Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kare tuşuna uzun basın veya ses kısma ile güç düğmesine aynı anda basın.
  • Asetonnn kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, sağolun.
  • Faydalı olacağını düşündüğüm makale hazırladım, buyrun: ZenFone 5Z ve iPhone Xs Kıyaslaması: Hangisini Almak Daha Doğru?
  • Nasıl iş anlamadım 5z hiç bir sitede yok nerdeyse 5 modelininde gümüşü yok neden acaba çok sattığı için mi yoksa getirilmiyor mu .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çıldıracağım hala ota dan yada manuel olarak siteden güncelleme gelmedi zenfone 5 e daha önce manuel yüklediğim için, bunun çözümünü bilen var mı?
  • ByEVOL kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan sitede mevcut olan .31li bir önceki sürümü hafızaya atınca cihaz onu güncelleme olarak algılayıp versiyon düşürülebilirse, daha sonra .31deyken Otadan gelebilir belki güncelleme.
  • phorever kullanıcısına yanıt
    Daha önce konuya attığım bi fotoğraf hocam, 32sn ISO 400.
    Fena değil açıkcası
  • slord236 S kullanıcısına yanıt
    İstanbul maalesef müthiş bir ışık kirliliğine sahip olduğu için ben yıldız çekimini çekimini deneyemiyorum. İlk fırsatta ben de denemek istiyorum :) güzel görünüyor başarılı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bir telefona göre iyi sayılır. Tripod mu kullandınız? benim telefonu sabitleyebilecek bir şeyim yok. İnternette baktığım tripodlar 5.5 inç civarı en fazla. 6.2 inçe gire VR gözlük de bulamadım tripod da
    6.2" olarak bakmayacaksınız olaya. 5.5" e tekabül ediyor bu telefon. Çerçeve inceldikçe inch artıyor sonuçta 🤷‍♂️

hocam dün denedim onuda da, algılamıyor eski sürüm olduğu için
    Hocam biz beklediğimiz için resmen vermiyorlar siteye... Kim bilir ne zaman düşer belli olmaz beklemek lazım ama çok saçma gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: kozmonot271

6.2" olarak bakmayacaksınız olaya. 5.5" e tekabül ediyor bu telefon. Çerçeve inceldikçe inch artıyor sonuçta 🤷‍♂️
    Ama hocam sonuçta telefon 6.2 inç. 5.5 inçlik tripod ve VR gözlük alsam elimde kalırlar kullanamam. Ben mi yanlış biliyorum bu işleri? Çerçeve küçülse büyüse ne fark eder 6.2 inç hep 6.2 inç :)
    😂 Valla hocam bilmiyorum hiç kullanmadım ama mantık üzerinden gittim. Xs max 6.3" çıktı biliyorsunuz ama 8+ ile aynı boyuta sahip.

1 inch 2.54mm düşünün yani koskoca çerçeveler 😀

• HENÜZ BULAŞMAYANLAR BULAŞMASIN ASUS'A !!!

1 AYDIR TELEFONSUZUM SAYELERİNDE. 1 HAFTA OLDU E-STORE HALA BİLGİ VERMEDİ YENİ TELEFONU NE ZAMAN GÖNDERECEĞİNİ.

AMAN UZAK DURUN...
  • Telefona format atıcam uygulama dışında telefonda yüklü olan resim ve dosyalar siliniyor mu acaba a7 telefonumda silinmiyordu

• LifeefeS kullanıcısına yanıt
    eğer hafıza kartına kayıt oluyorsa silinmez, ama telefon hafızasına kaydediyorsan silinir, artı olarak whatsapptan gelen fotoğraflar falanda silinir bilgin olsun
    Tamam hocam sağolun.

• kozmonot271 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam İstanbul Ankara gibi yerlerde zor yıldızları yakalamak, bunu Bolu Yedigöllerde çekmiştim

Yakında siteye düşer hocam bence, ya da Sonydeki gibi flashtool benzeri bi yazılım varsa eksi sürüm yüklenebilir ama Asusa şuan çok uzağım ben de. Saçma oldu ama bu durum keşke hiç koymasalardı siteye 37li versiyonu

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.