjı hızla azalıyor örnek olarak gece %35 civarındayken bırakmıştım sabah uyandığımda telefon kapanmıştı bu sorun sizde de oluyor mu ?
    Böyle bir sorun yok büyük ihtimal telin arızalandı format atıp dene derim.
  • Bana bugünki güncelleme gelmedi. Başka gelmeyen varmı?

• Teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için peki kullanım sırasında tüketiminiz ne kadar yani net olarak 10 dakika kullandığınızda ne kadar azalıyor pil.
  • 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.