Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    belki bir süre sonra verir güncellemeyi veya bir sonraki güncellemeyle kadar bekletebilir sonuçta yayınladığı bir güncelleme sizdeki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr_divx D kullanıcısına yanıt
    1.madde heyecanlandırdı. Bayadır bekliyordum ön kamera iyileştirmesi hadi bakalım yükleyip görelim cidden ilerleme var mı

Edit: Çok büyük bi fark göremedim. Hala fotoğraf sonrası işleniyor yazısı çıkıyor fotoğraf işleniyor ve bi anda kalite düşüyor. Çektiği haliyle bıraksa keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slord236 -- 18 Eylül 2018; 18:25:21 >
  • Bizde neden görünmüyor bu güncelleme ya telefonda sıkıntı var diye tedirgin olmaya başladım

• slord236 S kullanıcısına yanıt
    ön kamera portre modunda birkaç fotoğraf çektim güzel beğendim çok fazla birşey de beklemiyorum
  • dr_divx D kullanıcısına yanıt
    Google Camerayla ön kameranın nasıl çekebildiğini gördükten sonra ben bekliyorum hocam stok kameradan da. He yine de idare ediyor zaten çok kullanmıyorum ön kamerayı

• quote:

Orijinalden alıntı: topselvi

Arkadaşlar cihazında N11.com uygulamasını kurup sorun yaşayan varmı.bende uygulama kapatıldı uyarısı veriyor.
    bende sorun yok kaldırıp tekrar kurmayı deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: HorizonBorn

Bizde neden görünmüyor bu güncelleme ya telefonda sıkıntı var diye tedirgin olmaya başladım
    Birkaç gün önce asusun kendi sitesinden manuel yüklemişmiydiniz güncellemeyi?
  • Bana sanki güncellemeden sonra alt navigasyon tuşlarının olduğu yer çok hafif makyajlanmış gibi geldi. Biraz küçülmüş, kibarlaşmış gibi.
  • manüel günceleme yapmasaydınız arkadaşlar,bende güncellemeyi çok severim,ama ota'ya düşünceye kadar bekledim,yüklediğiniz yazılım komple bir paket,yani sanki cihaza yeni rom atmış gibi oldunuz,buda yeni güncellemeleri görmüyor olabilir,bundan sonra hayatınıza manüel olarak devam etmek anlamınada gelebilir,asus'un bu konuda çalışması gerekiyor sanırım..
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    yok artık hocam naptınız
    muhtemelen biraz daha geç verilecek güncelleme, hayır manuele de razıyım ama manuel de yok şuan sistemde işin kötüsü o
  • Yeni güncelleme gelmiş kamera quality yazıyor. Ana kamerada gece çekimlerinde kumlanma sorunu vardı. Güncellemeyi yükleyen varsa kontrol edebilir mi?

Bir de OİS-EİS geçişi olacaktı videolarda. Test eden varsa yorum yapabilir mi?
  • Asetonnn kullanıcısına yanıt
    Hayır herhangi bir manuel güncelleme yapmadım tüm güncellemeleri ota üzerinden yaptırdım

• phorever kullanıcısına yanıt
    Hocam fotoğraf veya videoyu çekerken kumlanma görünüyor ama çektikten sonra hem video hem de fotoğraf temiz çıkıyor. Galiba çözülmüş sorun. Ön kamera hala çok iyi olmasa da daha net çekiyor, arka kamera otomatik modda ve genel olarak arka kamerada iyileşme sezdim. Onun dışında kulaklık sesi yine bir tık artmış. Telefon görüşmeleri sırasında sesin gitmeme sorunu da çözülmüş. 370 mblık güncelleme için yeterince iyileştirme var.

• slord236 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. bir kaç kişi daha yorumlarsa yüklerim

Bu arada ZF5 indirime girmiş. Kaçırılmayacak fırsat. 2540 TL'ye düşmüş. Bir kaç saat sonra yine 3000 TL görebilirsiniz :)

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-zenfone-5-64-gb-akilli-telefon-gece-mavisi.html
    Hocam kolay gelsin.
    Zenfone 5 ve Honor Play arasindan hangisini onerirsiniz
    Islemci olarak honor onde ama kamera daha onemli benim icin. Z5 te ois var. Ana kamera diyafram acikligi honorda 2.2 iken Z5 te 1.8. Kime sorsam Honor diye ama kamerada asusun daha ustum oldugunu duaunuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cinderella Man23

Hocam kolay gelsin.
    Zenfone 5 ve Honor Play arasindan hangisini onerirsiniz
    Islemci olarak honor onde ama kamera daha onemli benim icin. Z5 te ois var. Ana kamera diyafram acikligi honorda 2.2 iken Z5 te 1.8. Kime sorsam Honor diye ama kamerada asusun daha ustum oldugunu duaunuyorum.
    Ben sırf OİS olsun diye 2 ay araştırdım ZF5'te karar verdim. Amiral gemisi kıvamında çalışıyor süper. Honor Play'da OİS yok. ZF5'e göre en büyük avantajı işlemci ve biraz da pil. 2.2 diyaframı kim ne yapsın :)

ZF5'in bataryası 3300 deyince az geliyor ama hakkını veriyor. Yazılımı çok güzel yapmışlar. Kamera konusunda tek sıkıntısı geceleri kumlanma sorunu. ( Çok düşük ışıkta ) Ama üstteki arkadaşın dediğine göre dün yayınlanan güncellemeyle çözmüşler işi. 1,5 aydır kullanıyorum gayet memnunum

OİS'i kendim de denedim çok güzel çalışıyor. HWP youtube kanalında ZF5 video performansı 3-4 videoda karşılaştırılmış. Onları izleyerek son kararımı vermiştim

Hocam Z5 te gece olan kumlanma Honor'dan daha azdir. Honor'in kamera P20 lite ile birebir ayni. P20 lite o dediginiz karsilastirmalarda Z5 e gore dusuk isik fotograflari cok vasat.
    Oyun oynamam zaten telefonda islemci gunluk isimi cok rahat karsilar.
    Cevabiniz icin tesekkur ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun pozlamayı deneyen var mı? Özellikle gece ve gökyüzü performansını çok merak ediyorum. Ay ve yıldızlar için nasıl performans verir acaba. Telefona uygun tripod bulamadım deneyemiyorum
  • brknats B kullanıcısına yanıt
    merhaba bende 5 te sorun yaşamıştım asus storeden almıştım değişim iade kararı geldi cihazın yenisini göndermişlerdi.
  • Merhaba arkadaşlar, Belki daha önce sorulmuştur bilemiyorum, vaktim olmadığı için bakamıyorum geçmiş sayfalara. Screenshot nasıl alınıyor acaba? Yardımcı olabilirseniz pek sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.